Отзывы о Райффайзен Банке

Oleg P. 24 октября 2023, 17:58
11.09.2023 р. Заблокували зарплатну картку одразу після отримання заробітної плати! Прислали на почту листа надати письмові пояснення та документи! Звернувся в відділення банку де обслуговуюсь, так як мій додаток теж заблокували. З працівником банку ми разом відправили документи та пояснення які були вказані в листі! Не вистачало виписки з приват банку і письмового пояснення -надіслав. Після двадцяти днів очікування приходить відповідь з тими самими запитаннями і так по сьогоднішній день! Скажіть будь ласка в якій європейській країні банк вирішує чи будуть твої діти сьогодні вечеряти, чи будуть тепло вдягнені, чи отримає батько (інвалід) сьогодні ліки, чи заправиш авто, чи сплатиш кредит??? На мою думку банк повинен робити кращі умови для своїх клієнтів, а не знущатись з них, таке враження що там не люди працюють, а роботи,і відповість мені також робот! Куди в такій ситуації звертатись, ніхто не знає ні в банку відділення ні на гарячій лінії -тільки пишіть на почту і все! Можливо хтось під скаже?
24 октября 2023, 18:02

Ми дуже засмучені, що у Вас виникло негативне враження щодо Банку. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Для більш детального аналізу ситуації просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код.

RaiffaizenAlex 25 октября 2023, 17:12
Вітаємо!

Перш за все, дякуємо Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з питань клієнтського сервісу, що з Вами зв’язались у телефонному режимі та надали пояснення щодо запиту. У разі додаткових уточнень чи запитань, менеджер залишила також контакт для зв’язку.
Якщо у майбутньому виникне потреба в консультації, звертайтесь, будемо раді допомогти.

idmitrik 24 октября 2023, 17:46
Отделение по адресу: Киев, ул. Севастопольская, 7/13
Залишу свій досвід спілкування з фін.моніторингом Банку.
Моя мати є приватним підприємцем. Щомісяця частину свого доходу (задекларованого) знімає готівкою для власних потреб, а іншу частину відправляє на мій рахунок в якості фінансової допомоги для майбутнього придбання мною нерухомості. Таким чином моя мама хоче допомогти мені фінансово, оскільки має таку можливість. Крім того, певну частину заробітної плати, одержаної на рахунок в іншому банку, я знімав та вносив на рахунок Райфу для розміщення на ощадному рахунку. 09 жовтня 2023 року банк без попередніх запитів заблокував рахунки. 10 жовтня 2023 року, звернувшись до відділення, мені надали лист із запитом про надання пояснень операцій за рахунком. В той же день, мною були надані запитувані документи (податкова декларація, виписка із ЗП рахунку, довідка із ПФУ про нараховані доходи) та письмові пояснення суті операцій. 13 жовтня 2023 року Банк надіслав додатковий запит на надання доцільності перерахування коштів моєю мамою на мій рахунок. Я знов пояснив Банку, що моя мама направляє частину свого прибутку мені в якості допомоги для придбання квартири. 20 жовтня 2023 року Банк надіслав ще один запит із тим самим питанням — «з якою метою Ваша мати перераховує кошти на Ваш рахунок, а не зберігає їх на своєму». Окрім того банк запросив пояснити розрахунки із моїм другом на 50, 150 та 850 гривень (4 докумети за 2 місяці), здійснені в іншому Банку та які працівники Райфу побачили у наданій виписці із ЗП рахунку (чому банк цікавлять розрахунки на 50 та 150 грн — загадка). У відповідь я відправив письмові пояснення моє матері що вона перераховує кошти своєму сину як фінансова допомога. Сьогодні, 24 жовтня 2023 року у відповідь я отримав запит пояснити доцільність перерахування коштів ФОП моєї матері мені… Крім того Банк знову попросив виписку, яка підтверджує виплату мені заробітної плати (яку я надіслав в першому листі). Останнім пунктом запиту було «підтвердити перерахування коштів на ТОВ». Якого перерахування, на який «ТОВ» банк не уточнив, тому навіть уявлення не маю що саме банк хоче…
Підсумок. пройшло 2 тижні та 4 запити. Банк ходить по колу та ставить одні й ті ж запити — «для чого Ваша мати дає вам гроші». Питання не в походжені — адже походження підтверджене декларацією, звітом з ПРРО та випискою з рахунку ФОП, який також відкритий в РАЙФі. Я тричі пояснював що моя мама допомагає мені з придбанням нерухомості. Банк ігнорує ці пояснення та продовжує ставити це питання повторно. Крім того банк повторно запитує виписки із зарплатного рахунку, що явно свідчить про те, що банк не зацікавлений в їх розгляді та аналізі, а просто повторно запитує одні й ті ж пояснення та документи.

