×
Введите ваш E-mail
для оформления подписки:
Подписаться
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Уважаемый Андрей!
В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
×
Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
Что нужно знать вкладчикам банка «Финансы и Кредит».
Уже надежды НЕТ....она в мае 2016
Комментарии (30)
Всё без изменений (( ДЕНЕГ НЕТ
Комментарии (9)
Депозит «Великолепная семерка»
Комментарии (17)
Есть основания для ввода ВА
По состоянию на 31.08.2015 года не одна гривна с обещанных 2,5 млрд не была перечислена! Поэтому есть все основания как юридические так и моральные ввести ВА в банк!
Кроме того в сентябре заканчивается полгода с момента признания банка ФиК — проблемным, каким он остается и по сей день!
Комментарии (27)
Последний день лета
Такое говорила Гонтарева не так давно.
— Если Жеваго в Раду не ходит, то в НБУ мы его видим почти каждый день. Все обязательства выполнимы и черным по белому прописаны на бумаге. В ближайшем будущем вопрос по банку «Финансы и Кредит» будет решен. (Тут Гонтареву засыпали вопросами о сроке. Она ответила: «…Даже ближе конца лета»).
Лимиты по картам прежние. Инернет-банкинг не работает. В кассах банка/банкоматах внезапно средства не появились. Следовательно, платёжеспособность не восстановлена — она прежняя, то есть никакая. Её попросту нет. Так что, Валерия Алексеевна, слово-то будем держать али как?
Мои средства висят с середины мая, не продлеваю, теряю каждый день, но с упущенной прибылью я смирился. Жду, что от слов чиновники перейдут к делу. Все средства заберу и никогда в жизни в ФиК ни ногой.
Комментарии (6)
бардак
Комментарии (3)
Грубе порушення законодавства України
Комментарии (12)
Проценты по вкладу в евро
Комментарии (6)
Пользуясь случаем, хочу задать вопрос, т.к. на телефоне ФГВФЛ — один автоответчик, поговорить не с кем. Итак, уважаемые знатоки, внимание вопрос: В какую очередь по выплатам попадает судебный исполнительный лист, после введения в банк ВА?
Комментарии (11)
Ваше мнение
Или все таки банк будет неопределенное время находиться в коматозном состоянии?
Или ещё есть какие-то варианты «оздоровления» банка?
Ваши мнения?
Комментарии (6)
Свифт перевод
«Свифты с комиссией в 10% закрылись еще в декабре 2014 года.» — даже на три месяца ранее, в сентябре уже было нереально для «человека с улицы».
Можете полистать форум для развития — с сентября.
Комментарии (4)
Обращение к Президенту
19 серпня, 2015 — газета «День»
Вкладники просять очільників держави втрутитись у ситуацію, що склалась між ними та фінустановою: уже кілька місяців поспіль громадяни не можуть повернути свої вкладені за депозитними договорами кошти, навіть після семи, а то й дев’яти місяців після завершення договору. Безвихідна ситуація, у яку втрапили громадяни, і стала підґрунтям для появи відкритого листа.
У ньому ідеться, що на письмові заяви повернути вкладені гроші, банк реагує лише відписками. Звернення до прокуратури, міліції, Національного банку України теж не принесли результатів. Правоохоронні органи радять громадянам вирішувати це спірне питання через суд. Багато хто так і чинить. Однак навіть маючи рішення суду на руках, з ухвалою, що банк має сплатити борг на користь громадян, справа не рухається далі. Як пишуть автори листа, Державна виконавча служба, котра має виконати рішення суду, чомусь безсила.
«Державні виконавці визнають, що нічого зробити не можуть (чи не хочуть). Вони звітують, що наклали арешти на майно та рахунки банку, що на деяких виконавців припадає понад 200 судових рішень на користь вкладників по відношенню до ПАТ «Банк «Фінанси та кредит». Приміром, перші провадження ДВС Солом’янського району м. Києва відкриті ще у лютому 2015 року і досі не закриті, а це означає: судові рішення з гарантованим державою виконанням до цього часу не виконані, — ідеться у зверненні вкладників. — Тим часом прес-служба ПАТ «Банк «Фінанси та кредит» звітує про успіхи та процвітання фінансової установи і не озвучує фактів роздерибанення між «своїми» виділених НБУ коштів рефінансування».
У своєму листі вкладники прогнозують, чим така невизначена ситуація може обернутись для економіки держави: «Після того, як у банку буде введена тимчасова адміністрація, весь багатомільярдний тягар розграбованого ляже на держбюджет, тобто на плечі пересічних українців, адже бюджет не поповниться…
Комментарии (31)
Для тех, кто думает, что этот банк - выплывет.
reyestr.court.gov.ua/Review/46840089
Рано или поздно эти решения вступят в силу.
