Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Форвард Банк горячая линия

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
Gtnhtyrj77
Gtnhtyrj77
8 февраля 2023, 18:23
Ірина, Сміла
Я не можу зайти в онлайн додаток банку
binod
binod
20 декабря 2022, 15:29
noname, City
Що стало із підтримкою? Будь-яке питання викликає великий обсяг розумової (чи якоїсь іншої діяльності) з боку банку, через що відповідь доводиться чекати десятками хвилин.
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
21 декабря 2022, 12:12
Шановний клієнте, вітаю!З яким саме запитанням Ви зверталися на гарячу лінію? Спробуємо дати відповідь якнайшвидше.Дякую.
bogdanvovk
Богдан Вовк
7 ноября 2022, 16:02
Богдан, Львов
Доброго дня. Маю кредит у банку, сплачував щомісяця і проценти і тілокредит. в жовтні переніс інфаркт, тепер потребую лікування. Зі мною зв’язався менеджер і запропонував реструктуризацію боргу, я охоче погодився (для цього мені сказали прийти на Валову 15, м. Львів з написанням заяви).Я все зробив, але у відділені менеджер сказав, що не володіє інформацією хто зі мною зв’язувався, що мені потрібно зателефонувати менеджеру, котрий дзвонив мені! Звичайно, я не можу зателефонувати на номер, який не приймає вхідні дзвінки. Не розумію, такого відношення до клієнтів! Прошу надати відповідь, щодо процедури реструктурізації боргу
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
7 ноября 2022, 19:54
Шановний пане Богдане! Перепрошуємо за ситуацію, яка сталася. Очевидно, трапилося прикре непорозуміння. Мої колеги зв'яжуться з Вами для надання консультації щодо реструктуризації та допоможуть її оформити. Бережіть себе та одужуйте якнайшвидше!
Tanyaofrim
Tanyaofrim
24 октября 2022, 20:27
Татьяна
Доброго вечора не має зв'язку з банком у додаток не можу зайти
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
24 октября 2022, 20:31
Шановний клієнте, нажаль через відсутність живлення у операторів зв'язку, які є постачальниками телекомунікаційних послуг, не працює кол-центр та чат-боти банку, а також інтернет-банкінг Forward online.Будь ласка, зберігайте спокій!🙏Про відновлення живлення та роботи каналів зв'язку повідомимо додатково.Перепрошуємо за тимчасові незручності.Бережіть себе!💛💙
vagabond
Валерий Жердев
5 октября 2022, 11:25
Валерий, Червоноград
Банк не дозволяє перевести гроші на рахунок іншого банку-нібито перевищено ліміт. Але висилаю 6000 гр при ліміті в 6000. Сьогодні на гарячій лініі не відповідають. Приймайте міри.
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
5 октября 2022, 12:02
Добрий день! Щоб розібратися в ситуації, надайте, будь ласка, в приватні повідомлення Ваші ПІБ (повністю), контактний номер телефону та ІПН. Або зв'яжіться з банком, будь яким, зручним способом. За посиланням — вся контактна інформація https://www.forward-bank.com/about/contacs/ Мирного неба!
Zhuha
Zhuha
2 сентября 2022, 19:03
Реквізити зосталися в Україні коли тікали від обстрілів.Наразі я знаходжуся закордоном. З собою тільки кредитна картка вашого банку. Як оплатити ваш кредит!!? Додаток вашого банку не можу встановити бо як брався кредит був один український номер, потім змінила на інший ( попередній нажаль вже навіть не пам'ятаю!) у банку заяву що номер змінила не писала -не встигла! Може є можливість у вашого банку надати мені реквізити для оплати мого кредиту? Усі дані що підтверджують мою особистість я можу надати! Як мені повернути борг вашому банку!!!?
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
5 сентября 2022, 16:57
Добрий день! Ваші родичі, близькі або знайомі можуть погасити заборгованість за вашим кредитом в Україні одним із способів: · через касу Forward Bank, надавши реквізити для оплати (за умови що відділення працює); · через термінали самообслуговування системи EasyPay, «ФК Система»; · у відділеннях поштового зв'язку УДППЗ «Укрпошта»; · через касу інших банків або системи Інтернет-банкінгу інших банків зі своїх рахунків, відкритих в такому банку. Наявність комісії і її розмір за такий переказ необхідно уточнювати в банку.Усі способи оплати кредиту описані на сайті банку http://www.forward-bank.com/credits/kreditrepayment/Оплатити із-за кордону можна за допомогою платежу із використанням SWIFT-реквізитів в іноземній валюті: доларах США, Євро в будь-якому банку, який здійснює міжнародні платежі. Уточнити SWIFT-реквізити по кредиту можна в особистому кабінеті Forward online. Якщо вам потрібно отримати приватну інформацію, то це можна зробити лише через захищений канал зв’язку: в особистому кабінеті або зателефонувавши до контакт-центру за номером +38 (044) 300-01-06 (із-за кордону) та пройшовши ідентифікацію.Дякую.
Zhuha
Zhuha
2 сентября 2022, 18:46
Доброго дня. Допоможіть оплатити кредит вашого банку! Я не можу встановити додаток вашого банку тому що коли брала у вас кредит у мене був один український номер телефону, а потім я його змінила на інший. Може тому додаток вашого банку і не встановлюється. Що робити? Реквізитів вашого банку в мене не має! Тільки кредитна картка з собою Форвард банку. Ми бігли від обстрілів! Що встигли то і взяли з собою. Наразі я закордоном. Хочу оплатити ваш кредит. Але як!!? Підкажіть?