Представники РАЙФУ! Свої контакти я вам вже давав в особисті.
Крім того, прошу не писати стандартну фразу, що Банк не блокує рахунки, а спочатку пише запит. Це є не правдою. Мій рахунок спочатку було заблоковано, а потім надано запит із вимогою надати пояснення операціям.

Я вважаю, що перекази між родичами першого ступеня споріднення — це особисті справи сім'ї і банк максимум повинно цікавити походження коштів, а не те в кого із членів сім'ї вони зберігаються. а запити про переказ другу 50 гривень в іншому банку — взагалі смішно.
Тому якщо хтось хоче обрати собі надійного партнера — вам точно не в Райф.
24 октября 2023, 17:56

Нам прикро, що Ви опинились в такій ситуації. Ми розуміємо, що дане блокування для Вас було неочікуваним, але хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Розблокування рахунку в такому випадку можливе після надання документів — це можуть бути виписки з рахунків відправників, в яких відображається що саме за кошти надходили на рахунки, коштом яких Вони Вам здійснили зарахування. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Ми завжди готові в індивідуальному порядку проаналізувати ситуацію та вирішити її на користь Клієнта. Ми будемо вдячні, якщо Ви продублюєте Ваші дані в особисті повідомлення для можливості швидкого та якісного вирішення Вашого запиту. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

GMash 20 октября 2023, 17:22
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 14
я моряк. решил свою зарплату переводить жене через Райф и это была самая большая ошибка. снятие наличных 1,2 % и чтобы избежать этого жена положила 18 тыс евро на 3 месячный депозит. по истечении пошла снимать. так как в сутки банки выдают по 100 тыс гр эквивалент то снятие растянулось на несколько дней. три дня получала исправно, а на четвертый день ее деньги заблокировали. попросили дополнительные документы. предоставили все- контракт с суммой зарплаты паспорт моряка выписки из заграничного банка с указанием что это зарплата. ничего не помогло. видите ли назначение платежа «Financial Help» вызвало подозрение. а как можно назвать перевод если я в море, а жена не работает дома в Украине где идет война? в итоге продолжили остаток перевести с ее счета на мой, но проценты все равно нужно платить. зачем тогда деньги держали 3 месяца на депозите? в итоге — куча потраченных нервов. я ушел из Рафа и нашел другой банк который без проблем работает с моряками без этих проблем. нам с женой 126 лет на двоих и блокировать честно заработанные деньги под надуманным предлогом по крайней мере не уместно. просил финмониторинг банка разобраться — даже слушать не стали. если менячитают моряки, а их в стране больше 120 тысяч — не связывайтесь с Райфом. этот банк не для вас.
20 октября 2023, 17:26

Нам щиро шкода, що у Вас склалось таке враження. Хочемо повідомити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на рахунок Вашої дружини протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі, то зі сторони Банку може надійти запит, щодо необхідності надання підтверджуючих документів. Якщо документи не надано вчасно або не в повному обсязі — рахунок блокується. Райф, як і будь-який український Банк має неухильно дотримуватися норм чинного законодавства і підпорядковуватися постановам Національного Банку України.

Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання. Просимо, будь ласка, надати в особистих повідомленнях Ваш ідентифікаційний код Вашої дружини або номер телефону, до якого прив'язано її рахунок, для аналізу.

RaiffaizenAlex 23 октября 2023, 17:02

Дякуємо Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з питань клієнтського сервісу, що з Вашою дружиною проведено комунікацію у телефонному режимі та надано пояснення щодо запиту. На поточний момент питання вирішено. У разі додаткових уточнень чи запитань, менеджер залишила також залишила контакт для зв’язку.

