Абанк вміє чути клієнтів

Антонина Нина 9 сентября 2023, 11:14
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Грушевского, 43/2
30.08.2023 зі мною сталась дуже не приємна ситуація. Я продавала криптовалюту на біржі Binance та прийняла платіж від 3 особи, після завершення ордеру, людина моментально подала на мене скаргу, що я його обманула. А-банк заблокував мені карту. Єдине щоб я хотіла попросити абанк, це відразу повідомляти клієнтам причину блокування карти. Адже в моїй ситуації я дізналась причину тільки 09.09.2023. Після того як я висказала своє невдоволення на цьому сайті, працівники банку відразу зв’язались зі мною для того щоб вирішити проблему. Сьогодні за 2 години працівники банку вирішили мою проблему, та поставились з розумінням до моєї ситуації. Хочу дуже сильно подякувати працівникам банку, за дуже швидке рішення моєї ситуації. І я б хотіла надати пораду тим, хто виводить гроші з бінансу через площадку p2p. НІКОЛИ НЕ ПРИЙМАЙТЕ ПЛАТІЖ ВІД 3 ОСОБИ. Якщо ви дотримуєтесь правил, у вас ніколи не будуть проблеми з цим банком, я порушила правила і тільки тому, я мала проблеми. Нажаль, дуже багато ситуацій коли люди приймають від 3 особи платіж, і їм блокують карти, і всі в один голос обвинувачують банк. Насправді, це наша винна, і потрібно просто дотримуватись правил. Ще раз велике дякую чуйним працівникам банку. Я приємно вражена розумінням цього банку.
Абанк
Підтримка Абанку 9 сентября 2023, 11:25
Дякуємо за залишений відгук та високу оцінку! Врахуємо Ваші побажання та будемо раді подальшій співпраці.😊🍏

9 сентября 2023, 11:40
Блокування картки банком по скарзі іншої людини (особливо якщо та людина не є клієнтом) — дуже хибна практика. За один цей факт можна поставити одну зірку.
11 сентября 2023, 17:09
А если получаете платёж от 3 лиц, так как бывают лимиты по картам, то требуйте фото банк карты или документов отправителя… У мошенников взломавших счета не может быть таких доков, а соответственно они сольются и не зайдут к вам в ордер.
А вообще пора бы уже банкам, разрешить официально торги на биржах, и знать если перевод идёт на карту Васи Пупкина, то это жосткий торгаш криптой, а значит перевод на его карту только либо от такого же торгаша который числится у вас в системе, либо через звонок\подтверждение голосом или видео вериф, и проблем бы не было вообще.
В принципе банки РФ уже так сделали, что очень удобно для мониторинга кто что и куда выодит.
11 сентября 2023, 19:48
А вообще пора бы уже банкам, разрешить официально торги на биржах

Торги цілком легальні, нелегально не платити податки. Тому біржі роблять сірі схеми для ввода та вивода грошей через п2п та іншу херню.

І до слова: не банки це вирішують, а парламент.

Працювали б біржі в білу ти б переказував гроші на біржу звичайним банківським переказом і так само виводив їх назад.
12 сентября 2023, 11:37
Нет в адекватных странах кто хочет мониторить биржи уже давно реализованы торги p2p, у банках в системе числятся кто торгаш, а кто просто разок купить, и если там перевод на карту торгаша с какой нить бабки которой 50+ то обяз позвонит банк и спросит куда вы переводите деньги, если она начнёт нести бред, то ей скажут нет это покупка криптовалюты и скорее всего вас хотят обмануть и заблок транз.
И вообще я уже обьяснял вроде, что налоги платить нужно за то, чтобы получать что-то от государства)А не просто так дядям в карман_)Льготы, бесплатные безлимитные счета, именно по этому и чёрные схемы, из-за того что государство хочет на халяву что-то получать, а в мире так не бывает)
И вообще мы не о налогах говорим, а про мошеннические схемы которые нужно прикрывать, а то я смотрю трёхлитровый гражданин слишком послушный раб системы или просто троль сайта _)
12 сентября 2023, 14:08
Нет в адекватных странах кто хочет мониторить биржи уже давно реализованы торги p2p

Тобто і там біржі роблять це в обхід банків і банки ніяк біржі не контролюють.

До слова: в більшості нормальних страх функція переказу з картки на картку відсутня. Вона є в необанках, а класичні такої можливості не пропонують взагалі.

у банках в системе числятся кто торгаш, а кто просто разок купить

нічого ніде у банків не обліковується — доволі часто банки взагалі закривають рахунки (так само як і в Україні) якщо дізнаються що клієнт займається операціями з криптою з використанням банківського рахунка

И вообще я уже обьяснял вроде, что налоги платить нужно за то, чтобы получать что-то от государства

Кому цікава твоя нездорова думка? Держава це не твоя мамка і воно взагалі нічого не надає від себе. Всі послуги держави реалізуються за рахунок наперед сплачених податків. Хочеш поліцію на своєму районі — сплати і спи спокійно. Хочеш безкоштовну медицину — сплати єдиний внесок і спи спокійно. Хочеш дороги поремонтувати — заплати податок з нерухомості і спи спокійно. Так це працює всюди.
12 сентября 2023, 17:11
Чел не обижайся, но ты какой то дурачок)))Живёшь в розовом мире где платят податки и получают всё что обещает власть)) ты там не в раде сидит кнопки нажимаешь?)))
Я за то чтобы податкы, не уходили дальше города или хотя бы области где они платятся, а то все города платят, а строят только в столице:)
И то что ты чешишь без фактов каких либо я давно заметил) у меня есть люди которым звонит банк и спрашивает или просит дать скрины о переводах на бирже) а ты мне тут лепишь о том что кого-то блокируют) законы созданы для рабов, а в Украине они если и работают то кое-как в той же столице) все остальные менты кладут на них болт выполняя преступные приказы начальника)
12 сентября 2023, 17:36

Тут головне щоб ти почав платити податку зі своїх доходів і тоді буде що залишати у місті. Зараз податки платять інші, а ти придумуєш відмазки

И то что ты чешишь без фактов каких либо я давно заметил)

Пише мені людина яка ніколи не мала рахунку в закордонних банках та не слідкує за політикою закордонних банків стосовно операцій з крииптовалютами.

А я тобі пишу на базі як прочитано в новинах так і навіть на базі власного досвіду.

Курс валют в Абанке

EUR 45 45.8