Самий ко***ний банк (обходьте його стороною)

Мій чоловік служить в лавах ЗСУ. 06.06 був заблокований зарплатний рахунок. Написали заяву виконавцю на розблокування. 12.06 була відправлена постанова про розблокування рахунку на 13 400 грн. 19.06 — лист був вручений за довіреністю. Неоднократно телефонували на гарячу лінію як чоловік так і держ. Виконавець. Чоловікові кажуть що такий лист не отримували, виконавцю кажуть що отримали але ще не зарезервували входящу кореспонденці, не поставили номер. Через пару хвилин вже я телефонуютна гарячу лінію знову кажуть що такий лист не отримали і хто отримав його за дорученням вони не знають, нехай виконавець відправе на електронну адресу. Сьогодні 26.06 відправила виконавець постанову з електронним підписом на електронну адресу office.administration@raiffeisen.ua в 11:01 і відповідь на лінії геніальна: ваш електронний лист не надходив. Нехай ваш виконавець надішле постанову електронним каналом Наіс або ж знову на пошту банка. І це замкнутий круг. І постанова не погасилась і не розблоковують. Банк тупо користується коштами (присвоїв їх собі) В діє давним давно ще з 10.06 є постанова, а банк її не бачить. Походу там інваліди сліпі працюють. Тому обходьте цей банк стороною, кажуть ПриватБанк — г повне, а цей банк ікон че ний. Ну нічого суд вибʼє і ще моральну шкоду, так як це військослужбовець.
Райффайзен Банк
26 июня 2023, 16:41
Добрий день.
Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що опрацювання банком постанов «Про визначення поточного рахунку клієнта» відбувається в порядку черги, та постанова має бути правильно оформлена виконавцем. При надходженні правильно оформленого документа, термін опрацювання постанови не перевищує 2 робочих днів.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях дані Вашого чоловіка: ідентифікаційний код або номер телефону, що прив'язано до рахунку

З повагою та турботою,
@RaifHelp

26 июня 2023, 20:26
Це тому що на расеі , за одне таке блокування — летять голови банкирів , а у нас на мою думку НБУ приймае кеш від райфа , до речі - це пов’язані особи згідно законодавства України (укр райф та рашиський райф) …
райф в рашці сплатив до бжджета у 100 раз більш ніж в Україні …
Як таке може бути , спитаете ви ? Спитайте краще у керівництва НБУ (Пишний , Гонтарева та інші)
SergeyNina
SergeyNina
27 июня 2023, 0:20
Пусть исполнитель даст номер рекомедованного письма банку может найдут письмо. Если шлете письма на электронную почту банка там возможно нужно указывать определённое слово в поле тема иначе банк его не получит
Анастасія Запорожченко
Анастасія Запорожченко
27 июня 2023, 11:07
Вона все надала, ми їм відправляємо і в Укрпошті сказали що лист вручили за довіреністю. І в електронному листі указали і Фіо і для чого цей лист. Нам кажуть що нічого немає, виконавцю що цей лист є але ще номер вхідної кореспонденції не поставили. Ми знову телефонуємо і знову вже немає листа. Одні пі да раси там працюють.
4 июля 2023, 4:11
Люди, Ви що сліпі? Ці діячі майже у відкриту працюють над тим, щоб гнобити звичайних людей та накаляти і так складну соціальну атмосферу в суспільстві! Голова правління даного угрупування, навіть на офіційному сайті свого банку, в своєму зверненні «посоромився» назвати війну- агресією росії ! Бо головний прибуток вони отримують там! І по 600 млн. Євро в бюджет терористів за рік сплачують! Щоб було за які кошти шахеди купувати та ракети виготовляти !
4 июля 2023, 20:22
Так, Писарук вважає що це СВО, та те що бомблять його рідний Миколаїв його взагалі не бентежить, бо мабуть його сім'я у Маямі …
Для них гроші не пахнуть…
Для цього мабуть можно заносити таким же «героям» ( Пишний, Малюк, Гонтарева. Князев та інші), та мабуть вони дають пов'язаній юридичной особі в особі Писарука (та вцілому рашці) — зелений світ
4 июля 2023, 4:13
Питання! Куди дивляться НБУ, СБУ та інші державні органи?
4 июля 2023, 20:19
Мабуть на зелених президентів …

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Самий ко***ний банк (обходьте його стороною)