Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отделение Райффайзен Банка: Киев, ул. Константиновская, 2-А

Адрес:
Киев, ул. Константиновская, 2-А
Телефон:
0 800 500-500
Время работы:
Пн-Пт: 09:00-18:00, (касса: 09:00-17:15), тех.перерыв: 17:15-17:30, Сб-Вс: выходной
Отзывы об отделении:

Power Banking

Поделитесь впечатлениями об этом отделении

Чтобы написать отзыв, нужно зарегистрироваться . Регистрация занимает около 30 секунд.
1
18 декабря 2023, 12:31
Огидне ставлення великого системного європейського банку до своїх клієнтів.

Наприкінці жовтня отримав повідомлення про закриття своїх рахунків у банку у листопаді у зв’язку із забороненими операціями, а саме, цитуючи лист — прямий або опосередкований зв’язок із державою, що здійснює збройну агресію проти України (російською федерацією чи республікою білорусь).

Написав на службу підтримки з поясненнями, що це абсурд, і кожна копійка на рахунку не має зв’язку з країнами-агресорами та попросив коментарі банку. Пакет документів, що підтверджує відсутність зв’язків із країнами агресорами, надав ще в березні 2022 року. З того часу єдиними операціями на рахунках були перекази на службу ДСНС Києва та на гуманітарні потреби українців.

Служба підтримки відповіла коротким повідомленням, попросивши уточнити податковий номер. А далі — нічого, рахунки тихо закрили.

Чудове ставлення банку до свого «Шановного Преміум клієнта». Я розумію, що є норми фінмоніторингу НБУ, це нормально. Але чи у цих нормах також прописано, що Банк має трактувати своїх клієнтів як тварин?
Комментарии (3)
Ответ банка
Райффайзен Банк
18 декабря 2023, 12:38
Добрий день!

Нам шкода, що досвід обслуговування в Райфі залишив негативні враження. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання. В нашому Банку працюють компетентні та досвідчені співробітники, які завжди готові допомогти.

Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів. Маємо Вас запевнити, що Райф не блокує рахунки безпідставно.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
3
10 июня 2023, 16:11
Вітаю!
08.06.2023 отримував зарплатну картку у відділенні банку на вул. Костянтинівська, 2а. Сьогодні 10.06.2023 приходить повідомлення від страхової компанії UNIQA про придбання мною програми захисту від нещасного випадку, хоча я нічого не купував і договорів ніяких не укладав. Раніше чув від колег подібні ситуації, що у цьому відділенні банку «підсовують» договір з цією страховою компанією без інформування змісту документа, а клієнт через неуважність підписує це. Тому і вирішив зателефонувати на гарячу лінію, аби розібратися з ситуацією, але там відповідають, що я справді нічого не підписував, а повідомлення від страхової компанії прийшло мені чи то автоматично, чи то помилково. Після цього телефоную власне у страхову і там відповідають, що я дійсно підписував договір 09.06.2023 (хоча картку я отримував 08.06.) та назвали його номер. Усі інші питання я розбирав з менеджером цієї компанії. А тепер питання до Райффайзен Банку:
1. Чому співробітники без відому клієнта збирають їх підписи для купівлі страховки?
2. Як дізнатися, що підпис ставив саме я і цей підпис не підроблений Вашими співробітниками (дивно, що договір укладено 09.06.2023, хоча у відділенні банку я був 08.06.2023)?
3. Чому на гарячій лінії мені надають інформацію, що ніякий договір зі страховою компанією я не підписував, хоча UNIQA мені говорить геть протилежне?

Складається враження, що Ваші співробітники «підпільно» збирають підписи та надсилають ці договори до страхової, не вносячи цю інформацію у ваші бази даних.

Вимагаю грошову компенсацію за заподіяну моральну шкоду зі сторони банку та за неможливість вирішення цього питання Вашими співробітниками. Тепер я мушу тратити свій час для комунікації з фахівцями страхової компанії та розривати договір, який я не підписував.
Комментарии (3)
Ответ банка
Райффайзен Банк
10 июня 2023, 16:17
Добрий день!

Нам надзвичайно прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності. Співробітники відділення можуть Вам запропонувати підключити послугу страхування, розповісти про її переваги. Остаточне рішення приймає клієнт, адже, для підключення необхідно підписувати додатковий договір.
Хочемо розібратись в ситуації та допомогти, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону).