Oksmur 20 октября 2023, 10:49
Півроку тому я відкрила дистанційно, оскільки перебуваю за кордоном, в банку депозит, це було дуже легко і зайняло кілька хвилин. В день закінчення строку депозиту, виявилося, що він автоматично, без будь як виявленого наміру з мого боку, був продовжений на наступний термін. Але, оскільки, в мене були інші плани на ці гроші, тож я вирішила перевести їх на інший свій рахунок. І тут почалося, виявляється закрити дистанційно депозит не так легко, щоб не сказати дуже складно. Бо банк раптом починає дуже «дбати про безпеку моїх коштів». При цьому зауважу, чомусь коли я відкривала депозит і переводила цю ж суму з одного рахунку на інший, про «безпеку моїх коштів» зовсім не йшлося. А тут почалося, щоб «подбати про безпеку моїх коштів» потрібно банку позвонити мені у роумінг за кордон, або провести відеоконференцію, де я маю продемонструвати оригінал!!! свого внутрішнього паспорту і коду… При цьому дозвонитися банку до мене «вдалося» тільки після тривалого спілкування в чаті, в якому мене переконували, що мені телефонували кілька разів, а я не відповідаю, хоча насправді ніяких неприйнятних дзвінків від банку не було. Отже висновок, банк дуже неохоче повертає депозит під дуже непереконливим аргументом турботи про наші кошти". Тож дуже НЕ рекомендую відкривати депозит принаймні дистанційно, бо, авжеж, ніхто не попереджає при відкритті, що будуть такі проблеми при поверненні депозиту.
20 октября 2023, 11:15
Дякуємо за очікування на відповідь.
Ми з повагою відносимось до Вашого відгуку та розуміємо, чому саме ця ситуація викликала такі емоції.
Запевняємо, що безпека наших клієнтів — найважливіший пріоритет Райфу. Якщо за умовами депозитного вкладу передбачено автоматичне подовження, це відбувається без додаткового підтвердження чи згоди клієнта. При цьому, протягом 7-ми денного періоду з дати пролонгації є можливість подати заявку на дострокове закриття рахунку.
Ми цінуємо наших клієнтів, піклуємось про безпеку, більшість операцій можливо провести дистанційно, адже розуміємо, що на жаль, в такий складний час більшість українців розкидані у різних куточках світу.
Тому, для дострокового закриття депозитного рахунку окрім формування заявки ще необхідно підтвердити свою особу у телефонну режимі та надати власне дозвіл на виконання заявки.
Ми дуже сподіваємось на Ваше розуміння в цій ситуації та важливість.
Хочемо додатково аналізувати звернення та просимо, написати нам у приватні повідомлення з вказанням даних (ідентифікаційного коду або номеру телефону).

@RaifHelp
банк заблокував картку, для розблокування запросив довідки та роз«яснення платежів за 4 місяці- довідки надав, роз»яснення надав, йолопи з фінансового моніторингу цього недобанку не можуть розібратися в 10 операціях вже більше тижня. блокують картки і звинувачують людей у спонсорстві тероризму, хоча на росії через цей банк збирають донати на зброю проти українців. звертаюся до українців- не майте ніяких справ з ціми ідіотами. цей банк іде на дно, а паралельно ще знущається над клієнтами. треба заборонити цей райффазенднобанк в Україні.
19 октября 2023, 15:23

Нам щиро шкода, що у Вас склалось таке враження. Хочемо повідомити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі, то зі сторони Банку може надійти запит, щодо необхідності надання підтверджуючих документів. Якщо документи не надано вчасно або не в повному обсязі — рахунок блокується. Райф, як і будь-який український Банк має неухильно дотримуватися норм чинного законодавства і підпорядковуватися постановам Національного Банку України.
Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання. Просимо, написати нам у приватні повідомлення, для більш детальнішого аналізу з вказанням даних (ідентифікаційного коду або номеру телефону).

Vishenko 19 октября 2023, 0:27
28.09.2023 загинув батько, дочка жила з ним гроші зарплату він перераховув їй, та 28.09.2023−11.10.2023 люди перераховували допомогу на картку побратими, знайомі щоб висловити співчуття та надати посильну допомогу і сьогодні 18.10.2023 Аваль заблокував рахунок, до кінця дня ми спілкувалися з гарячою лінією, в інстаграм але реальної допомоги в вирішенні питання не отримали, нам порадили збирати документи від тих хто надавав допомогу, причому банківські виписки не підходять, потрібні якісь не зрозумілі довідки ,є свідоцтово про смерть 28.09.2023, в банк надавали копію, але цього недостатньо нам прислали перелік: «Шановний клієнте, вимушені повідомити про припинення ділових відносин. Для можливості подальшої співпраці просимо надати пояснення з докладним описом змісту та мети проведених прибуткових та видаткових операцій за період 20.07.2023−11.10.2023, а саме:
-документи, що підтверджують мету здійснених операції;
-документи, що підтверджують фінансовий стан у обсягах, відповідних сумам проведених прибуткових операцій по рахунку (довідка з місця роботи, декларація,
довідка з ДФС, ОК-05/ОК-07, виписки з рахунків інших банків);
-розкрити суть майбутніх прибуткових та видаткових операцій (періодичність, орієнтовна сума в міс., контрагенти);
-актуалізувати дані та оновити опитувальник, в т. ч. джерела походження коштів та фінансовий стан.
Документи можуть бути сформовані через застосунок Дія або мобільні застосунки обслуговуючих банків.
Відповіді необхідно надіслати на raif.help@raiffeisen.ua.
У разі ненадання запитуваної інформації радимо звернутися до відділення для закриття рахунків.» На пошту написали, але це ж нетерміново, почекають, мені здається що це вже повний Треш, знайшли тероріста і злодія, схаменіться
19 октября 2023, 8:59
Добрий день! Перш за все вдячні за очікування відповіді.

