Отзывы о Райффайзен Банке

Evgenia900412 4 мая 2022, 16:51
Хотілося б почати з гарного, але зважаючи на дії самого банку — тільки питання — притензія.
Дайте відповідь громадянам нашої країни — України:
— Коли Ваш банк покине державу — Агресора?
Або покиньте нашу Україну — бо Ви своєю роботою на території Росії підтримуєте Війну цієї, держави, проти Українського народу!
А саме — вбивства, катування, згвалтування (в тому числі неповнолітніх) російськими військовими злодіями!
Чи Вам все одно на яких грошах сидіти?
Майте хоть трохи совісті!!!
Без поваги до Вас через Ваши дії або ні, скоріше через вашу бездіяльність!
Дякую за увагу.
4 мая 2022, 17:03
Доброго дня!
Райффайзен Банк Україна не працює в Росії. Також ми припинили відносини з клієнтами та грошима, що мають російське чи білоруське походження.
Ми не залишаємось осторонь. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора. Ми підтримуємо гуманітарну місію Червоного Хреста та долучаємось до збору коштів на допомогу біженцям.
Команда банку самовіддано працює в умовах воєнного часу, створюючи нові продукти, надаючи послуги клієнтам.
Більшість наших відділень відкриті щодня (у місцях, де це безпечно) і клієнти мають доступ до готівки не лише у банкоматах, але й у торгових мережах партнерів.
Ми і надалі будемо підтримувати нашу країну та робити все можливе, і навіть більше, щоб наші клієнти та громадяни країни мали фінансову стабільність.
Ситуація подібна до вищеописаних. Кожен місяць вчасно оплачую тіло та відсотки по споживчому кредиту. А ось оплата, яка пройшла 25.02.2022 за лютий, чомусь зникла з історії виплат і з’явилася тільки в квітні, до того ж збільшена і вже як відсотки та відсотки на відсотки. Гроші знімаються, а кредит не зменшується. Це вже можна рахувати мародерством, зважаючи на військовий стан у країні. Я пенсіонер, і гроші з неба не падають, тому вирішив переходити на обслуговування в інший банк.
4 мая 2022, 11:16
Доброго дня!
Прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код для перевірки інформації.
Alexoidovich 4 мая 2022, 10:52
Добрый день, многим людям задерживают выплаты на карты епидтримка данного банка, не советую в будущем его использовать и быть их клиентом. Да сейчас скажут в пидтрымке банка от нас не зависят выплаты это мифинансы, но я подавал ещё в начале, а более месяца с чем-то денег как не было так и нет. Тем немение в Діи была надпись гроші💸 зараховані. Держатель карты банк, а не как в других случаях должен быть хозяин карты, это логично даже если она вертуальная.
Воообщем в лольнейшем по возможности даже зарплату переведу с этого банка и вам советую.
4 мая 2022, 11:00
Доброго дня! Нам прикро, що у Вас склалось таке враження. Банк у жодному разі не затримує виплату фінансової допомоги від держави. Дані виплати, дійсно, надаються Міністерством економіки, а не самим Банком. Затримка існує не зі сторони Райфу. Наразі такі ситуації можуть траплятися у зв'язку з тим, що міністерству не вистачило фінансування.
Зараз це питання знаходиться на розгляді, потрібно очікувати. Для вирішення даного питання Вам необхідно звернутись на гарячу лінію Міністерства економіки — (044) 253-61-36 (09:00-18:00), електронна пошта — meconomy@me.gov.ua.
Halyna098 2 мая 2022, 23:52
Райф банк не зважає на військовий стан в країні і той факт, що не має роботи і немає змоги платити за кредит. На всі мої прохання не нараховувати відсотки — відписка, що все в рамках закону. Це ж треба, Райф, ви не виходите з Росії, під час війни не даєте користуватись кредитом, але відсотки за користування нарахуєте. Ви не станете багатше від того, що нарахуєте шалені відсотки людині, яка втратила роботу, житло і проживає в умовах війни в своїй країні. І ваші ненормальні менеджери нехай навчаться спілкуватись з людьми! Найгірші побажання банку і ТОП менеджерам!