З повагою та турботою,
@RaifHelp
1
1 июля 2021, 9:32
Райффайзен Банк не выдает деньги с гривневого счета в кассе по паспорту, также не позволяет перевести деньги на другой счет в этом же банке принуждая открывать карту котрая мне не нужна!
Вы забываете что вы работаете для клиентов!
Комментарии (5)
Ответ банка
Райффайзен Банк
1 июля 2021, 9:36
Доброго ранку! На жаль, наданої Вами інформації не достатньо для перевірки ситуації та надання коментарів. Ми дуже хочемо розібратися в причинах відмови, знайти шляхи вирішення ситуації та вжити заходів для покращення обслуговування. Все, що нам для цього потрібно, Ваш ідентифікаційний номер та/або ПІБ. Можна вказати його в особистих повідомленнях, або шляхом створення заявки.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp
5
21 октября 2020, 19:33
Хочу поделиться положительным опытом от работы с Райффайзен Банк Аваль.
Последние усовершенствования и обновления мобильного приложения банка очень облегчили работу по переводам оплат поставщикам товара, а это очень важно, когда занимаешься закупками товара в интернет магазин.
Написать комментарий
Ответ банка
Райффайзен Банк
21 октября 2020, 20:04
Доброго дня!
Дякуємо за позитивний відгук про нашу роботу! МИ намагаємось покращувати послуги для наших Клієнтів.
З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
1
8 февраля 2020, 12:54
Вчера пришла в кассу погасить свой месячный платеж по кредиту. Отстояла очередь, но мне порекомендовали оплатить его с помощью интернет банкинга, который установлен у меня в тел. Час (!) мы совместно с сотрудниками потратили на то, чтобы провести его — система не проводила. Потом я потратила еще столько же, чтобы провести самостоятельно. Никакой информации о сбоях мне не сообщили, на запросы в инт.банк. не отвечают. Я ещё раз приехала в кассу, опять отстояла очередь, мне сказали «не работает программа, ждите», потом сказали «мы закрываемся, до свидания». Пошла к начальнику отдела. Деньги взяли, сказали, что платеж проведен. Однако интернет банкинг по прежнему сообщает мне, что платеж не погашен! Я вчера звонила на горячую линию в течении 45 минут, нет ответа. Сегодня я на линии «в ожидании» уже 1 час 25 минут. Итак:
— платеж по инт.банк не проходит, при этом мне говорят, что сбоев нет, он не проходит «просто так»
— в кассе мне говорят о том, что не работает программа, ждите, а потом «не работаем мы, до свидания»
— погашенный платеж светится как непогашенный
— горячая линия и онлайн интернет линия не отвечают в течении двух дней
— общее потраченное время на ожидание в очередях и попытки провеления платежа вместе с сотрудниками банка — 6 часов (!!!).
— деньги отданы кассиру, но нет информации об их зачислении.
По-моему, это уже материал для подачи в суд!
Комментарии (1)
Ответ банка
Райффайзен Банк
11 февраля 2020, 19:23
Доброго дня, шановна Анастасіє Іванівно!
По-перше, дозвольте принести вибачення за завдані незручності. Дійсно іноді виникають складнощі під час проведення операцій в системі «Райффайзен Онлайн». Розробники системи постійно працюють над поліпшенням сервісу вцілому.
За отриманою інформацією, ситуацію було врегульовано та співробітником відділення Вас проінформовано в телефонному режимі.
Додатково інформуємо, що Банк постійно працює над скороченням часу очікування з’єднання з операторами Інформаційного центру. Також, інформуємо, що звернутися до Банку можна у чаті системи «Райффайзен Онлайн».
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
3
30 августа 2019, 12:40
Доброго дня,
відкрила кредитну картку «100днів» в липні 2019р. Почала користуватися, оплачувала все тільки по безготівковому розрахунку як і прописано в умовах договору. 20 серпня 2019р. погасила весь кредит, тобто користувалась кредитом всього 40 днів. 28 серпня 2019р. банк нараховує комісію у розмірі 800 грн і списує з кредитного рахунку, хоча кредит був погашений повністю і до терміну погашення було ще 60 днів. Зателефонувала на гарячу лінію, вони за цілий день не змогли мені дати відповідь в чому проблема. На наступний день довелося їхати у відділення, щоб розібратися. Виявляється це була технічна помилка, банк помилково нарахував відсотки за користування кредитом. Але щоб повернути ці відсотки тепер мені треба написати заяву про повернення коштів (тобто коли зняти з рахунка невірно кошти заяви не потрібно, а повернути помилковозняті кошти — пиши заяву), я людина не горда, написала. Пройшло два дні, кошти не повернулись. Все виглядає як шахрайство, не очікувала такого від банку Аваль. Можливо це поодинокий випадок, але все ж раджу подумати перед тим як оформлювати кредитку картку в Авалі.