Нам надзвичайно шкода, що у Вас склалось таке враження про роботу Банку. При цьому, хочемо зазначити, наш Банк дотримується чинного законодавства та постанови НБУ, тому ми перевіряємо кожну операцію. У разі необхідності, буде надіслано запит, щодо надання документів для перевірки джерела походжень коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.

За зверненням у соціальних мережах з власником рахунку було проведено комунікацію менеджером з питань клієнтського сервісу. У телефонному режимі надали пояснення, щодо ситуації у повному обсязі та дане питання знаходиться на контролі у менеджера.
Запевняємо, що ми завжди готові піти на зустріч та допомогти нашим клієнтам.
Дякуємо за розуміння.

RaiffaizenAlex 24 октября 2023, 17:46

Ми вдячні Вам за очікування, терпіння та можливість вирішити ситуацію. Отримали зворотній зв’язок від менеджера з клієнтського сервісу. З Вашою донькою було проведено комунікацію в телефонному режимі та надано пояснення щодо запиту. На поточний момент питання вирішено.
Якщо у майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, будемо раді допомогти.

lampa9871 18 октября 2023, 14:10
Просто пришла смс что арестовали 30тыс грн, и теперь на счету минус. В реестре должников нет, что это и почему неизвестно.

при открытии счета навязали страховку на машину за 2к грн.

никому не советую
18 октября 2023, 14:20
Ми дякуємо за деталізований відгук.
Хочемо повідомити, що відповідно до чинного законодавства України банк обмежує доступ до грошей на арештованих рахунках лише після отримання виконавчого впровадження від виконавчої служби.
Для того щоб знову користуватися коштами необхідно вирішити питання з виконавчою службою та отримати постанову про зняття арешту.
Згідно Закону України зняття коштів з арештованого рахунка можливе в максимальній сумі — 13 400 грн. за 1 календарний місяць (розмір 2-х мінімальних зарплат), за умови, якщо Виконавець (Виконавча Служба) надішле в Банк постанову «Про визначення поточного рахунку клієнта", де буде вказано номер рахунка, з якого Ви зможе зняти кошти. Виконавець (Виконавча служба) опрацьовує такі запити протягом — 2 х робочих днів з моменту Вашого звернення та відправляє до Банку Укрпоштою.
Ми цінуємо наших клієнтів та завжди пропонуємо класні нові послуги, а вибір вже за Вами. Тому, хочемо запевнити, що жодним чином не маємо за мету нав'язати той чи інший продукт нашому клієнту.
Також, дуже хочемо розібратися в ситуації, тому просимо Вас написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер або ідентифікаційний код.

Минфин
Ответ администратора
20 октября 2023, 15:57
Отзыв не засчитан (на 20.10.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
LOOSKER 16 октября 2023, 20:50
Попытался воспользоваться услугой снятия наличных на кассе магазина АТБ. Операция после нескольких попыток была не успешной. Пришлось на терминале воспользоваться для снятия наличных услугами другого банка. Все деньги на телефоне на Гуглпей, банкоматов Райфаив городе нет. Звонок на горячую линию ничего не дал- сначала оператор сетовал на плохую связь, а когда узнал, что с того же терминала успешно проходят платежи других банков, — заявил, чтобы я уговаривал на кассе АТБ кассира связываться с банком эмитентом терминалов, чтобы они решали эту проблему. Проблема повторяется уже не первый день. Проблема не решена.
Лично для меня Райф перешёл в разряд банков «снял весь нал в день получки и забыл о проблемах!».
17 октября 2023, 9:00
Добрий день! Дякуємо за очікування відповіді. Нам щиро прикро, що у Вас виникла така ситуація. Розуміємо, що в такий тяжкий час кожен клієнт хоче мати доступ до зняття коштів. Насправді причин відхилення операції може бути декілька. Ми засмучені, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Хочемо розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону)

