Анна Миколенко 28 апреля 2022, 14:05
Ну понятно, первые дни войны многие банки прикрыли полностью кредитные лимиты. Так потом же пооткрывали. И 10 тыс, и больше. А тут на сайте указано, что на данный момент клиент имеет возможность пользоваться кредитным лимитом на карте в пределах погашения, но мне срезали лимит с 15 до 5 тыс. после погашения. Как с таким банком иметь дело дальше? Пишут одно, делают другое.
4 мая 2022, 9:36
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Костянтин Немічев 27 апреля 2022, 13:08
Два тижні тому у мене закінчився депозит, закрити його потрібно було суворо в цей день пробував у додатку, але операція недоступна, звернувся на гарячу лінію, щось спробували зробити, але сказали, що система не пускає, мовляв, щось у їх там не працює. Через два дні те саме сказали у відділені. Загалом не розраховуйте, що зараз може отримати свої вклади через «технічні проблеми». Ось так.
4 мая 2022, 9:51
Катерина Романова 26 апреля 2022, 20:20
На сайте указано, что на данный момент клиент имеет возможность пользоваться кредитным лимитом на карте, но у меня они не доступны, несмотря на то что задолженность была погашена. В банке ничего толком не комментируют, просят оставить заявку, которая позже будет рассмотрена, оставила, но обратной связи нет уже неделю.
4 мая 2022, 9:37
mariichka 25 апреля 2022, 21:18
Несколько раз брала кредит в Идее до войны, быстро гасила, чтобы не переплачивать. В войну слава богк первый месяц даже не напоминали по кредиту. Потом уже стали звонить, просить платить если есть возможность. Да какая у нас ситуация — мы беженцы. Как зарабатывать погашать нужно искать.
4 мая 2022, 9:38
Ярослав Волинець 25 апреля 2022, 12:38
Отказали отсрочить платёж на 1 месяц в текущих условиях хотя на сайте пишут что можно отсрочить.
25 апреля 2022, 14:28
Лилия Подкопаева 25 апреля 2022, 10:39
На сайті вказано, що кредитними картками можна користуватися, але я не змогла розрахуватись у магазині, платіж просто не проходив. Зясувалося, було обмження автоматично встановлено на розрахунки за добу. Клієнтам ясно не повідомили. Після звернення на гарячу лінію це питання вирішили, але неприємний осад залишився.
4 мая 2022, 9:38
Brawis 24 апреля 2022, 11:27
Уж какой жесткий раньше был банк в плане погашения кредитов, а в войну по-человечески поступили.
Дали каникулы на месяц по умолчанию и не звонили. Потом слали напоминать и нормально разговаривать даже, без наездов. В тяжелой ситуации показал себя как нормальный украинский банк.
25 апреля 2022, 10:04
urasik059 23 апреля 2022, 21:24
У військовйи час надзвонюють про погашення кредиту.
Просять повертати, а як. Ми на західній, як і всі. Важко з новою роботою і заробітком.
innadovzhenko 22 апреля 2022, 22:16
Хорошие ставки по депозиту на короткий срок, но чтобы закрыть забрать свои деньги — нужно постараться
Переехав на западную, решил наличные положить на счет для безопвсности. Среди всех близко достувных банков — и в Идее в принципе хорошая история, польский банк, офис во Львове — проценты чуть не 10% на месяц. Решился. Так они после этого месяца ставки начали снижать, и нужна часть денег стала. Я позвонил как забрать — целый геморрой. Или сиди жди в мобильном приложении когда время Ч придет на переорфмление, или в отделение топай. Иначе автоматическая пролонгация еще на месяц. Такое.
25 апреля 2022, 10:04
Андрей Гармаш 21 апреля 2022, 19:20
По непонятной мне причине банк ограничил пользования МОИМИ личными средствами. Не смог расплатиться в магазине, говорят, мол карта заблокирована, моему удивлению небыло предела. Обратился в поддержку, там внятного ответа не получил, только мол, связано с ситуацией в стране. Но подождите, а кушать мне за что покупать, к тому же это мои деньги!
После обращения через полутора суток карту разблокировали, оказалось стояло ограничение на транзакции в день… Ужас!
