Депозит

EleqanT EleqanT
8 апреля 2015, 19:23
без оценки
Чи володієте ви інформацією з приводу повернення коштів вкладникам дельтабанку враховуючи те, що на даний час не можливо записатися на прийом до уповноваженого з питань подальшої взаємодії вкладників з банком Кадировим?
Як повернути кошти вкладникам?
Ответ банка
Дельта Банк
8 апреля 2015, 19:24
EleqanT, в період дії тимчасової адміністрації всі клієнти з депозитами, термін яких закінчився, а також клієнти із залишками на поточних і карткових рахунках (в т.ч. пенсійних, соціальних, зарплатних) зможуть отримати свої кошти. Виплати будуть проводитися в повному обсязі, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів банку з ринку, але не быльше 200 тис. грн.
За інформацією про час і порядок виплат коштів слідкуйте на сайті ФГВ — www.fg.gov.ua і на офіційному сайті Дельта банку.

Комментарии (3)

+
0
EleqanT
EleqanT
8 апреля 2015, 19:37
#
А що робити у випадку якщо на депозитному рахунку знаходиться сума більше ніж 200 тис.грн., і чи буде повертатися решта суми окрім вищесказаних 200 тис.грн.?
+
0
DeltaBank
DeltaBank
8 апреля 2015, 19:42
#
EleqanT, треба дочекатися закінчення дії тимчасової адміністрації. Інформація про час та порядок розрахунків з такими вкладниками обов'язково буде повідомлена на сторінці Фонду в мережі Інтернет.
+
0
Юлия Луценко
Юлия Луценко
9 апреля 2015, 10:53
Запорожье
#
То есть выплаты будут после сентября?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться