ckjnytdflf5 7 сентября 2023, 16:40
В связи с военными действиями в Украине, я и моя директор с детьми выехали. Так получилось, что нужно было открыть расчетный счет предприятия. Пробовали в других банках, но везде было очень много различных нюансов. ТОЛЬКО ОДИН А-БАНК нам помог открыть расчетный счет ОНЛАЙН!!!
Это было совершенно не сложно. Очень вежливые сотрудники кол-центра подробно и доходчиво объясняли нам пошагово что за чем делать. Не заняло много времени! Просто очень быстро открыли счет!!! Это профессионализм сотрудников!!! Это уровень высокого мастерства!!! И, конечно, же продуманная и высококвалифицированная тактика ведения бизнеса руководства!!!
Затем нужно было платить налоги, выплачивать зарплату сотрудников и опять НИКАКИХ СЛОЖНОСТЕЙ!!! Я работаю много лет бухгалтером и имею большой опыт работы с различными банками, но такого удовольствия и радости от создания платежей, выплат зп и прочего, у меня не было!!! В А-Банке все невероятно легко!!! Очень быстро, вежливо и профессионально работают сотрудники в чатах. Мгновенное решение вопросов. Хочу поблагодарить консультанта в чате Радиона, который расписал мне подробнейшую инструкцию как перечислить зп на карточки сотрудникам. Так же, Огромное спасибо разработчикам онлайн-банка!!! Все настолько просто, понятно, логично! Для меня большой плюс, что не надо заходить в разные журналы для разного вида операций — ВСЕ В ОДНОМ ОКНЕ!!! Это экономия времени и нервов!!! СПАСИБО ВАШЕМУ КОЛЛЕКТИВУ ЗА ОТЛИЧНЕЙШУЮ РАБОТУ!!! Вы настоящая команда!!!
Підтримка Абанку 7 сентября 2023, 17:05
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поділитись Вашими враженнями! Нам дуже приємно.🍏😊
Олена КАПУСТІНА 6 сентября 2023, 22:38
Доброго. Я стала черговою жертвою свавілля та вседозволенності працівників А-банку. Зіштовхнулася з блокуванням особистої карти А-банку 31.08.23р. Цього ж дня я звернулася до чату з цим питанням, де мені повідомили, що відповідальний співробітник зв’яжеться протягом 3дн, а самостійно зв’язатися не можливо! Але все-таки в цей день я дозвонилася на гарячу лінію, де співробітник запросив підтвердження транзакції яка з його слів була шахрайською! По цій картці відбувалася торгівля на Р2Р біржі Binance. Скріни квитанції і всі документи підтвердження законності операції було надано разом з перепискою зі співробітниками Binance. Як не дивно, цього їм виявилося недостатньо і вони запросили квитанції ВСІХ підряд зарахувань, їх мною теж було надано в чаті. Після більш як трьох днів мого очікування, нічого не змінилося, поки я самостійно знову не написала в чат. Постійно підключається новий співробітник, у відповідь пише почекайте, перевіряємо! Тим не менше А-банк все одно вважає наданих мною документів не достатньо і каже: а надайте нам ще документи про ЛЕГІТИМНІСТЬ всіх зарахувань на мою картку за цей час!!! Що саме мається на увазі не пояснюють. Зазначу, що усі хто мені переводив гроші і є клієнтами того ж самого банку А-банку! То чого якісь прогалини у системі безпеки А-банку, якими скористалися шахраї, повинні відображатися блокуванням коштів законослухняних українців?
Я не розумію на яких підставах заблокували картку та мої кошти на ній і як тепер їх повернути!
Підтримка Абанку 7 сентября 2023, 12:40
Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Під час проведення перевірки, картка може бути тимчасово обмежена.
На жаль, документів, які було надано Вами 31.08.2023 було недостатньо, тому нами було запитано документи повторно.
Ваше питання на контролі. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.
katrysja06 6 сентября 2023, 22:26
А банк просто украл у меня 10000 грн и не хочет отдавать, самый хреновый банк
Підтримка Абанку 7 сентября 2023, 12:40
Добрий день! Ваше питання вирішене. Наш Співробітник зв'язувався з Вами та надав необхідну інформацію.
Марія Лола 6 сентября 2023, 16:20
Натрапила на шахраїв в інста магазині. Спочатку, звичайно була на сто відсотків впевнена що все пройде добре як це завжди було, замовляю товар, а через деякий час він приходить. Тут же ситуація інакша: проблема у тому що моя вина я не встигла зробити скрін карти шахраїв, тож для того щоб написати заяву на шахрайство в, а банк мені прийшлося звʼязатися з людиною щоб вона написала шахраям наче хоче зробити замовлення просто щоб дістати карту. І от коли в мене зʼявився номер карти я вже змогла написати заяву на шахрайство. Зверніть увагу що натрапила я на шахраїв ще в травні 2023 року, відписали вони тільки 28 серпня, можна було б звичайно швидше, але я задоволена що головне гроші повернули хоч й зайняло це не мало часу. Задоволена також що вони написали самі мені про повернення. Потім я звернулася в підтримку щоб знати термін надходження коштів, написали що до 13 днів. Звернулася я першого вересня, повернули шостого це дуже добре. Тобто загалом я задоволена роботою цього банку, але є два мінуси: довго чекати на повернення коштів та коли я писала в підтримку замість того щоб дати відповідь на питання, вони мені постійно писали чи бажаю я оформити заяву на шахрайство та чи є я незадоволеною роботою моб додатку. Хоча коли вони писали про повернення то було два варіанти це зробити, або відкрити карту в додатку, а банк, або написати необхідну інформацію на пошту їм. Я обрала друге бо сказала що відкрити карту не виходить й на це потрібно витратити більше часу, простіше просто написати їм всю інформацію на пошту, тобто я просто написала що в мене не виходить відкрити карту, до них претензій ніяких не було з мого боку 🤷‍♂️
Але не дивлячись на всі непорозуміння я все-таки вдячна, а банку за те що зайнялись цим
Підтримка Абанку 6 сентября 2023, 16:38
Ми щиро раді, що нам вдалось вирішити Ваше питання 🤗 Сподіваємось, що Ви більше не потрапите в описану ситуацію.
Jurfix 6 сентября 2023, 12:27
Отделение по адресу: Днепр, ул. Независимости, 23
25.06.2023 я зняв свої долари в касі А-Банку за адресою Титова 23, але мені видали зношену купюру у номіналі 10$, зношеність якої я не побачив, пізніше у обміннику мені сказали, що її не приймуть, я подумав: «ну ок, обміняю в А-Банку», вчора 05.09.23, я дав цю купюру своєї дівчині, щоб вона її поміняла, але її відмовились приймати (А-Банк, Богдана Хмельницького 119). Я зателефонував у підтримку А-Банку з проханням пояснити причину відмови, через декілька хвилин мені передзвонила підтримка (Інна, чи Леся оператор підтримки) та повідомила, що відмовились приймати купюру, тому що у них немає грошей в касі. Як мені це розуміти? У відділенні А-Банку в робочий день, в час-пік немає 400грн? Сьогодні я вирішив вирішити це питання і пішов у відділення на Богдана Хмельницького сам, і мені відмовили приймати купюру, тому що вона зношена, чи невідповідає якомусь їхньому стандарту, а на те що я сказав що отримав ці гроші від самого А-Банку відповіли, що це неправда і я взяв ці гроші десь у іншому місці. Ось так А-Банк обкрадає людей, видаючи купюри, які ніхто, навіть вони самі не приймуть, сподіваюся більше з ними не працювати, та переходити на зйом в універсал банк.
Підтримка Абанку 6 сентября 2023, 15:38
Доброго дня!
Банк здійснює свою діяльність відповідно до вимог Положення про структуру валютного ринку України, умови та порядок торгівлі іноземною валютою та банківськими металами на валютному ринку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 02.01.2019 N 1 (далі — Положення № 1).
Ви звернулися до відділення банку з банкнотою іноземної валюти, яка мала ознаки зношення, а саме загальні забруднення, включаючи ті, що спричиняють люмінесценцію паперу в ультрафіолетових променях.
Касир не змогла прийняти від Вас банкноту іноземної валюти, що має ознаки пошкодження, оскільки А-Банк на сьогодні не працює з банкнотами інкасо.
Відповідно до Постанови НБУ №76 «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок організації касової роботи банками та проведення платіжних операцій надавачами платіжних послуг в Україні» від 20.06.2023 р. банкноти обпалені, пропалені, трухлі (пошкоджені внаслідок тривалої дії вологи, різних рідин, хімікатів або з ознаками гниття), підпадають до критерію інкасо.
Ми перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки на коректність консультації.
Щиро сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.