Kagkiatou2504 2 мая 2022, 14:49
Отделение по адресу: Киев, ул. Генерала Алмазова, 4-А
Очень хотелось давно написать о работе банка, а сейчас как раз в такой тяжелый период времени для Украины выражаю большую благодарность особенно нашему центральном отделению и его сотрудникам. Находясь заграницей, Подтверждаю непрерывную и высокого качества работу банка и быстро приходящих отчетах о проведенных операциях.Спасибо Вам!
2 мая 2022, 14:56
Доброго дня! Щиро вдячні за приємний зворотній зв'язок щодо обслуговування у Банку. Цінуємо, що Ви є нашим клієнтом.
SAR1 1 мая 2022, 11:43
Отделение по адресу: Киев, ул. Декабристов, 12/37
Мінфін відповів, що наші вимоги про переведення в гривню законні, але вони безсилі проти супербанку Аваль, все листування є.
1 мая 2022, 12:09
Доброго дня! Ваш запит знаходиться у роботі.
SAR1 1 мая 2022, 7:21
Отделение по адресу: Киев, ул. Декабристов, 12/37
Добрий день)
Коротко про головне.
Є клієнтом цього банку з 2006р.
Іпотечний кредит досі у валютi. Вижили і в кризи, і карантини. З початку російської військової агресії, мерзенної та варварської — можливості платити долари, немає. До війни, було звернення в банк райфайзен Аваль, про переведення кредиту в національну валюту. Отримано необґрунтовану відмову.
На вимоги банку платити, повідомив що доларів немає, в країні війна і це ніби форс мажор. У відповідь співробітниця банку повідомила, що війна не є форс-мажором.
Шукаємо адвоката, який допоможе розібратися у ситуації.
1 мая 2022, 10:32
Valera1979 30 апреля 2022, 22:43
Чому не появляється карта в особистому
кабінеті на мобільному
Відсотки знімаються вправно
Є кошти погашати достроково
Мені уходити з вашого банку чи як?
1 мая 2022, 10:33
Anastasiyaaa 29 апреля 2022, 20:57
Добрый день, вопрос по кредитной карте 100 дней. Объясните принцип работы ваших «кредитных каникул». Никому из клиентов не приходили оповещение о их сроках и условиях. Я лично их не просила. Не смотря на что я нахожусь в Харькове в котором идут боевые действия намного реальнее платить месячную ставку по кредиту чем проценты по вашим каникулам. Сотрудник вашего банка мне ни раз написал что сейчас нет ежемесячного платёжа и его не списывают. Но сумма процентов которые мне пришли 28.04.2022, меня мягко говоря шокировала. То есть банк сам изменил условия договора? Почему все время ежемесячные платежи у меня списали с зарплатной карты, сейчас с неё ничего не списывают, но пришли сумасшедшие проценты. Про условия их начисления никакой информации нет, притом что никакой платёж я не просрочила. И про то что я нахожусь в «кредитных каникулах» я узнала только после того как после начисления процентов обратилась в чат. Но при этом от вашего банка пришло смс, что спасибо, ежемесячный платёж погашен. Так же исчезла информация по Карте до какого срока и какую сумму нужно вносить. То есть вы по своим «правилам «можете считать любые проценты?
30 апреля 2022, 8:58
DDR74 29 апреля 2022, 11:27
Сначала дают кредитные каникулы, которых я лично не просил. Потом за два месяца тупо списываются одни проценты. Кредитная Карта заблокированна (хотя ни каких просрочек и т. д. никогда не было). Т. е. банк нарушает условия договора- я пользуюсь кредитными средствами, я готов и дальше платить и тело и проценты! А нет, пользоваться не можно, а платить одни проценты надо! Так вот к чему я веду- банк в данной ситуации ещё и в наваре. Как-то так. Это я ещё молчу про такие понятия как форс-мажор, страховка которую платят все, но не понятно от чего страхуют (получается просто деньги из воздуха идут кому то в карман). Так что, народ, думайте, если есть возможность, меняйте банк.