22 апреля 2022, 9:55
Павло Гресь 20 апреля 2022, 18:32
Марно сподівався перші дні війни забрати цінності із ячейки, хоч і обіцяли на гарячій лінії що відкриватимуть відділення і дадуть доступ. Ми чекали, втратили час поки вдалося виїхати. У кінці березня нам передзвонили менеджери вже, повідомили, що відкривають і буде доступ. А ми у Польщі були вже. Зараз повернулися, слава богу, все ціле, забрали.
21 апреля 2022, 9:33
Доброго дня! Дякуємо за цей зворотній зв’язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю з вами. Все буде Україна!
NastyaSaf 16 апреля 2022, 10:56
Был депозит, завершился срок, но война и деньги пока были на счету. По телефону консультант уговорил поставить деньги на мобильный депозит на неделю. По завершению я не смогла снять деньги, тк. его продлили, через неделю тоже самое, обратилась в службу поддержки, мне сказали точную дату и время, когда можно закрыть депозит.16.04 в 10 утра, как мне говорили у меня отключили мобильное приложение. В 11 утра 16.04 оно стало работать, но депозит опять продлен и я опять не могу снять мои деньги. Так эта история длится уже месяц, хотя ставила деньги на неделю!!! Не делайте моих ошибок!!! Никогда не ставьте депозиты в Идея Банке!!! Свои деньги назад в уже не сможете получить!!!
21 апреля 2022, 9:39
Доброго дня! Перепрошуємо за завдані незручності. Цю інформацію ми передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Katiakhrushch 13 апреля 2022, 22:04
Безвідповідальний банк. Повний ігнор клієнта…немає можливості у додатку змінити пароль входа в онлайн-банкінг…та розблокувати його можна лише зателефонувавши на гарячу лінію!!! Напротязі 4 годин неможливо додзвонитися на до них на гарячу лінію!!! Взагалі ніякої реакції на дзвінок, хоча на лінії висіли))) майже цілими годинами!!! нульовий рівень обслуговування операторів!!!
14 апреля 2022, 9:07
Lоброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та інші деталі ситуації.
Lyubomar Ko 8 апреля 2022, 13:12
Користуюсь кредитною карткою від ІдеяБанку із серпня 2020 року. Відтоді сумлінно щомісяця переказую платежі за використані кредитні кошти. Не припинила розрахунків і під час війни, незважаючи на оголошені НБУ кредитні канікули. Розрахунковий період у мене з 11 числа попереднього місяця по 11 число наступного.
Оскільки я вже тривалий час грошей з кредитки не беру, і тіло кредиту стає меншим, то щомісячний мінімальний платіж, цілком природно, зменшується на якусь суму. Наприклад, до 11 лютого я мала сплатити 2306, 94 грн, до 11 березня — 2269,95 грн. Відповідно, було сплачено до 11 лютого 2500 грн. А березневий платіж я поділила на дві транзакції: спершу сплатила 24 лютого — 1300 грн, а згодом 4 березня ще 1000 грн. В сумі вийшло 2300 (нагадую, що мала сплатити до 11 березня 2269,95).
Цілком природно, що квітневий платіж мав би бути, принаймні, не вищим за березневий. Проте 4 квітня мені прийшло з банку СМС-повідомлення, що я маю сплатити до 11 квітня 3117,93 гривні.
Дзвінок на номер +380−342−591−321 (відповів менеджер Андрій) нічого не дав. Співробітник банку тричі мені намагався пояснити, що в березні була недоплата (сплачено лише 1000 грн). І тому грошей з того платежу забракло навіть на погашення тіла кредиту, не кажучи вже про відсотки. Про платіж за 24 лютого, який мав піти вже в березневе зарахування, він чомусь моїх доводів не почув. Зрештою замість того, аби пообіцяти мені, що розбереться з платежем, він просто перервав мій дзвінок.
У мене є власні міркування, чому так вийшло. Ймовірно, що з мене вирахували повну суму відсотків, як з лютневого платежу, так і з березневого окремо. Таким чином (після подвійного вирахування відсотків) переказаної двома платежами суми забракло для погашення тіла кредиту. Але в такому випадку це — або недосконалість банківської програми, або зумисне втручання в розрахунки, аби здерти з клієнта більше грошей.