MarselKN 6 сентября 2023, 10:35
Отделение по адресу: Одесса, ул. Малая Арнаутская, 57
Мне понравилось общение с поддержкой в телеграм. Не смотря на воздушную тревогу старались отвечать оперативно и по делу.
Проконсультировали по всем моим вопросам.
Спасибо за помощь
Підтримка Абанку 6 сентября 2023, 11:01
Нам дуже приємно, що Ви задоволені роботою наших Співробітників 🍏😊
Олександр Мартинов 5 сентября 2023, 23:09
Я дуже вражений роботою відділення А-Банку в м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 11.

Керівник Ігор Бойчук найкращий!!! Важливо брати з нього приклад, бо він не тільки вміє самоорганізовуватися, а ще вміло навчає і передає свій досвід своїй команді.
На мій погляд, Ігор Бойчук має право на навчання інших керівників, як правильно організовувати ефективну роботу банку.

Ввічливість, тактовність, якісний сервіс і швидке вирішення питань.
Швидке обслуговування і тактовні пропозиції щодо нових продуктів і послуг вражає. Найвищий рівень!!!
Мені завжди приємно відвідувати саме це відділення, бо якщо мені потрібно звернутись з банк, то я готовий приїхати з Каскаду в центр, щоб отримати найкращий сервіс і вирішення своїх питань.
Я переконаний в тому, що коли мені потрібно буде відкрити рахунок ФОП, то я обов’язково це зроблю саме тут.
Рекомендую!
Підтримка Абанку 6 сентября 2023, 8:45
Дякуємо за відгук! Задоволений клієнт — це наймиліше для нас.💚🍏
Vikeo5 5 сентября 2023, 22:25
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 15
Сьогодні мені потрібна була допомога у Вашому банку, щодо моїх продуктів. Коли я зайшла у відділення, я була приємно здивована, побачивши знайоме обличчя-Іванової Таїсії, адже я не раз зверталася до неї за допомогою до банку в нашому рідному місті Маріуполі. Звичайно вона була рада зайнятися моїм питанням. Дівчина чуйна, питання було відпрацьоване на найвищому рівні: все оперативно, докладна консультація. Дуже приємно було спілкуватися під час оформлення всіх документів. Після завершення питань жодних не залишилося. Велике дякую за таких кваліфікованих співробітників і за те, що я відчула себе трошки вдома тут у Хмельницькому.
Підтримка Абанку 6 сентября 2023, 8:40
Дякуємо Вам за відгук, ми дуже раді, що Ви з нами. Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Eskoj 5 сентября 2023, 17:48
А банк надає цікавий функціонал, зороші послуги. Дужеьоперативну та задовольняючу підтримку. Заіжли готові вирішити усі питання і на користь клієнта!
Підтримка Абанку 5 сентября 2023, 18:04
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Ваша думка важлива для нас. 💚🍏
Wokrit 4 сентября 2023, 22:31
Я активно займаюся торгуванням криптовалюти, 15 серпня продав 300$, коли кошти надійшли на картку, її миттю заблокували, звернувшись в чат сказали прийняти дзвінок. Після розмови із співробітником банку, попросили надати документи щодо транзакцій, так як на картку надійшла скарга про шахрайство. Я скинув всі скріншоти з місця де продавав криптовалюту. Мені сказали очікуйте 3 дні по регламенту, я очікував набагато більше, а звернувшись повторно в чат, мені сказали що документів недостатньо, я зв’язався з підтримкою місця де продавав криптовалюту, з проханням заблокувати контрагента який начебто подав скаргу, після цього він зв' язався зі мною і сказав що ніякої скарги не подавав і поділився ідентичною історією з а-банком. Скинувши всі скріншоти в чат, мені знову сказали очікувати до 3-х днів. Подавши документи 15 серпня дзвінок я отримав 3 вересня, де мені сказали, що зараз проводиться робота з ЕРДР, профільні фахівці по справі будуть додатково з вами зв’язуватись ще. Я надав всі документи що підтверджують легальність моїх коштів, а мені сказали знову очікувати хто зна скільки часу, тому що хочуть задати ще декілька питань.
Підтримка Абанку 5 сентября 2023, 9:58
У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта.
Наші Спеціалісти зв`язувались з Вами та надали інформацію стосовно обмеження.
На даному етапі очікуємо ЕДРДР від заявника. Взяли питання на контроль, за рішенням повідомимо Вас.