Светлана Зинько 16 октября 2023, 16:50
Добрый день! через Райффайзен Онлайн я сделала 4 платежа за услугу которую не получила, меня обманули мошенники. Я обратилась в кибер полицию с заявлением они утверждают что начали расследование, но не чего не делают. Я обратилась на горячую линию Райффайзен банка за помощью возврата денег они меня послали в ПриватБанк так как он получатель средств пусть и разберется, в ПриватБанке меня послали обратно в Райффайзен банк. В отделении банка мне говорят это не в нашей компетенции, а на горячую линию звонила три раза и все время фудболят. Подскажите пожалуйста что мне нужно делать чтоб вернуть деньги? У меня есть Витяг з єдиного реєстру досудових розслідувань и есть номер моего дела в полиции
16 октября 2023, 16:59

Нам дуже прикро, що в такий складний час для кожного з нас, та і для країни в цілому, люди обманним шляхом отримують кошти, покладаючись, на доброту інших. Ми завжди готові посприяти розслідуванню будь-яким необхідним чином.
Зі свого боку ми докладемо максимум зусиль для допомоги та вирішення питання. Просимо Вас написати нам в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код, або фінансовий номер телефону) для аналізу ситуації.

RaiffaizenAlex 17 октября 2023, 12:02
Добрий день! Отримали інформацію від менеджера що Вам було надано пояснення. Дякуємо за відгук та можливість розібратись в даній ситуації, це допомагає нам покращувати сервіс та роботу в цілому. У разі додаткових питань — будемо раді Вам допомогти.

Huper Huper 15 октября 2023, 1:39
Як і в багатьох стоїть питання походження коштів. Надано всі документи, були надходження, але найсмішніше, що в Приваті закрили питання за пару годин, а тут не можуть скласти 2+2 вже 2 тиждень, при чому, що це зарплатний рахунок. Комунікація з пані Марією просто жахлива, відповідають дуже рідко взагалі без якихось деталей, просто копіюють інформацію с одного листа, а на додаткові питання ніхто не відповідає. Надав довідку, яка навіть більше ніж сума про яку є питання, а відповідь, що сума не покриває, я не розумію як взагалі можна так рахувати. Взаємодії взагалі жахлива, тільки через пошту, на запит про телефонний зв’язок відповідь в чаті, що вони так не працюють. Більше того, просять надати довідки за операціями, які проводились через них, тобто людина, яка працює з цим взагалі не аналізує інформацію, просто працює як робот. Я её знаю як їм пояснити, що якщо одну суму переводити декілька разів, то надходженнь немає, а вони додають всі операції як сумарний дохід, ну як ви можете довіряти такі питання людям, що взагалі не думають, та працюють так некомпетентно. Та і взагалі, якби я не відкрив смс, які ну дуже рідко читаю, то навіть і не знав би про це, ну жах просто.
Як топ менеджер, який зберіг зарплатний проект з ними в минулому році, накликавши на себе негатив, в цьому році буду ініціювати зміну банку.
В жодному разі не заводьте депозити там, вам просто заблокують картку.
15 октября 2023, 8:56

Вдячні за очікування відповіді.

Нам шкода, що у Вас склалось таке враження про Банк. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується.

Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання. Просимо, будь ласка, надати в особистих повідомленнях Ваш ідентифікаційний код або номер телефону, до якого прив'язано рахунок, для аналізу.

Huper Huper 19 октября 2023, 17:57
Сьогодні питання вирішено. Отримав фінальну відповідь, було важко, декілька разів відповідав на одні й ті самі питання але в останні дні відчувалось, що вже відповідає людина яка дійсно в курсі питання. Дякую пану, що зателефонував та пришвидшив питання розляду, дійсно допоміг.
RaiffaizenAlex 20 октября 2023, 11:50
Вітаємо ! Ми дякуємо за Ваше терпіння та розуміння. Стараємось завжди виправдовувати очікування нащих клієнтів. Цінуємо, що з нами.
0979271024 13 октября 2023, 15:05
Довірила банку свої заощадження. Відкрила карту АТБ.ЗАБЛОКУВАЛИ.просять надати купу документів, чому таке відношення до клієнтів.
13 октября 2023, 15:08