НА 10 000 просроченного депозита, 7 800 пени.
Как вы думаете, сможет ли выполнить такие решения банк?
В И Р І Ш И В:
ОСОБА_5 Володимирівни, — задовольнити.
Стягнути з АТ «Банк «Фінанси та Кредит», адреса: 04050, м. Київ, вул. Артема 60, код ЄДРПОУ 09807856, КОД Банку: 300131, к/р 32001170801 в ГУ НБУ по м. Києві і Київській області МФО 321024 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 ідентифікаційний номер — НОМЕР_1, грошові кошти в сумі 17 821,36 доларів США за договором банківського строкового вкладу, які складають:
— суму вкладу в розмірі 10 000 (десять тисяч) доларів США;
— пеню в розмірі 7 800 (сім тисяч вісімсот) доларів США;
— суму трьох відсотків річних в розмірі 21 (двадцять один ) долар США 36 (тридцять шість) центів.
Стягнути з АТ «Банк «Фінанси та Кредит» на користь держави судовий збір в розмірі 3654 грн.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: В.І. Хіневич
Повний текст заочного рішення виготовлено 15.07.2015 року
Комментарии (37)
Прошу совета у вкладчиков 200+
Сегодня в очередной раз звонил в свое отделение — все без изменений. Кроме пролонгации на 7 мес вариантов никаких не предлагают. Также сказали, что с них НБУ снял статус проблемного банка. Депозит на текущем счете с апреля 2015. Кто как поступает со своими закончившимися депозитами? Продлеваете или нет? Возьму на себя смелость предположить, что ближайшие 7 мес ВА в банке не будет. С другой стороны, не хочется, чтобы деньги зря лежали.
P.S. Вопрос исключительно к вкладчикам 200+, вкладчиков 200- с тезисами а-ля «там все… и в эту контору давно пора ввести ВА» прошу не беспокоить.
Комментарии (33)
Як можна зняти гроші з валютної карточки через Скріл
После Берём карту ВИЗА (только виза и это важно) другого банка. Забрасываем на неё 10 баксов. Проходим валидацию на ВЫВОД денег. После выводим деньги.
ЗАтраты 1.9%+1.9% от суммы.
Свифтом пользоваться категорически не советуют.
Комментарии (20)
Все равно будет-вопрос времени
forbes.net.ua/business/1400340-s-mira-po-finiku-finansy-i-kredit-budut-spasat-vsej-stranoj
Комментарии (16)
не отдают даже 400 долларов
Комментарии (8)
Возврат акции 10% при продлении депозита
Причем эти 10% упадут на карту только через 3 недели!!!
Комментарии (26)
ВА «пока» не будет.
18.08.2015
прес-реліз
Національний банк України повідомляє, що ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО „БАНК “ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»(далі – АТ «БАНК „ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ“) виконало План капіталізації, який є складовою частиною Програми фінансового оздоровлення банку від 25 травня 2015 року, погодженої рішенням Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем.
Так, АТ „БАНК “ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» у березні цього року збільшило статутний капітал на 616 млн. грн. та здійснило внески в сумі 1,972 млрд. грн., а 17 серпня 2015 року позачергові загальні збори акціонерів АТ «БАНК „ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ“ затвердили збільшення статутного капіталу банку ще на 2,5 млрд. грн. – до 7,888 млрд. грн.
Крім того, АТ „БАНК “ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» покращило показники ліквідності, провело часткову реструктуризацію боргів та вже зменшило обсяг кредитів пов'язаним особам на 3,6 млрд. грн.
Голова Національного банку України Валерія Гонтарева зазначила, що акціонер АТ «БАНК „ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ“ підтверджує наміри щодо подальшої підтримки банку. „Костянтин Жеваго вживає заходів щодо фінансового оздоровлення банку, продовжується процес реструктуризації боргів. Ми також маємо задокументовані наміри акціонера щодо продажу частини інших його активів, які будуть спрямовані виключно на покращення ліквідності банку згідно з погодженим графіком“, — зазначила Валерія Гонтарева.
Розуміючи важливість цього питання для вкладників і клієнтів банку, Національний банк України продовжує здійснювати контроль за діяльністю АТ „БАНК “ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через куратора. У разі, якщо зазначений банк не буде в змозі виконувати взяті на себе зобов’язання щодо покращення ліквідності та врегулювання наявної заборгованості, регулятор негайно вживатиме відповідних заходів.
Комментарии (33)
Исполнительная служба
На имущество арест наложили? Что говорит Бялый М.Г. из Главного управления юстиции по поводу его дальнейших действий?
Комментарии (6)