Катерина Чумакова 4 сентября 2023, 9:21
Мала проблему у застосунку із закриттям депозиту. Звернулась у підтримку, описала ситуацію, що чому сама не можу закрити депозит. Вирішили швидко питання. Виявилося, що я не дочекалась нарахування відсотків і тому не могла закрити. Приємно, що з турботою та увагою поставилися до мене і допомогли вирішити труднощі. Дякую.
Підтримка Абанку 4 сентября 2023, 10:21
AkkermanChange 1 сентября 2023, 15:24
Банк прийняв рішення про розірвання договору, через торгівлю криптоактивами на р2р біржах. Нібито я порушив закон про легалізацію доходів. Не розумію чиї гроші я встиг відмити чи що насправді порушив. Наскільки мені відомо така діяльність не заборонена у нас в Україні, також надав банку усі квитанції по операціям, за якими можна ідентифікувати усіх відправників грошей, надав підтвердження джерела походження коштів в вигляді нотаріального договору дарування, але для них це не документи. Своїми діями банк спонукає до порушення закону, через такі закриття рахунків люди які займаються торгівлею криптоактивами як і я змушенні купувати доступ до особистих кабінетів інших людей, щоб використовувати їх рахунки і ліміти карток для торгівлі.
Не розумію в чому складність піти назустріч таким людям як я, якщо я підтверджую вам що я є мерчантом на бінанс та інших біржах, що нічого протизаконного не роблю, чому не піти на зустріч !? Я готовий був би платити за обслуговування рахунку і 500грн на місяць.
Підтримка Абанку 1 сентября 2023, 16:26
Доброго дня!
Незважаючи на існування у світі численних практик використання криптовалют у якості міри вартості, засобу обміну та накопичення, чинні норми законодавства України мають обмеження стосовно можливості проведення операцій з криптовалютами.
Метою аналізу Банком подібних операцій є захист прав споживачів, протидія відмиванню коштів та інших протиправних дій, ідентифікація суб’єктів операцій (фінансовий моніторинг), механізм оподаткування отриманих доходів, декларування тощо.
У зв'язку з тим, що Закон «Про віртуальні активи» не набрав чинності, проведення подібних операцій через рахунки Банку наражає Банк на застосування штрафу зі сторони НБУ.
З метою недопущення накладання на Банк штрафів за проведення операцій з криптовалютою, ми не одноразово попереджували Вас не використовувати в рахунки для подібних операцій.
Оскільки з Вашого боку наше попередження було проігноровано, Банк був змушений обмежити функціонування Ваших рахунків та розірвати ділові відносини.
Joni777 1 сентября 2023, 13:51
Договорились весной этого года как буду платить, были рассрочки и кредит наличкой, после первой оплаты они берут убирают все рассрочки и берут в кучу их и открывают не уведомив меня кредитную карту (вернее лимит). Потом ещё несколько нарушенных ими обещаний о суммах и датах внесения.в итоге в августе зашёл в убки посмотреть суммы долга и проплаты — по убки не отображается ни одна проплата за этот год 2023 й, звоню на гарячую с этим вопросом и в ответ мы продали ваше дело креди экспрессу коллекторам, но сегодня 1е число пришло уведомление с приложения, а банка о начислении процентов, весь день пишу в чат по данным вопросам и с требованиями подтвердить не на словах, что мой кредит передан и кому в ответ о погоде…полный игнор, только копируют одно и тоже, что они имеют право продавать кредите и разглашать данные 3 м лицам
Підтримка Абанку 1 сентября 2023, 17:14
Доброго дня!
В даному випадку Банк діє згідно з Умовами та правилами, а саме згідно розділу 3. Права та обов'язки сторін, п. 3.3.20. Банк має право залучати колекторські компанії до врегулювання простроченої заборгованості Клієнта за Договором або передати іншій особі свої права кредитора за правочином відступлення права вимоги без згоди Клієнта.
Ми перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки на коректність консультації.
Наш Співробітник вже зв'язався з Вами та надав детальну інформацію, щодо врегулювання питання заборгованості та можливості оформлення реструктуризації.