Zhuha
Zhuha
2 сентября 2022, 17:07
Доброго дня. Хочу оплатити кредит по вашому банку. Але не можу з банком вийти на зв'язок! Додаток банку встановити теж не можу щоб хоч якось дізнатися суму заборгованості та інші реквізити. Бо ще до війни змінила номер українського телефону, а коли брала кредит то в мене був інший український номер( може тому додаток зараз не встановлюється!?)Наразі перебуваю за кордоном. Додзвонитися до банку Форвард теж нереально! Підкажіть як я можу погасити кредит у вашому банку? У який спосіб?
Ol40
ольга зайковская
29 июля 2022, 17:48
ольга, Запоріжжя
Доброго дня! З початку війни Форвард банк оголосив про кредитні канікули на весь час воєнного стану, але по факту їх не має. Сума мінімального платежу постійно росте, як і сума боргу. До того ж почали присилати смс з погрозами, якщо я не зроблю оплату, то моя кредитна історія буде негативною. В мене ніколи не було просрочок в оплатах і я являють клієнтом з 2013 року. Як можна вважати кредитні канікули просрочкою в платежах, та й ще постійно збільшувати борг!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
29 июля 2022, 18:31
Шановна Ольга, упродовж дії воєнного стану в Україні, банк не нараховує штрафних санкцій за пропуск платежу, проте зобов’язання по кредитному договору/кредитним карткам не відмінено та будь-яких інших пільг не передбачено.Нарахування відсотків за користування кредитом відбувається відповідно до тарифів продукту. Також завжди є можливість скористатися реструктуризацією боргу.Для більш детальної відповіді, надайте, будь ласка, у приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та контактний номер телефону. Дякую. Мирного неба!
AndreQ
AndreQ
15 июля 2022, 14:51
Андрій
Доброго дня.
Прочитав в коментарях на цьому сайті, що у вашому банку можна відкрити депозит на 12 місяців під 20%.
Де на сайті банку можна прочитати про цей депозит? В загальному розділі депозитів не знайшов.
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
15 июля 2022, 15:30
Вітаю, шановний Андрію! Пропоную Вам залишити свій контактний номер телефону та повідомити місто, в якому Вам буде зручно обслуговуватися. Мої колеги з відділення звяжуться з Вами та проінформують про умови. Дякую.
Vadius
Викор Тарасов
21 июня 2022, 15:25
Викор, Харьков
Добрий день. Я можу у Вас придбати 3000 долларів? м. Красноград Харківської обл.
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
21 июня 2022, 15:33
Добрий день! У м. Краснограді немає відділень нашого банку. Зараз у Харкові працює лише одне відділення за адресою пров. Вірменський, 1/3. Для того, щоб дізнатися про наявність валюти в ньому, зателефонуйте, будь ласка, за тел. (057) 728-30-21, (22) у робочі години — пн-пт 09:00-15:00, каса 09:00-14:30. Вдалого дня та мирного неба!
doronina1982
doronina1982
15 июня 2022, 13:29
Яніна, Золотоноша
Добрий день! Скажіть як можна дізнатись чи кредитна карта закрита,
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
15 июня 2022, 14:18
Вітаю, шановна Яніно!
Уточнити інформацію по кредитуабо кредитній картці:
• в особистому кабінеті Forward Online в розділі «Кредити»;
• в нашому чат-боті в Telegram (у пошуковому рядку легко знаходиться по @ForwardBankBot). При першому вході обов’язкова авторизація;
• звернутися до контакт-центру банку, працює цілодобово, без вихідних
0 800 800 881 (дзвінки безкоштовні на території України);
583 (дзвінки безкоштовні, з мобільних телефонів, 2 грн — плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ));
044 300 01 06 (телефон у Києві, у т.ч. дзвінки із-за кордону).
Гарного дня та мирного неба!
Valeriy1954
1954 P
22 мая 2022, 22:25
1954, Киев
Невозможно дозвониться в поддержку.
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
24 мая 2022, 12:17
Вітаю, шановний клієнте! Часом буває навантаження на «гарячу лінію» банку. Рекомендуємо на цей час використовувати інші канали зв'язку з банком https://www.forward-bank.com/about/contacs/. Гарного дня!
Hifnim
Hifnim
2 мая 2022, 19:15
Олександр, Київ
Цікаво. банк повертає з депозитів Євро? В теперішній час, у військовий стан.
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
3 мая 2022, 10:38
Вітаю, шановний клієнте! Загалом проблем з іноземною валютою в банку наразі немає. Банкомати та каси у відкритих відділеннях підкріплюються готівкою, якщо є така можливість. Зверніться, будь ласка, до відділення, бажано попередньо телефоном, щоб дізнатися про наявність валюти у ньому та домовитися про ваш візит. Дякую.
Goleva
Goleva
13 апреля 2022, 23:42
Светлана, Одесса
Здравствуйте. Постоянный вкладчик банка, нерезидент Украины. Неоднократно писала с конца февраля 2022 года в службу поддержки банка. Ответов нет до сих пор. Счета заблокированы, % на депозиты в гривне перестали начисляться, также и на долларовый счёт.
AAAA2000
AAAA2000
5 апреля 2022, 10:13
A, Киев
Доброго дня!