29 апреля 2022, 11:32
dazvagcy 28 апреля 2022, 15:12
Отделение по адресу: Киев, ул. Генерала Алмазова, 4-А
В субботу, 23.04.22, в 16 41 мне пришло на телефон сообщение из банка о том, что я сняла по карте в банкомате 11 тыс. грн. В это время я находилась в своей квартире на кухне и пекла паски к Празднику. При этом карта была со мной рядом в кошельке, код от нее я никогда и никому не передовала. Я сразу же, как только смогла связаться с оператором (приблизительно через 20 мин), сообщила о данной ситуации по гарячей линии. Оператор банка принял заявку, пришло на телефон сообщение о регистрации заявки на спорную транзакцию с номером. Я была уверена, что в данной ситуации банк мне возместит сумму, украденную мешенническим путем с моей зарплатной карты, ведь карта была у меня, я ее не теряла. В первый рабочий день я пришла в отделение банка подать еще официальное заявление о хищении денег с моей карты. Какого же было мое удивление, когда, узнав о моей проблеме, менеджер говорила со мной достаточно сухо, формально и неприветливо, сказала, что в отделении эту проблему никто не решает, что приходить не нужно было, не хотела, чтобы я писала заявление, сказала, что я уже все сделала, что было нужно, а теперь надо просто ждать ответ. Причем до 30 дней. Хотя оператор, формируя заявление на спорную транзакцию, сказала, что — 5 рабочих дней. После посещения отделения банка моя уверенность в том, что банк вернет мне деньги, подорвалась. В течение 4 робочих дней ни возврата денег, ни сообщений мне из банка не приходила. Я решила позвонить сама на гарячую линию и спустя 26 минут, после продолжительного переключения линии и просьбы подождать, оператор Ирина сообщила мне, что вопросом она не владеет, а те, кому поручено сейчас на обеде, телефон отдела, фамилию исполнителя моего заявления дать не может. Посоветовала ждать…А, еще сказала, что не проведена инкассация, поэтому нет ответа. Когда я возразила, что еще 6 дней назад деньги забрали в банкомате с моей карты, при чем тут инкассация, ответила, что надо ждать…
28 апреля 2022, 15:15
Три літри 26 апреля 2022, 16:58
Уточнюю наперед: картку відкривав не для себе, відгук написаний з метою привернути увагу та поширити інформацію про проблему.

В мене була картка АТБ, відповідно на телефоні був встановлений застосунок Райф-банку. І здається десь там був пункт оформлення картки єПідтримка. Але декілька тижнів тому рахунок я закрив, додаток видалив тож не можу пересвідчитись на власному досвіді чи можливо відкрити карту не відвідуючи відділення.

Є людина в якою є пенсійний рахунок в банку який не є партнером програми єПідтримка, тобто в цьому банку не можна відкрити таку картку. Перебравши декілька банків та оцінівши черги ми вибрали Райф для того щоб відкрити рахунок. а потім відкрити карту єПідтримка. Забігаючи наперед: схоже що можно відразу відкривати саме карту єПідтримка, більшо того вона буде фізичною, а не віртуальною як в більшості інших банків — якщо будете відкривати рахунок то уточніть ці деталі.

Відкривши рахунок, встановивши PIN-код ми зачекали годину (як нам сказав оператор під час відкриття), налаштували застосунок де була присутня основна картка. І збирались відкрити карту єПідтримка, але … в застосунку ніде немає пункт що відповідальний за цю операцію. Не знаю чи це проблема глобальна, чи це щось пов’язане з конкретним девайсом, або доступною для нього версією. Прийшлось знов йти до відділення і просити відкрити карту єПідтримка вручну. Оператор попросив показати що це неможливо, пересвідчившись відкрив нам карту і дечь через годину вона вже була присутня в застосунку.