Комментарии (7)
Ответ банка
Райффайзен Банк
2 сентября 2019, 17:57
Доброго дня, Алла Володимирівна!
Враховуючи надходження від Вас звернення аналогічного змісту в розділі «Повідомлення» системи «Райффайзен Онлайн», відповідь буде надано в системі після проведення детального аналізу ситуації, яка склалась.
Дякуємо за очікування розгляду Вашого питання!
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
1 не засчитана
19 апреля 2019, 18:05
Руководитель отделения ведет себя грубо, кассиры очень долго и некачественно обслуживают.
Написать комментарий
Ответ банка
Райффайзен Банк
22 апреля 2019, 18:29
Добрый день!
Сообщаем, что в помещении Банка возможно только проведение операций, связанных с предоставлением банковских услуг.
Уверяем Вас, что работники Банка заинтересованы в предоставлении Клиентам услуг высокого качества и прилагают усилия для предотвращения возникновения конфликтных ситуаций.
С уважением,
АО «Райффайзен Банк Аваль»
1
20 февраля 2019, 16:28
Вітаю.
Сьогодні десь близько 13:20 була у відділені банку в подільському р-н на вул. Константинівська 2-а, де вистоявши чергу, касир банку мені відмовила у продажу валюти (200 у.е.) по причині відсутності паспорту. Згідно постанови НБУ №364 відмінено наразі пред'являти паспорт при купівлі валюти до 6 000 у.е.
Я запросила показати згідно якого документа касир вимагає в мене документи, в результаті чого касир звернулась до співробітниці від якої я отримала одну грубість «це наші правила» не вислухавши мене та мої аргументи, просто пішла в кабінет.
Сервіс на вищому рівні!!!
Я залишилась спілкуватись сама з собою!!!
Де повага до людини?! я в шоці!!!
Я витратила 40 хв часу ні нащо, навіть не отримавши пояснення!!!
Комментарии (3)
Ответ банка
Райффайзен Банк
20 февраля 2019, 17:26
Доброго дня!
Враховуючи надходження від Вас аналогічного за суттю звернення на електронну адресу Банку, відповідь за результатами розгляду буде надана на електрону адресу зазначену Вами у звернені.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
1
25 июня 2018, 13:06
Около двух лет являюсь клиентом данного банка, ещё в августе 2016 года была оформлена зарплатная Visa Gold. С тех пор всё было хорошо, так как поводов обращаться в банк не было. Но тут затеял путешествие, для которого понадобилась кредитная карта. За ней обратился в отделение банка на Константиновской, на Подоле. Опыт следующий:
1) записавшись на конкретное время к менеджеру через гарячую линию, пришлось ожидать больше часа! Вопрос зачем договариваться о конкретном времени, если формат работы отделений не предполагает временной регламент? О уважении к клиенту и его времени я умолчу!
2) Дождавшись всё же всоей очереди, начали оформлять продукт с менеджером, которая как оказалось была новенькой и по многим вопросам обращалась к своим более опытным коллегам. К этому моменту я отнёсся с пониманием и вежливо и терпеливо отвечал на все её повторяющиеся вопросы. В итоге оформление занялось на полтора часа, но и оно не было закончено, так как в конце нужно было подписать договор, который по словам менеджера «должна была сгенерировать система». Дабы сэкономить время договорились о ещё одной встрече, на которой нужно будет элементарно поставить подпись…
3) вернувшись через некоторое время в банк для подписи менеджеры снова указали на очередь, хотя по факту на подпись было достаточно трёх минут. Просидев в очереди час, вынужден был двигаться дальше, недождавшись своей череды!
