barab111 9 апреля 2015, 9:58
Про це повідомив перший заступник голови Національного банку України Олександр Писарук у ході засідання Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності.

«Відповім коротко на два запитання: так, так», — сказав Писарук, відповідаючи на запитання, чи були в діях керівництва неплатоспроможного «Дельта Банку» порушення норм законодавства та чи підпадає керівництво банку під дію ухваленого 2 березня (до визнання банку неплатоспроможним) закону про посилення відповідальності власників і менеджменту банків.
economics.unian.ua/finance/1065318-u-diyah-kerivnitstva-delta-banku-buli-porushennya-zakonodavstva-nbu.html
abrakadabra123 9 апреля 2015, 8:46
Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) прийняла рішення № 71 від 08.04.2015 року про внесення змін до рішення виконавчої дирекції Фонду від 02.03.2015 №51 «Про запровадження тимчасової адміністрації у Публічному акціонерному товаристві «Дельта Банк» (далі – ПАТ «Дельта Банк»). Згідно з даним рішення тимчасову адміністрацію в ПАТ «Дельта Банк» запроваджено строком на шість місяців з 03 березня 2015 року до 02 вересня 2015 року включно. www.fg.gov.ua/news/ogoloshennya-pro-zminu-stroku-timchasovoyi-administratsiyi-pat-delta-bank-1212.html
naranga 9 апреля 2015, 8:40
питання до дельта банку_ який вклад вважається НІКЧЕМНИМИ, як вкладники повинні були дізнаватися, що після признання банка неплатоспроможним перевкладати далі не треба було? я звичайний робітник-законослухняний громадянин, не розуміюсь на ТА та банківській справі.
9 апреля 2015, 8:45
naranga, за консультацією з таких питань рекомендуємо звертатися до Фонду гарантування вкладів.
EleqanT 8 апреля 2015, 19:23
Чи володієте ви інформацією з приводу повернення коштів вкладникам дельтабанку враховуючи те, що на даний час не можливо записатися на прийом до уповноваженого з питань подальшої взаємодії вкладників з банком Кадировим?
Як повернути кошти вкладникам?
8 апреля 2015, 19:24
EleqanT, в період дії тимчасової адміністрації всі клієнти з депозитами, термін яких закінчився, а також клієнти із залишками на поточних і карткових рахунках (в т.ч. пенсійних, соціальних, зарплатних) зможуть отримати свої кошти. Виплати будуть проводитися в повному обсязі, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів банку з ринку, але не быльше 200 тис. грн.
За інформацією про час і порядок виплат коштів слідкуйте на сайті ФГВ — www.fg.gov.ua і на офіційному сайті Дельта банку.
vvvvvvv111 8 апреля 2015, 18:09
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗМІНУ СТРОКУ ТИМЧАСОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПАТ «ДЕЛЬТА БАНК»

Уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в АТ «ДЕЛЬТА БАНК» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Кадирова Владислава Володимировича.
Андрей p 8 апреля 2015, 11:50
Если я переписывал вклад на третье лицо до ВА -то по словам ФГВФО Ворушилина третье лицо(115000грн. на депозитах) в реестр не попадает, а я получу 170000грн.(у меня на поточном счету) или 200000грн.?
8 апреля 2015, 11:56
Андрей Прокопчук, для консультации по данному вопросу рекомендуем обратиться в Фонд гарантирования вкладов.
Тарас Здоровило 8 апреля 2015, 11:46
Дякую за відповідь. Проте, коли приблизно може зявитися список — реєстр вкладників? Хоч зорієнтуйте. В зМІ писали, що в кінці квітня. Інша інформація в червні. Позичили гроші і мені потрібно людям в розписці писати коли поверну. Дякую…
8 апреля 2015, 11:56
Тарас Здоровило, про час і порядок виплат коштів слідкуйте на сайті ФГВ — www.fg.gov.ua/ і на офіційному сайті Банку.
Тарас Здоровило 8 апреля 2015, 11:19
Де я можу знайти реєст вкладчиків банку «Дельта» і взнати, чи я там є?.. Адже сьогодні по ТВ сказали, якщо немає в списку вкладчика — гроші не видатуть. Я уже мовчу, що у мене в доларах лежать, яких я не побачу… Чи мені записатися до Уповноваженї особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на прийом, щоб спокійно спати, що я є в реєстрі… ??? Чекаю відповідь…
8 апреля 2015, 11:31
Тарас Здоровило, виплата коштів буде здійснюватись за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію.
Інформацію щодо початку виплат коштів, в тому числі готовий реєстр вкладників, буде розміщено на офіційному сайті Дельта Банку та на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
В тому разі, якщо вкладник відсутній у реєстрі на виплату, йому необхідно в письмовому вигляді звернутись до уповноваженої особи Фонду.
Полезный комментарий
mazaj 8 апреля 2015, 11:26
Почти наверняка реестра Фонда еще нет.
И на каждую очередность выплат Фонд готовит свой.

