реєстр вкладників

Тарас Здоровило 8 апреля 2015, 11:46
Дякую за відповідь. Проте, коли приблизно може зявитися список — реєстр вкладників? Хоч зорієнтуйте. В зМІ писали, що в кінці квітня. Інша інформація в червні. Позичили гроші і мені потрібно людям в розписці писати коли поверну. Дякую…
8 апреля 2015, 11:56
Тарас Здоровило, про час і порядок виплат коштів слідкуйте на сайті ФГВ — www.fg.gov.ua/ і на офіційному сайті Банку.

MykolaA
MykolaA
8 апреля 2015, 11:51
Почитайте для начала в какую очередь попадаете.
Тарас Здоровило
Тарас Здоровило
8 апреля 2015, 12:18
Николай, де прочитати??? І де ці списки?
orion13
orion13
8 апреля 2015, 13:48
В банке говорят, что списки будут готовы не раньше июня. Возврат депозитов может начаться не раньше августа. Средства на текущих счетах возможно выдадут раньше.
antkep
antkep
8 апреля 2015, 20:12
Не верьте им. Вспомните, как банк переходил на собственную процессинговую платформу. Перешел? Там наемные люди, им сказали шагать, они шагают, сказали стоять, стоят. Они не владеют никакой полезной информацией, только интриги плетут.
helen123
helen123
8 апреля 2015, 16:39
Списки никто нигде не публикует.Проверить себя в списке можно только по факту при получении денег в банке-агенте.
naranga
naranga
9 апреля 2015, 8:29
Я вчора зайшла в банк запитати чи вважатимуться депозити, вкладені в січні 2015 -НІКЧЕМНИМИ. я про таке читала тут, що коли банк було визнано неплатоспроможним, то депозити після цього рішення можуть визнати -нничтожными/// Так працівники банку сказали, що подали в ФГВ списки всіх своїх вкладників… що тут сказати???
DanZel
DanZel
9 апреля 2015, 12:15
Дальше уже этими списками будет заниматься фонд Они там будут решать кого внести в окончательный список на получение выплат каждой из очередей.