Нам прикро, що виникла така неприємна ситуація. Хочемо зазначити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується.
Ми завжди раді допомогти кожному та вирішити питання в індивідуальному порядку. Просимо Вас написати нам в приватні повідомлення фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код для можливості проаналізувати ситуацію. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

vitaliyzt 12 октября 2023, 20:51
Нещодавно відкрив рахунок у цьому банку та поклав туди свої заощадження в касі банку. Не пройшло й місяця — приходить повідомлення на вайбер, що вони розривають відносини зі мною. На слідуючий день я пішов в банк, де мені сказали нести купу документів, ссилаючись на статтю — фінансування тероризму та виготовлення зброї масового знищення (точну назву не памятаю). Тепер сказали чекати 10 днів на моніторинг. Як повернути свої гроші, куди звертатись, знаючі люди підкажіть будь ласка.
13 октября 2023, 8:58

Дякуємо Вам за очікування відповіді. Нам приємно, що Ви стали нашим клієнтом та водночас прикро, що у Вас склалось негативне враження. Маємо зазначити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується.
Ми завжди готові розібратися в ситуації в індивідуальному порядку та на користь клієнта. Тому будемо Вам вдячні, якщо надасте Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону в особисті повідомлення для можливості проведення аналізу. Чекаємо на зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 13 октября 2023, 17:54
Вітаємо! На поточний момент, маємо інформацію від менеджера з питань клієнтського сервісу, який комунікував з Вами у телефонному режимі, що питання успішно вирішено.
Дякуємо за розуміння та у разі додаткових питань — будемо раді Вам допомогти.
yura007 12 октября 2023, 8:32
Банк на свій розсуд блокує рахунки без строків та попереджень. І вимагає безліч якихось документів та пояснень. Проте сам нічого не дивитися служба моніторингу настільки лінива, що не здатна сама порахувати 2+2. Простіше тупо заблокувати рахунок.
12 октября 2023, 9:03
Вдячні за очікування відповіді.
Нам сумно, що у Вас склалось таке враження про Банк. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується.

Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання. Просимо, будь ласка, надати в особистих повідомленнях дані ідентифікаційного коду або номер телефону, для аналізу.

@RaifHelp
Сьогодні заблокували останні 500 грн які були на картці. Хоть бери і плач.

Батькові треба робити операцію на сердці на наступній неділі скидали гроші за рахунок, вони взяли і заблокували рахунок! Що мені робити, мені треба рахунок у Вашому банку

У Вас совість є??? Ви блокуєте тих у кого через карточку проходить тисяч 10 максимум?

Ваш банк працює точно для українців???
12 октября 2023, 9:02
Добрий день! Перш за все вдячні за очікування відповіді.

Ми хочемо висловити свої слова підтримки, не можемо навіть уявити, які наразі Ви переживаєте тяжкі часи.
Нам шкода, що у Вас склалось таке враження, проте хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі або є звернення відповідного характеру — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно або не підтверджують джерело походження — рахунок блокується.

Щиро хочемо Вам допомогти у вирішення питання, просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення дані (ідентифікаційний код або контактний номер телефону). Будемо очікувати на Ваш зворотній зв'язок.

KaterynaG 11 октября 2023, 3:24
Вже ні в які рамки не лізе. Обслуговування на рівні дна. Вкотре майже місяць чекаю переказ в євро. Кожен раз затримують гроші. Потім тижнями доводиться вибивати мої гроші. Бо банк їх отримує, але не віддає. І найгірше, що через роботу я не можу наразі змінити банк.