Оцінку такій роботі не даватиму, здається вона очевидна. Але пояснень від банку вимагаю, оскільки зараз усім складно. Половина людей взагалі припинила сплачувати гроші за кредитами. А тут виходить, що сумлінних платників ще й намагаються за щось покарати.
8 апреля 2022, 14:27
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Solidov 4 апреля 2022, 15:41
04.04.22 я пришел в отделение для подачи письменного заявления о требовании подготовить средства к выдаче мне 06.04.22 на основании завершения срока депозита 06.04.22.
На протяжении часа сотрудники банка отказывались на заявлении фиксировать дату получения и № вх, а также подписи о регистрации. Устно сообщили, что денежные средства получить будет невозможно.
4 апреля 2022, 15:46
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку. Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу.
Олег Гевко 4 апреля 2022, 15:05
Отделение по адресу: Львов, ул. Сыховская, 4
03.03.2022 банк повідомив на сайті про скасування комісії по картках. https://ideabank.ua/uk/news/pro-rozrakhunky-kartkamy-ta-skasuvannya-komisiy
Але за березень комісію зняло.
4 апреля 2022, 15:38
Иван Касьяник 30 марта 2022, 10:16
Отделение по адресу: Одесса, ул. Добровольского, 129
Даже не думайте сотрудничать с этим банком!
30 марта 2022, 10:31
Доброго дня. Будь ласка, залиште нам в особистих повідомленнях Ваші дані (телефон та мейл). Ми зясуємо деталі та надамо відповідь. З повагою, Ідея Банк.
Kvitkovikor 28 марта 2022, 13:48
Під час воєнного стану з карти ідея банку, були знати кошти, на які були надії купити їжу. Як тепер довіряти?
28 марта 2022, 14:51
Доброго дня. Напишіть нам в особисті повідомлення ваші контактні дані, зокрема номер талефону. Ми з'ясуємо деталі на надамо Вам відповідь. З повагою, Ідея Банк.
atineh13 21 марта 2022, 12:05
11.03.22 був здійснений розрахунок за кордоном карткою Brown (trevel) на сумму 14750лір, (29848,73грн було з карти записано) доступний баланс після операції склав +903.73грн. Таким баланс залишався і наступних 5днів:
11.03.22 баланс+903.73грн
12.03.22 баланс+903.73грн
13.03.22 баланс+903.73грн
14.03.22 баланс+903.73грн
15.03.22 баланс+903.73грн, а вже
16.03.22 баланс -513.52грн
Звернувшись у відділеня банку мені повідомили, що при розрахунку на картці невистачало повної суми тому і виник овердрафт у розмірі -513.52грн. Показавши скріншоти після купівлі з балансом +903.73 доступної мені суми працівники незмогли надати мені чіткої відповіді на наступні питания?
1. Чому моя покупка здорожчала на 6 день після її здійснення на суму 1417.25грн
(В системі ОBank суму зписання 29848,73 було зміненно через 6 днів на 31265,98грн дата покупки лишилась незмінною)
2. По якому курсі валют був здійснений розрахунок, який він і де він зазначений, де переглянути курс по якому буде здійснена наступна купівля.
(Зазначено вами що по курсу на час здійснення купівлі)
16.03.22 Мною було написано заяву у відділені банку на яку обіцяли надати відповідь на протязі трьох днів.
21.03.22 відповіді так і ненадійшло.

Безрезультатные вічливе обслуговування.

P.s В чому складнощі надати курс валют на момент розрахунку карткою, і чому трапилась така ситуація в -1417,25грн
kat0 16 марта 2022, 9:15
Банк ведет мошенническую деятельность!
Не возвращают деньги по депозиту, не хотят досрочно закрыть депозит (в договоре указана возможность досрочного закрытия депозита). Озвучивают свои действия внутренним предписанием главы правления банка и военным положением, что вкрай противоречит действующему законодательству и указаниям НБУ. В Приват и Ощад досрочное закрытие депозита возможно и работает (в случае упоминания о данном действии в договоре).

Такое впечатление, что банк готовится к банкротству и выводит свои активы и деньги вкладчиков, перед данной процедурой.

Курс валют в Идея Банке

USD 41 41.5