4) в надежде что у Аваля всё же есть банки, в которых работают более-менее опытные люди, через гарячую линию узнал можно ли закончить процесс оформления на другом отделении. Получив утвердительный ответ обратился в отделение на Позняках (Гришка)… но и тут меня ожидала сперва очередь, потом неопытный «менеджер», который выслушав моё обращение сразу же побежал за управляющим… далее следовал непродолжительный разговор, во время которого управляющий не в самой любезной форме общался и делал вид что «пытается помочь». По результату безуспешно! Продолжение следует…
Комментарии (2)
Ответ банка
Райффайзен Банк
25 июня 2018, 15:07
Добрый день!
Мы понимаем Ваше возмущение тем фактом, что Вы не получили кредитный продукт, после того как были вынуждены потратить время на посещение отделения и консультацию с сотрудниками нашего Банка.
При этом сообщаем, что при формировании предложений для Клиентов, Банк проводит лишь предварительную проверку Клиентов по информации, которая имеется в Банке, и разработка подобного предложения не является окончательным решением по выдаче кредита Клиенту.
Для проведения более детального анализа сложившейся ситуации, будем благодарны за предоставление дополнительной информации (ФИО, идентификационный код) удобным для Вас путем: сообщением, отправленным на адрес info@aval.ua, или заполнив форму обратной связи на официальном сайте: https://www.aval.ua/qfeedback/.
Позвольте принести Вам свои извинения за причиненные неудобства и надеемся на понимание.
С уважением,
АО «Райффайзен Банк Аваль»
1
21 ноября 2017, 19:31
Потребовали паспорт пр покупке валюты, при том, что данное требование снято. Ссылаются на какое то внутреннее розъяснение…
Комментарии (4)
Ответ банка
Райффайзен Банк
22 ноября 2017, 16:34
Уважаемый Oleksy50!
Банк осуществляет свою деятельность в рамках нормативных документов и процедур, которые предусмотрены и действуют в Банке, с обязательным учетом действующего законодательства Украины, а также с соблюдением постановлений и инструкций Национального банка Украины (далее — НБУ).
В соответствии с пунктом 1 раздела 4, «Инструкции о порядке организации и осуществления валютно-обменных операций на территории Украины», утвержденной Постановлением Правления НБУ № 502 от 12.12.2002 с изменениями и дополнениями, банкам, финансовым учреждениям разрешается осуществлять операции по продаже физическому лицу-резиденту наличной иностранной валюты за наличные гривны на сумму меньше в эквиваленте 150 000 грн. без предъявления документов. При этом, Банк одновременно должен соблюдать ограничения относительно предельной суммы продажи физическим лицам-резидентам валюты в сумме 150 000 грн. (эквивалент по курсу НБУ) одному лицу в один операционный (рабочий) день.
Таким образом, в целях соблюдения требований нормативно-правовых актов НБУ, Банк имеет возможность самостоятельно устанавливать методы/ использовать средства внутреннего контроля для недопущения превышения предельной суммы продажи наличной иностранной валюты, а также устанавливать перечень документов, согласно которым возможно проведение операции продажи клиентам Банка валюты, с соблюдением вышеуказанных требований.
Учитывая вышеизложенное, при осуществлении Вами операции покупки валюты, действия сотрудников отделения были проведены в соответствии с действующими положениям и требованиями нормативно-правовых актов НБУ.

С уважением,
АО «Райффайзен Банк Аваль»
Страницы: 12
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отделения и банкоматы Райффайзен Банка в Киеве 🏦 / Отделение Райффайзен Банк: ул. Константиновская, 2-А, Киев

На странице собрана вся информация про отделение Райффайзен Банка по адресу Киев, ул. Константиновская, 2-А.  Если вы собираетесь посетить отделения, для того чтобы открыть депозит в  Райффайзен Банке - сравните предварительно ставки по депозитам в банках вашего города. Если же вы собраетесь совершить обмен валют в отделении Райффайзен Банка  расположенном по адресу Киев, ул. Константиновская, 2-А- конвертер валют поможет вам посчитать на какую сумму вы можете рассчитывать. Нету времени ждать одобрения кредита от банка, а деньги нужны срочно? Оформите кредит онлайн за 5 минут в лучших микрофинансовых организациях Украины.