І до того ж я вже 4 рази невчасно вносила оплату по кредиту через 20 днів затримки переказу. Відсотки сплачувати доводиться мені. Наїзди від колекторів слухати — мені. Райф відмовляється давати хоч якісь терміни, коли гроші прийдуть. Кажуть від 1 дня. А насправді від 15, а то й 25 днів. А коли прошу дати мені документ, щоб я пояснила чому невчасно плачу по кредиту — хєр там. Тобто це мої проблеми. Бажаю щоб всі співробітники райфайзен не могли по 15−25 днів отримати свою зарплату і сиділи голодні та з боргами і відсотками.
11 октября 2023, 9:12
Дякуємо за очікування на відповідь.
Нам прикро, що термін обробки платежу вплинув негативно на Ваш настрій та плани. Зарахування SWIFT-переказу залежить від роботи та кількості банків-кореспондентів та термін може складати від 1-го банківського дня
У разі, виявлення помилок у реквізитах чи не відповідності призначення платежу Райф одразу інформує про це своїх клієнтів. Зі свого боку, ми докладаємо максимальних зусиль, для розв'язання подібних питань, у максимально короткі строки.
Також, хочемо додати, що у разі несвоєчасної оплати планового платежу по кредиту за умовами договору, Банк здійснює інформування, щодо необхідності погашення при цьому, штраф чи пеня не нараховується.
Ми завжди готові піти на зустріч, запропонувати подати заявку на кредитні канікули, для можливості полегшення погашення.
Зі свого боку, хочемо розібратися у ситуації та просимо написати нам у приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код або контактний номер телефону).
nastia22 10 октября 2023, 16:59
Доброго дня!
Теж ситуація дуже не приємна, заблокували карту для заробітної плати, вже півтора місяця нічого не можу рішити! пишуть підтвердить прибуток на картці вже все що є кидаю, а вони одне і теж пишуть, нічого не пояснюють тільки один і теж текст кидають! і відповідають дуже довго! а мені треба поновити з ними співпрацю так як отримую в них ЗП, зараз не рахунку не грошей, зовсім не думають як людям жити під час війни!
10 октября 2023, 17:03
Добрий день.

Нам шкода, що Ви опинились в такій ситуації. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується. Для перевірки та аналізу наданих документів потрібен час.

Зі свого боку, ми дуже хочемо розібратися у Вашому питанні. Для більш детального аналізу ситуації просимо надати у особисті повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону, що прив'язано до рахунку).

geriko12 9 октября 2023, 22:27
Жінка зробила переказ зі свого банку на мій рахунок в аваль в продовж двох місяців, в жодному з місяців перевищення суми не було більше 400 тис грн, але в банку сказали що вони рахують аж за цілий рік!!! РОЗУМІЄТЕ за рік!
Заблокували рахунки без попередження (ні телефоном, ні електронною поштою) — все перевірив, аж через 4 дні прийшло лист електронною поштою про блокування і вимоги.
Я надав документи і по жінці, і по собі на загальну суму більше ніж вимагали, довідки по мені і жінці по відсотках з депозитів в іншому банку, довідку про те що переведені кошти це закінчився депозит, документ про родинні зв’язки.
АЛЕ банку пофіг, вони вимагають щоб я розписав майбутні операції (з ким, скільки, куди), вимагають щоб я пояснював навіщо потім матері переводив гроші, навіщо переказав гроші в ICU для купівлі облігацій, документи звідкіля в жінки депозит з іншого банку (в кожному банку свій фін.моніторінг).
АВАЛЬ не перший раз зарекомендував себе, як найгірший банк в україні, банк в якому клієнти не партнери, а РАБИ.
А намагання банком заблокувати кошти на рахунках, тим що він блокує їх без попередження — це дно.Не — банк, а жадібний волоцюга!
10 октября 2023, 9:05
Дякуємо за очікування на відповідь.
Нам сумно, що у Вас склалось таке враження про Банк.
Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту ваших коштів.
В свою чергу сподіваємося на Вашу підтримку та розуміння щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів за рахунок надання Вами документів.
У випадку, якщо документи не надано вчасно за запитом — рахунок блокується.
Ми цінуємо кожного Клієнта Банку та завжди готові піти на зустріч у вирішенні питанні.
Для детального аналізу ситуації, просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення з вказанням даних (контактного номеру або ідентифікаційного коду).

toliashal 7 октября 2023, 9:58
У мого батька був доларовий рахунок у даному банку. Він помер більше 6 місяців назад і мати вже офіційно вступила у спадщину і має нотаріально завірені права на рахунок. Отримати кошти нажаль не може уже 2 тижні. Справа в тому, що банк заблокував рахунок за штраф ПДР який був у 2017 році, та давно вже сплачений і по якійсь причині висить лише в Райфайзені, у інших банках та при переоформленні авто у мрео ніяких штрафів немає, все швидко повернули.Поки клієнт живий спокійно користуйся нашим банком, але якщо помер ми тобі заблокуємо рахунок за штраф 5 річної давнини.Працівники банка просто нас футболять і кажуть шукайте інформацію у державному реєстрі боржників … Я повністю погоджуюсь, і довіряю державному реєстру боржників, але в даному реєстрі за померлим батьком не числиться жодного боргу. Це відкритий реєстр і туди можна просто вбити ідинтифікаційний номер і все перевірити. Більш того ми телефонували в виконавчу службу і там теж кажуть, що ніяких боргів немає. На підставі якогось вигаданого боргу за штраф в 930 грн банк не віддає кошти в розмірі 5300 $. Тепер моя мати вже в третій раз має їхати з іншого міста у виконавчу службу, щоб вона надала письмово завірений папірець, що боргу немає … так відкрийте державний реєстр боржників і самі перевірьте, або подайте запит. Знущання над клієнтами. А ще саме смішне, що коли писав у техпідтримку, вони ссилались на реєстр боржників, я їм присилаю скрін з реєстру, що боргу немає, воно нічого кращого не придумали, як заблоковувати доступ до додатку =) я теж був клієнтом даного банку, швиденько позакриваю всі рахунки
7 октября 2023, 10:06
Добрий день.

