Daria Киктева 31 июля 2024, 15:26
Просто в один момент решили заблокировать карты и говорят ждите решения, у нас очередь. Видимо таких как я очень много. Отправила все документы, в чате ничего конкретно не говорят.
21kristina1989 31 июля 2024, 12:26
Спочатку я майже 3 доби чекала замість 1 КАЛЕНДАРНОГО ДНЯ, як вказано у договорі, поки перевірять мої документи і знімуть обмеження по рахунках, встановлені банком під час фінансового моніторингу. Так тепер мене вже добу обіцянками годують і ніяк не можуть на мою картку перевести мої ж гроші, що ще з минулого четверга лежать у них на ТЕХНІЧНОМУ РАХУНКУ. Точніше навіть не мої, а дитячі кошти, бо це аліменти на утримання доньки.
Підтримка àбанку 31 июля 2024, 14:22

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за незручності. Сподіваємось дана ситуація не вплине на подальшу співпрацю з Вами🍏
kolesnik1957 31 июля 2024, 10:19
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Гагарина, 26
Хочу поблагодарить сотрудников отделения по адресу г. Харьков, пр-т Гагарина 26 за профессионализм и отзывчивость. Каждый раз приходя в отделение как на праздник. Особенно хочу отметить сотрудников Сапего Юрия и руководителя Мусияку Екатерину, которые помогли перевести мне пенсию и открыть депозиты
Підтримка àбанку 31 июля 2024, 14:16
Ми будемо й надалі старатися, щоб залишатися найкращими для Вас💚
Олександр Бабченков 30 июля 2024, 1:17
Стокнлулся с такой ситуацией А-банк после перевода денег на карту заблокировал счет. Попросил дополнительные документы о доходах. После предоставления документов сказали срок обработки заявки 24 часа. После 24 часов начали кормить завтраками что у них мол очередь и регламент теперь неизвестен. Это продолжается до сих пор. Подал заявку на закрытие счета и ситуация аналогичная. Кормят завтраками о том что заявка в работе. Счет не закрывают. Деньгами пользоваться не могу. По суть нахожусь в заложниках у банках. Мои средста не переводят и счет не закрывают. В поддержку обращаюсь каждый день толку ноль! Ни дают ни сроков не сдвигов!
Підтримка àбанку 30 июля 2024, 10:53

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Приносимо вибачення за тривале очікування вирішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Ми вже передали Ваше питання на пришвидшення. За вирішенням ми зв'яжемось з Вами.
OleksandraK 29 июля 2024, 15:19
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Гагарина, 26
Дуже вдячна працівнику, А Банку Сапего Юрію (м.Харків, пр Гагаріна 26) за доброзичливе і професійне ставлення до роботи і до клієнтів, відкривала картку в банку, отримала відповіді на всі питання, залишилась дуже задоволена обслуговуванням.
Підтримка àбанку 29 июля 2024, 16:29
Дякуємо за високу оцінку нашого сервісу💚
Наталія Мережук 29 июля 2024, 13:59
Маю кредитну карту А-банку де був встановлений ліміт в розмірі 16 тисяч грн. також кілька розстрочок, платила відсотки по карті і частково виплатила розстрочки, а одну повністю. Пізніше в мене виникла заборгованість і тоді банк «закрив» розстрочки перевівши їх у заборгованість по карті, попутно додавши до суми боргу приблизно 11 тисяч і тепер вимагає сплатити все, що своїми махінаціями нарахував. Попереджаю А-банк що якщо вони не перерахують борг звернусь з скаргою до Нацбанку, а також подам апеляцію на рішення ініційованого ними суду який став на сторону шахраїв
Підтримка àбанку 29 июля 2024, 16:27

Згідно з умовами договору, погашення заборгованості за розстрочками відбувається шляхом списання платежу з Вашої кредитної картки. У разі відсутності особистих коштів на картці, погашення здійснюється за рахунок кредитних коштів. Через несвоєчасне внесення платежів договір розстрочки було погашено за рахунок кредитних коштів та виникла заборгованість.