Можете зайти в ближайшие отделения банка и поспрашивать там. Но при выплатах банки-агенты руководствуются исключительно реестром Фонда.
tatiyna 8 апреля 2015, 11:18
13 марта мною сделано очередное погашение кредита через Укрпочту.Сегодня позвонили с банка и сообщили о якобы задолженности. Квитанция о перечислении есть. Что делать?
8 апреля 2015, 11:29
tatiyna, в описанной ситуации рекомендуем подать в Банк письменное обращение, заверенное Вашей подписью, а также копии квитанций и паспортных данных.
Отправить обращение у Вас есть возможность любым удобным способом:
— на e-mail: consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua;
— на почтовый адрес: 01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б;
— либо обратившись в ближайшее к Вам отделение Дельта Банка.
Константин Лучшев 8 апреля 2015, 11:17
Подскажите пожалуйста, еще ни разу не был в Дельта банке после того как оформил вклад год назад… куда идти и что делать? Сразу в отделение свое? Или в центральный офис? Нужно ли какие то заявления писать на возврат депозита?
На сайте Фонда гарантирования вкладов говорится о списках каких то… как знать что я в них есть? )) или как сделать так чтобы 100% я там был?
— Подскажите первые шаги пожалуйста!)
8 апреля 2015, 11:25
Константин Лучшев, обращаем Ваше внимание, что подавать в Фонд или Банк заявление на получение средств в рамках гарантированной суммы при временной администрации не требуется. Выплата средств будет осуществляться по спискам вкладчиков, которые формирует уполномоченное лицо Фонда на временную администрацию.
Информация о начале выплат средств будет размещена на официальном сайте Дельта Банка и на сайте Фонда гарантирования вкладов физических лиц.
Если вкладчик по какой-либо причине отсутствует в реестре на выплату, ему необходимо будет в письменном виде обратиться к уполномоченному лицу Фонда.
yelenushka1 8 апреля 2015, 9:45
Здравствуйте. Если у меня на ощадной картке №1 было меньше 6 тыс. грн. и я переслала сыну, например, 900 грн.в итоге (а высылала по 200 грн, по 100 грн) в этом же банке? Это дробление? Должен ли мне выплатить ФГВ остальное? Спасибо.
8 апреля 2015, 10:57
yelenushka1, информацию по указанному вопросу рекомендуем уточнить, обратившись в ФГВ.
megaweb 7 апреля 2015, 22:35
В какой срок должно быть расмотренно заявление от физ. лица в Дельта банке? (Закон Украины «Об обращении граждан» лимитирует рассмотрение до 30 суток)
1. От начала получения письменного заявления в банке.
2. От начала получения лицом, которое будет давать ответ на это заявление.
Кто знает — поделитесь опытом.
Надеюсь, в нашей стране, действуют законы???
Банить вопрос не нужно (как было до этого). Ни к чему это…
Дмитрий Козырев 7 апреля 2015, 22:16
Подскажите — если со своего тек. счета в мае 2014 (145000 грн) половину (72500 грн) переоформил на депозит сестре, а вторую половину оформил на себя, это считается дроблением, или..?
Полезный комментарий
1954 P 8 апреля 2015, 9:53
Понятие «дробление» применяют к вкладам 200+.
sokok277 7 апреля 2015, 17:54
05-03-2015 г. через ( укр. почту) оплатила кредит в сумме 332 грн. деньги до сих пор на счёт деньги не поступили. Сегодня была на укр. почте сказали: что деньги через бухгалтерию прошли 10.03.15г. Почему на счёту до сих пор нет денег? Убедительно прошу дать ответ на мой запрос!