Перш за все хочемо висловити наші щирі співчуття стосовно смерті Вашого батька.
Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про роботу Банку.
При цьому, хочемо зазначити, що ми маємо дотримуватись норм Законодавства та постанов Виконавчої служби, а тому зі свого боку не можемо вирішувати питання зняття арештів самовільно.
Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження, адже саме вони допомагають нам покращити обслуговування. Тому просимо уточнити в особистих повідомленнях дані Вашої матері: ідентифікаційний код або номер телефону

Maruna99792 6 октября 2023, 10:23
Доброго дня. Моєму чоловіку заблокували заробітну карту, арештів він немає, боргів немає, усі кошти, які надходять на карту, надходять законно, вчора карту заблокували, він зателефонував на гарячу лінію, там нічим допомогти не можуть, пішов у відділення банку, там також допомогти не можуть, сказали лише відправити всі данні на емейл який був вказаний в смс про блокування і чекати. Всі документи, які підтверджують надходження коштів чоловік надав, але відповіді немає досі. Скажіть, будь ласка, скільки чекати відповіді?? Куди звертатися, щоб розблокували карту на якій зараз лежать всі чесно зароблені кошти, які банк чомусь вирішив заблокувати.
6 октября 2023, 10:29
Добрий день.

Нам надзвичайно шкода, що Ви опинились в такій ситуації. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Для перевірки та аналізу наданих документів необхіден час.
Ми завжди готові до вирішення питань у індивідуальному режимі та постійно працюємо над покращенням сервісу. Хотіли б проаналізувати ситуацію та просимо Вас написати нам у приватні повідомлення та зазначити ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону Вашого чоловіка.

RaiffaizenAlex 16 октября 2023, 19:22
Вітаємо! Отримали інформацію від менеджера що питання було врегульоване. Дякуємо за відгук та можливість розібратись в даній ситуації, це допомагає нам покращувати сервіс та роботу в цілому. У разі додаткових питань — будемо раді Вам допомогти.

Alex4766 5 октября 2023, 16:39
Доброго дня! Відкритий споживчий кредит взятий в банку на початку 2021 року і вчасно виплачуванний до початку літа 2023 року перетворився в проблему коли затримався платіж по кредиту приблизно на неділю.Далі був дзвінок фахівця кредитного відділу після якого платежі почали списуватися на початку місяця за попередній місяць і за текущий місяць одночасно.Минулого разу місяць назад https://minfin.com.ua/company/aval/review/336270/ працівник кредитного відділу виправив ситуацію, але вона повторилася, тому що в них так працює программа і їм все одно на моє обурення, чекайте сутки і ми вам повернем кошти на рахунок. Будьте пильними і подумайте чи варто мати справу с таким сервісом.
5 октября 2023, 16:46
Добрий день.

Нам шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що у випадку, якщо платіж на погашення кредиту прострочено, Вам можуть надходити повідомлення та дзвінки від представників банку з нагадуванням про необхідність оплати платежу. Це інформування припиняється після успішної оплати.

У випадку, якщо Ви платіж внесли самостійно, а не за допомогою автосписання з карткового рахунку — протягом деякого часу на картковому рахунку може залишитись блокування, та найшвидший спосіб його зняття, якщо заборгованість вже погашено — за запитом до чату Райффайзен Онлайн, або за дзвінком до банку.

Для більш детального аналізу ситуації передаємо Ваше звернення до менеджера з обслуговування клієнтів, який візьме ситуацію під свій власний контроль та з'єднається з Вами найближчим часом.

RaiffaizenAlex 6 октября 2023, 16:02
Вітаємо!
На поточний момент маємо інформацію, що питання вирішено. Наш менеджер з питань клієнтського сервісу провів комунікацію з Вами у телефонному режимі та надав пояснення.
Дякуємо за розуміння та цінуємо, що Ви з нами.
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