Michael06 1 сентября 2023, 12:04
I really want to take this moment to thank Abank for their professional support and services, they are doing a great job. I try to book a flight with my dollar card on turkish airlines, but i was charged without being given booking code and ticket number, I contact Abank and they open application for my case after few days of open application my money was refunded back which make me very happy because the refund come at the right time i needed it. I have been bank with Abank since 2020−2021 and i must say it has been joy and good experience banking with them. They’re reliable and always available to help in whatever cases. Bank with them and you’ll never regret trust me
Підтримка Абанку 1 сентября 2023, 12:09
We are always happy to help you. 😉🍏
KATVLAD28 1 сентября 2023, 11:00
Отделение по адресу: Харьков, ул. Сумская, 43
Страховая компания отказала мне в выплате компенсации. А банк пересмотрел мой вопрос и зачислил на счёт кешбека финансовую помощь. Спасибо большое. Мне как раз деньги нужны на лечение. Очень хороший банк и прекрасное обслуживание.
Підтримка Абанку 1 сентября 2023, 11:09
Ми раді, що змогли Вам допомогти 🤗🍏
Будьте здорові 😊
Минфин
Ответ администратора
3 сентября 2023, 16:22
Відгук не зарахований (на 03.09.2023).
Reybond 1 сентября 2023, 9:11
1 липня взяв 26000 грн із кредитного ліміту, у додатку написано пільговий період до 31 серпня включно, на суму заборгованості буде нараховано 3.4 відсотка якщо не погасите.
Погасив до комфортного значення залишилось10 тисяч грн боргу 29 серпня і думав мені прийде 3.4 відсотка на ці 10 тисяч грн, тобто 340 грн. З подивом виявив сьогодні суму в 1700 грн, на що мені співробітник сказав, а сума розраховується за кожен день з 1 липня на всю суму і не важливо, що ви 29 числа погасили більшу частину, поки були в пільговому періоді.
На сайті цей пункт описаний вкрай нечітко (прикріплюю скрін) «базова процентна ставка на залишок заборгованості в місяць (після закінчення пільгового періоду)» тобто написано так, поки що я в пільговому періоді те, що написано у правій колонці діяти не повинно.
У тому ж приваті все по людському нарахування відсотків йде за фактом на суму яку ти маєш наприкінці пільгового періоду.
У додатку взагалі інформації немає.
Вкрай не рекомендую тут виходити за пільговий період інакше здеруть величезний відсоток за два місяці, знав би просто закинув би ці 10 тисяч і все, думав, 350 грн коммісії ролі не зіграють.
Підтримка Абанку 1 сентября 2023, 9:51
Доброго дня!
При виході з пільгового періоду відсотки нараховуються за відсотковою ставкою 3,4%. Сума відсотків за кожен день розраховується окремо за формулою: мінімальний залишок за день * відсоткову ставку/100 *12 міс/365 днів.
Дана інформація зазначена в Умовах та правилах, розділ 2.1.4. Кредитний ліміт, п. 3.1, з даним пунктом Ви можете ознайомитись за посиланням: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-341/?lang=uk
Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.
Maksym07964 1 сентября 2023, 2:09
Знаходжусь на разі за кордоном, зустрічасвся з чоловіком продавав готівку за гривню на карту
Після переказу на мою карту, я прийшо додому подивився у додаток, а там мої гроші були заблоковані, я звернувся до чату відразу чат мені відпові треба підтвердити операцію я її підтвердив квитанціями від оплати
Після чого сказали чекати 3 дні
Після дзвінка на гарячу лінію мені сповіли що підозрілі операції щось не так з цими коштами я не розумію що трапилось, і чому я не можу користуватись своїми коштами
Підтримка, а банку чітку відповідь не дае, це жах
Я дуже засмучений тому що це не дуже чудово я залишився без своїх коштів, РАЗБЛОКУЙТЕ МІЙ АККАУНТ
Підтримка Абанку 1 сентября 2023, 9:52
Доброго дня!
Ваше питання на контролі. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.
Ростислав Лихачов 31 августа 2023, 22:37
Отделение по адресу: Днепр, ул. Рабочая, 79 пом. 23
Почти год пользуюсь услугами А-банка, а клиентом стал совершенно случайно, зашел снять деньги с Моно.) меня встретили вежливые сотрудницы банка, пока стоял в очереди на кассу ко мне подошла оператор, (как окажется потом, Руководитель отделения) и вежливо уточнила есть ли у меня карта банка, на что я ответил, что нет, мне предложили карту, описав все преимущества в банке, меня это заинтересовало и я согласился сделать, после чего оформили мне карту. Так же мне рассказали о депозитах, все моменты, столь подробного «курса» ранее не встречал, хоть и являюсь клиентом очень многих банков.