26 апреля 2022, 17:06
Доброго дня.
Віртуальну картку можливо оформити за телефонним дзвінком в наш Інформаційний центр за номером 0800 500 500 або написавши в чаті додатку «Райф Онлайн» (меню «Більше» — «Зв'язок з банком» — «Чат»).
Нам дуже шкода, що обслуговування з даного питання завдало стільки незручностей.
simon111 22 апреля 2022, 17:05
У меня было до войны открыто Исполнительное производство, и во время войны вынесена постанова про арест средств должника, банк заблокировал мои средства которые лежат на 2 счетах, одни на зарплатном счете, другая часть на обычном карточном счете!
На каком основании произошла блокировка?
Не однократные обращение в отделения банка в Запорожье, никакого результата не дали!
22 апреля 2022, 17:07
Gara2022 22 апреля 2022, 0:36
Це просто жах!
На моє логічне запитання щодо ситуації банку в Україні керівничка відділення в місто Біла Церква почала на мене кричати і звинувачувати у співпраці з колаборантами
Також прямо сказала, що тільки тупі і недалекі людішки можуть не довіряти такому мега-крутому банку
В цьому банку мої кровні кошти, я маю право розуміти, яка ситуація
Неадекватна поведінка працівниці
Заберу кошти неодмінно і всім друзям та знайомим передам обходити банк десятою стороною!
22 апреля 2022, 10:15
Доброго дня!
Ми розберемось в даному питанні та надамо коментарі
Минфин
Ответ администратора
26 апреля 2022, 11:04
Відгук не зарахований (на 25.04.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
Vito2022 21 апреля 2022, 16:55
Дорого дня. Хочу вам розповісти про власний досвід з співпрацею цього банку!
У грудні мені заблокували рахунки один зарплатний рахунок інший власний який я собі відкрив. Надійшов лист від банку на електронну пошту з проханням розяснити походження коштів які надійшли на моі рахунки на суму трохи менше 280 тис грн. Я як порядна людинина по мірі можливості відразу ж почав надавати документи (продаж майна та довідки про сплату податків с податковоі як фізична особа, договори, купівля валюти та інше). Вже бився з ними біля 3 місяців але не дзвіночка ні відповіді не маю…
1) не має чіткого порядку куди і до кого звертатися для більш чіткоі взаємодіі
2) не має точного адреси куда надсилати документи
3) при зверненні до відділення менеджери відмовляються сканувати документи так як це займе багато часу … а у банку черги… А скановані мною документи відмовляються з флешки приймати і на пошту приймати не хочуть!

Одже більш менш вдалося ділити документи на частини та відправляти іх через месенджер але не всі бо месенджер не хоче пропускти іх.

Зараз іде війна… з роботую проблеми було прийнято рішення виіхати з краіни. Тепер з закордону хочу розблокувати рахунки або закрити і переказати на рахунки мого боргу перед іншим банком.
Одже перший раз коли спілкувався з оператором сказали написати заяву на закриття і прислати фотографію до месенджера… Але при уточнені на кого писати заяву мені вже кажуть що потрібно особиста присутність і неможливо закрити або розблокувати рахунки. А заблокован навіть зарплатний рахунок!!!
21 апреля 2022, 18:17
Доброго дня!
Приносимо вибачення за тривалість надання відповіді. Перевіримо інформацію по Вашому рахунку та надамо коментарі.
Денис Сергеевич 20 апреля 2022, 18:26
Отделение по адресу: Херсон, пр-т Ушакова, 53
Добрый день,
Делал перевод на карту монобанка по полным реквизитам Украины (IBAN). Платёж дошёл менее чем за час, но из-за лимитов пополнения карты, средства небыли зачислены и поддержка монобанка мне сказала что деньги сразу должны вернутся отправителю. В поддержке Райфайзен Банк что платёж возвращается до 3 рабочих дней, а сегодня уже 5 день и деньги не вернулись. Я нахожусь на оккупированой территории г. Херсон, отделения никакие не работают. В банк звонил, сказали платёж идёт 3 дня туда и три дня обратно при неудачной отправке. Но деньги пришли за час, но не как не за 3 суток, а обратно уже прошло 5.