В каком банке оплачивать кредит на сегодняшний день?
7 апреля 2015, 17:57
sokok277, погашать задолженность есть возможность через отделения Дельта Банка или через отделение любого другого Банка (кроме Приват Банка и Укрпочты) по соответствующим реквизитам.
Уточнить финансовую информацию по кредиту у Вас всегда есть возможность следующими каналами связи:
— обратившись в Контакт-Центр Банка по номерам: 0 800-500-600; 044-428–95–95;
— через форму обратной связи, которая размещена на сайте Банка;
— посредством скайп-телефонии (deltabank_ukraine);
antkep 7 апреля 2015, 15:23
Вот ссылочка minfin.com.ua/2015/04/07/6684243/
А вот вопрос:
где в Законе написано о дроблении?
irokez 7 апреля 2015, 14:13
С текущего счета еще не начали деньги выплачивать? Давно сюда не заходил, не в курсе событий.
7 апреля 2015, 14:22
irokez, о времени и порядке выплат средств следите на сайте ФГВ — www.fg.gov.ua/ и на официальном сайте банка.
fgjcnhja2 7 апреля 2015, 13:59
Після закінчення терміну депозитного договору я оформив на себе новий договір на суму 200000 гривень, а решту на дружину.Чи являється це «дробленням»? В кого це можна узнати?
Dean 7 апреля 2015, 13:06
«Я сподіваюся, що в другій половині квітня. Інвентаризація вкладів вже майже завершена — є ознаки маніпуляцій з базами за вкладами — дроблення, подвоєння. Ми намагаємося розібратися», — сказав Ворушилін, відповідаючи на запитання про терміни початку виплати вкладникам найбільших неплатоспроможних банків «Надра» і «Дельта Банк».

За його словами, частина виплат щодо «Дельта Банку» буде заблокована. «Точної суми поки що немає, але тимчасовий адміністратор банку повідомив, що понад 1 млрд грн вкладів — з ознаками дроблення. А ми такі вклади не визнаємо і не виплачуємо», — додав керівник фонду.

Кто то может вообще сказать на сколько велики риски? Лично у меня деление вклада на жену в ноябре. Суммы больше 200 тыс. Что делать если признают никчемными? Судился кто то?
bsv1971 7 апреля 2015, 12:25
почему мы при временной администрации розыск на пропавшие платежи в банке пишем на фамилию попова о.ю.где ответы на заявления прошло три месяца от написания одного заявления и месяц от другого заявления.
7 апреля 2015, 12:33
bsv1971, данное заявление пишется на имя уполномоченного лица Фонда на период временной администрации Кадырова В.В.
Временная администрация взяла на себя управление всеми процессами в Банке и на данный момент проводится согласование процедур обработки заявлений, по факту согласования которых — Ваше заявление будет рассмотрено и Вам будет предоставлен ответ.
tata10 7 апреля 2015, 11:08
Фонд обещает начать выплаты в апреле. Реально ли это? Сомневаюсь.
economics.unian.ua/finance/1064234-viplati-vkladnikam-nadra-i-delta-banku-mojut-pochati-z-seredini-kvitnya.html
Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