Меня заинтересовал депозит «онлайн» — мне подсказали как его оформить, и сказали что в случае чего — могу обращаться к ним в любой момент.
Я оформил депозит — и уже успел получить выручку :) понравилось как в приложение в онлайн режиме отображается то — как увеличивается доход от депозита, приятно наблюдать как умножаются средства :) после первого депозита, меня затянуло и я открыл еще несколько) параллельно, регулярно посещал банк (снимал средства\закидывал депозиты\консультировался) — сотрудники каждый раз проявляли невероятную заботу ко мне как к клиенту, и интерес к своей работе. аналогичное отношение видел и в сторону других клиентов, даже когда те, тупили, агрессивно вели диалог и т. д.
В банке всегда в наличии валюта, причем хорошего качества.
Так же когда появилась карта АТБ — при первом моем посещение банка меня сразу проинформировали о таковой, рассказали преимущества и предложили оформить, на что я согласился.
Можно долго описывать все плюсы данного отделения, но я пожалуй ограничусь этим.
Огромное спасибо персоналу Банка, и отдельное большое и человеческое — руководителю отделения, Анне :)

P.S сотрудники данного отделения точно заслуживают премию, если руководство Банка читает этот отзыв, обратите на это внимание, таких сотрудниц нужно ценить.
Підтримка Абанку 1 сентября 2023, 8:34
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 😉💚
Користуюся послугами банку з квітня 2022 року. Дуже подобається їх додаток, простий і зрозумілий в користуванні, додаткові плюшки з кешбеком і карткою АТБ.Умови обслуговування клієнтів на висоті, завжди уважне ставлення до запитів що по телефону, що через чат-бот, компетентне і оперативне консультування, детальні роз’яснення при непорозумінні, ввічливе ставлення. Гарні умови надання кредитного ліміту, страхування. Безвідсоткова можливість поповнення через термінал, відсутність комісій при поповненні мобільного, комуналки.Завчасне, регулярне інформування про нові можливості, безпеку тощо без нав’язливої реклами. Поки що дуже задоволені.
Підтримка Абанку 31 августа 2023, 16:13
Дякуємо, що обрали наш Банк 🥰
49514483307 30 августа 2023, 16:05
Заплатил со своей карты этого банка в долларах, списали в грн по курсу 38.33, а не 37.45 как это указано в приложении. Поддержка ответила что это конвертация Mastercard и они конвертируют сначала грн в евро, а затем в доллары. Это какой-то бред, т.к на сайте Mastercard при конвертации UAH-USD вообще другой курс. В других банках легко оплачивал в долларах с картой Mastercard без двойных конвертаций по курсу в приложении.

Второй момент — позвонили из этого банка 3 раза за 2 часа. Зачем? Непонятно.
Если хотите что-то сообщить или предложить — для этого есть приложение банка либо мессенджер через который я общался с поддержкой.
Підтримка Абанку 30 августа 2023, 20:42
Доброго дня! Стосовно зазначеної Вами ситуації, до нас надійшов запит на списання в доларах, але оскільки оплата здійснюється на зарубіжному ресурсі, ми проводимо розрахунок з Міжнародною платіжною системою (МПС) в євро. Тому для розрахунку з МПС ми конвертували суму в євро за курсом МПС, а потім списали суму розрахунку в євро з Вашої гривневої картки за картковим курсом Банку.
Відповідно до Умов та Правил Банку, а саме до пункту 1.10. зазначено можливі умови конвертації коштів під час розрахунків на зарубіжних сайтах.
1.10. При зарахуванні та списанні коштів у зарубіжних торгових точках (в т.ч. на зарубіжних сайтах), сума операції може конвертуватися за умовами міжнародної платіжної системи. Сума операції конвертується у валюту Картрахунку за обмінним курсом А-Банку, що діє на дату проведення А-Банком операції, або за обмінним курсом, що встановлюється тим банком, фінансовою установою або платіжною системою і / або мережею, через які така операція проводиться. Банк не несе відповідальність за курсову різницю.
Щоб уникнути подібних ситуацій, ми рекомендуємо Вам для розрахунку у валюті долар використовувати картку платіжної системи Visa, оскільки Mastercard працює в євро.
Стосовно дзвінків сьогодні, до Вас телефонували наші Спеціалісти з наміром запропонувати цікавий варіант кредитування.
Сподіваємось, що зазначена ситуація на нашу з Вами співпрацю.

Курс валют в Абанке

USD 40 40.7