21 апреля 2022, 8:39
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо Вам за очікування відповіді.
Дійсно, зазвичай переказ за повними реквізитами може бути виконано впродовж 1-2 годин.
Проте, у разі виявлення помилки у реквізитах — кошти можуть бути повернені на рахунок впродовж 6 робочих днів загального терміну від дати здійснення первинної операції.
Для можливості додаткового аналізу ситуації просимо Вас надати необхідні дані для розгляду на наш запит у приватних повідомленнях.
Дмитро Поліщук 20 апреля 2022, 12:05
Добрый день. Опишу кратко ситуацию об этом чудо банке. Взял я кредит в этом нет слов банке, ежемесячно платеж по 9000 гривен. Оплачиваю все вовремя, тут война эти ребята вводят свои каникулы. Звонят так и так мы ввели вам каникулы на месяц, я спрашиваю если я дальше продолжаю платить что-то изменится, они нет для вас все останется согласно договора. Проходит месяц, оплаты производил как положено, теперь смотрю сумма месячного платежа уменьшилась на 40 гривен, зато добавили 2 платежа.Так объясните нахрена нужны такие каникулы которые за месяц обходятся клиенту 18000 гривен! А теперь в банке говорят что это была вынужденная мера и к начальному кредитному договору не хотят возвращается. В общем банк — кому война, а кому мать родная. Пытаются варварски обманывать, не вздумайте с ними связываться.
20 апреля 2022, 12:10
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Ми завжді готові проаналізувати питання наших клієнтів у індивідуальному форматі, тому просимо Вас надати необхідні дані на наш запит у приватних повідомленнях.
Зокрема, просимо звернути увагу, шо кредитні канікули – це відтермінування сплати боргу, а не його прощення.
Anton Samarin 19 апреля 2022, 17:02
Отделение по адресу: Днепр, ул. Рабочая, 176
З моменту впровадження в Україні військового стану, Ваш банк заблокував підприємцям можливість користуватися кредитними лімітами. На сьогодні, на 19 квітня 2022 року, кредитні ліміти досі заблоковані.
В цей же час Ваш банк продовжує вимагати від клієнтів виконання своїх кредитних зобов’язань в повному обсязі.
Жодної офіційної інформації від Вашого банку щодо термінів та причин блокування мені не відомо, хоча я звертався за відповідями усіма відомими мені шляхами. Я написав листа з особистого кабінету (відповіді так і не отримав), звертався з запитом і до служби підтримки на гарячу лінію клієнтбанкінгу, двічі ходив до відділення Вашого банку та задавав питання банку на сайті мінфіну. Єдина інформація, яку мені надали і у відділенні і на гарячій лінії банку, була така: «Банк так вирішив, тому, що в Вашому договорі є такий пункт, читайте уважніше». Банк відповів на сайті мінфіну загальними фразами, що вони перевірили інформацію і, о диво, ліміти дійсно заблоковані, але вони роблять, мовляв, все необхідне. Таким чином досі банк не відповів на жодне з моїх запитань. Як мені ще до Вас звернутись, щоб Ваш банк надав мені письмову відповідь на мої запитання? Я хочу зрозуміти політику Вашого банку. Ще місяць тому довіра до Вашого банку була максимальною, а зараз Ваш банк перетворився на якусь сумнівну установу, яка сама змінює умови кредитування не надаючи жодних пояснень, а після цього уникає відповідей на прості питання клієнта. Ще раз прошу надати мені офіційні відповіді на такі питання:
1) Яка офіційна причина блокування кредитних лімітів підприємцям? Не чергове посилання на пункт у договорі, який дозволяє банку одноосібно міняти умови користування лімітами, а саме фактичну причину, яка змусила керівництво банку скористатись цим пунктом. Якщо військовий стан для Вашого банку є достатньою причиною для блокування кредитних лімітів підприємцям, то так і скажіть. Бо я не розумію. В той час, як президент та уряд розповідають нам про спрощене кредитування підприємців, Ваш банк взагалі блокує можливість користування кредитними лімітами.