Питання до Банку

1. Чи пуде подовжено термін дії Акції з відкриття карток(ККК та ДК) який сплив 31.03.22?
2. Як отримати посилляння в смс для діючому клієнту щоби прийняти участь в реферальній програмі?
3. Чому Банк не обтяжився інформуванням даної пропозиції ані в смс ані в додатку?

Дякую за оперативну відповідь.
kolomietz85
kolomietz85
2 февраля 2022, 14:16
Анна, Київ
Доброго дня!
Кредит закрито достроково за 8 місяців. Залишилось страхування, яке розраховано на 25 місяців, на сьогодні вже не актуальне. Як розірвати договір страхування і де? І чи можливо повернути невикористані кошти за страхування?
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
4 февраля 2022, 11:29
Добрий день!
Розірвати договір можна у 14-денний термін після його підписання.
Якщо клієнт бажає розірвати договір після 14 днів, діють умови п.16.4 «Договору добровільного страхування життя позичальника (Оферта № 01/19-О від 01.10.2019 р.)»:
«У разі дострокового припинення дії Договору на вимогу Страхувальника, у строк, що перевищує 14 календарних днів, Страховик повертає йому викупну суму, що становить 1,00 грн. (Одну гривню 00 коп.) на кожному році дії Договору.
Для отримання викупної суми Страхувальник повинен надати наступні документи: а) заяву на отримання викупної суми встановлено зразка; б) копію Акцепта; в) копії паспорта та РНОКПП Страхувальника. Страховик повинен у 15-денний термін здійснити виплату викупної суми. За несвоєчасне здійснення виплати викупної суми Страховик несе відповідальність у розмірі 0,01% облікової ставки НБУ за кожен день прострочення виплати. В разі дострокового припинення дії Договору, Страхувальник зобов’язаний сплатити Страховику штраф у розмірі 1,00 грн. (Однієї гривні 00 коп.). Таким чином, сума до виплати обох сторін становить 0,00 коп».
«Договір добровільного страхування життя позичальника (Оферта № 01/19-О від 01.10.2019 р.) у редакції від 02.12.2021р» https://www.forward-bank.com/insurance/credit-insurance/dog_dsg.pdf
Інформація щодо страховок по кредитах: https://www.forward-bank.com/insurance/credit-insurance/.
Сподіваюся, я відповіла на Ваше запитання.
Гарного дня!
michey
Дмитрий Михеев
1 февраля 2022, 10:26
Дмитрий, Павлоград
Звонят из Европейской агенции по сбору долгов и утверждают, что у меня долг в вашем банке с 2013 года, сейчас 2022!!! Кредит был закрыт в 2013 году!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
1 февраля 2022, 11:19
Дмитрий, добрый день! Чтобы разобраться в ситуации, предоставьте, пожалуйста, в ЛС Ваши ФИО полностью, ИНН и контактный номер телефона. Спасибо.
Kateryna91
Kateryna91
26 января 2022, 11:16
Добрый день. Я нахожусь заграницей моя сим карта которая привязана к приложению сломана. Я хочу узнать остаток по кредиту, как это возможно сделать?
Форвард Банк (Forward Bank)
Ответ банка
26 января 2022, 15:10
Шановна Катерино, дякуємо за звернення!

Для уточнення приватної інформації по кредиту з-за кордону, рекомендую зателефонувати в банк по телефону: + 38(044) 390-95-95.

Також на сьогоднішній день переглянути/уточнити приватну інформацію по продуктах банку можна в нашому чат-боті Telegram (у пошуковому рядку легко знаходиться по @ForwardBankBot). При першому вході обов’язково необхідно пройти авторизацію. Пряме посилання на наш бот: https://t.me/ForwardBankBot

Для відновлення доступу до особистого кабінету системи Forward Online рекомендую при першій можливості звернутися до відділення банку з паспортом та ІПН.
Ознайомитися з адресами та графіком роботи відділень Forward Bank можна за посиланням: http://www.forward-bank.com/about/otdeleniya_bankomaty/.
Гарного дня!

Flus61
Flus61
31 декабря 2021, 12:36
Світлана, Київ
Шановний офіційний представник банка Форвард, дякую за відповідь на мій відгук КОПІЙКА 3000 ГРН. БЕРЕЖЕ. На жаль, можливо в межах своїх повноважень, Ви відповіли як політик, відіславши мене до тарифів, із яких не ясно, а скільки ж коштує КОПІЙКА у Форвард банку?

1. В інших банках при знятті з картки 150 000,00 грн. готівки комісія складає 1500 грн. (1%), лише все що зверх вказаної суми розраховується за ставкою 3%, тобто комісія за КОПІЙКУ складає всього 3% від однієї копійки, і за зняття 150 000,01 грн. готівки загальна комісія майже не змінюється.
У Форвард банку, як мені (може помилково) стало відомо, існує тариф на деякі картки з яких при знятті 150 000,00 грн. готівки банк знімає комісію 1500 грн. (1%), а при знятті 150 000,01 грн. комісія становить вже 4500 грн. (3%), в три рази більше.
Прошу, будь ласка, відповісти чи дійсно існує такий тариф, ТАК чи НЕ ТАК? Якщо не так, поясніть як саме розраховується комісія у Форвард банку для вище наведеного приклада, достатньо коротенького бухгалтерського розрахунку.

2. Я також не отримала відповідь. Чому не можна мати декілька карток? Раніше це було можливо. Чи планує банк це відновити?

3. Де можна подивитись офіційно: тарифи, мету і терміни блокування частини грошей при знятті готівки з картки?
Незалежно від типу картки яку я маю зараз, і планую її змінити на іншу з якої теж не буде комісії за зняття готівки, прошу відповісти на питання 1, 2, 3. Для мене це важливо для розуміння тарифної політики, стратегії і логістики банка, щоб вирішити залишатися клієнтом банку, чи знайти інший банк. Прошу, будь ласка, відповісти КОНКРЕТНО, а не як політик – відповідь без відповіді, і не питанням на питання, типу: про третіх осіб, про різні картки, звідки інформація, тощо.
Главная / Банки Украины 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Горячая линия Форвард Банка