2) Які терміни блокування кредитних лімітів, або умови за яких кредитні ліміти будуть розблоковані? Відповідь «Ми робимо все можливе» не вносить ніякої ясності. Якщо немає інформації з цього приводу, давайте узгоджувати питання реструктуризації. тому що кредитний ліміт, яким я не можу користуватись мені не потрібен.
3) Чи продовжує Райфайзен Банк працювати на території Російської Федерації?
4) Чи обслуговує Райфайзен Банк підприємців на території Російської Федерації?
5) Чи є блокування кредитних лімітів або інші обмеження щодо кредитних лімітів для підприємців на території Російської Федерації?
Останні три питання на державному рівні дають розуміння щодо Вашої політики. І я вважаю, що Ваши клієнти в Україні мають право знати позицію Вашого банку, яка виражається у конкретних діях, а не у словах.
20 апреля 2022, 8:56
Доброго дня!
Перепрошуємо за тривалість надання відповіді. Відповідь буде надана в особистих повідомленнях.
@RaifHelp
В марте мясце у меня должен был быть последний платёж. Я был готов к этому, но тут ВОЙНА. Как и у всех начались проблемы. И тут ко мне приходит на вайбер от Райффайзен банка сообщение. Кредитные каникулы по вашей кредитной картой установлены номер договора ******.
Все изменения наши специалисты сделают автоматически, поэтому Вам не надо обращаться в отделение банка.
далее было написано что банк работает хорошо вы не переживайте и берегите себя.
29.03.2022 г. мне в приложение приходит уведомление что начислены проценты за использование кредита 4213грн. Я и охренел!!! Спешивается, а в чем заключались кредитные каникулы? Зачем мне банк прислал сообщение о них? И почему не надо звонить в банк? Если бы банк не ввел меня в заблуждение я просто сделал платёж и все. Не было бы этих диких процентов. Мне просто интересно может ещё кто-то попал в такое положение как и я. После победы получается надо подавать на этот банк в суд и пусть в суде менеджеры банка объясняют зачем они высылали людям такие сообщения о «КАНИКУЛАХ» которых не было.
19 апреля 2022, 9:14
Доброго дня!
Приносимо вибачення за тривалість надання відповіді. Прохання написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код для перевірки. Дякуємо.
Libra0 18 апреля 2022, 11:02
Неожиданно заблокировали возможность осуществлять операции по карте с помощью PayPal, при это на сайте банка явно заявлена такая возможность. И она действительно была, ввод\вывод средств с PayPal был доступен без проблем. (https://raiffeisen.ua/news/paypal-v-ukrani-yak-pidklyuchiti-kartku-raifu-1646)
А теперь поддержка банка заявляет что теперь PayPal внесен в черный список как мошеннический сайт и операции заблокированы. Вот так, во время войны, банк лишает возможности людей работать с международными платежными системами.
18 апреля 2022, 11:12
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення, дійсно, наразі Банк працює над повним припиненням співпраці з даним сервісом, тому вже наразі проведення розрахунків обмежено по картам та невдовзі інформація на сайті буде також оновлена.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 25 апреля 2022, 15:06
Доброго дня.
На сьогоднішній день на виконання вимог НБУ щодо встановлення ліміту на операції переказу коштів, в т. ч. зарахування коштів на користь PayPal, Revolut, банком здійснюються технічні налаштування. На цей час тимчасово технічно дані операції недоступні.
З повагою та турботою,
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