Ми неодноразово намагалися зв'язатися з Вами для обговорення ситуації, проте наші спроби були безуспішними. Рекомендуємо Вам погашати заборгованість відповідно до рішення суду.
levchuk2005 29 июля 2024, 3:44
Добрый день, а банк что вы нюхали? я не пользовался вашей картой 3 месяца, после обрыва финансового договора в моно банке перевел 30400 грн на вашу карту, вы начали просить документы и квитанцию которые Я ВАМ ПРЕДОСТАВИЛ! есть 2 вопроса, 1 вопрос почему я должен отчитываться документами о доходах если вывод был из другого банка по заявке! и 2 вопрос: ЧТО ВАМ НЕ ПОНРАВИЛОСЬ ЧТО Я РАБОТАЮ В ЧЕХИИ И ИМЕЮ ОФИЦИАЛЬНЫЙ ДОХОД??? вы как минимум должны были посмотреть на то что деньги с монобанка по заявке КОТОРУЮ Я ВАМ ПРЕДОСТАВИЛ!!! но работники банка начали спрашивать за что обрыв договора в моно банке (А ПО ПРАВИЛАМ БАНКИНГА НЕ РАЗГЛАШАТЬ ПРИЧИНУ ОБРЫВА ФИНАНСВОО ДОГОВОРА) по ихней логике если я вывел деньги с банка который оборвал финансовый договор то мне надо и в этом дно банке оборвать финансовый договор
БРЕД!

сам банк тебя в пух и прах за 30−60к грн будет без документов пинать!
Підтримка àбанку 29 июля 2024, 9:41

У зв'язку з тим, що Закон «Про віртуальні активи» не набрав чинності, проведення подібних операцій через рахунки Банку наражає Банк на застосування штрафу зі сторони НБУ.

З метою недопущення накладання на Банк штрафів за проведення операцій з криптовалютою, ми попереджали Вас не використовувати в рахунки для подібних операцій. Оскільки з Вашого боку наше попередження було проігноровано, Банк був змушений обмежити функціонування Ваших рахунків та розірвати ділові відносини.
InnaTs 28 июля 2024, 15:20
Доброго дня! Дуже прикро через поведінку банку, котрим користуємося майже всією сімʼєю багато років. Зазвичай поповнювали картки для оплати комунальних, мобільних рахунків, продуктів, таксі та інших побутових потреб, також неодноразово користувалися кредитним лімітом або грошами у розстрочку, тобто з банком дійсно пройшли доволі чималий шлях. У п’ятницю (26.07.2024) отримала повідомлення про обмежений доступ до картки та прохання заповнити анкету з подробицями про нарахування коштів, відомості про усіх осіб, котрі це колись робили, надати довідки/декларації/квитанції і тп…Спочатку термін отримання відповіді був 1 доба, тепер ніхто з фахівців не може надати відповідь, коли це обмеження буде знято. Прикро і додає незручності те, що на вихідні були плани щодо користування карткою, також завтра вже понеділок і також є певні потреби на цю саму картку, а банк не поспішає надавати відповіді та вирішувати питання. Після цього нема жодного бажання бути надалі користувачем такого банку.
Підтримка àбанку 28 июля 2024, 18:57

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

Наразі передані Вами підтвердження перебувають на перевірці фахівцями банку. Ми робимо все можливе для її проведення якомога раніше. За результатом ми додатково проінформуємо Вас. Впевнені, нам вдасться змінити Вашу думку
ArtSimon789 28 июля 2024, 13:26
Мав ліміт на поповнення в місяць понад 300 тисяч (банк надсилав таке повідомлення), зараз заблокували картку за досягнення ліміту 30 тисяч.
Надав усі документи.
Зауважу, що не проводив транзакцій, які мають високий або занадто високий ризик для банку, лише побутове використання, та перекази ТІЛЬКИ на свої картки.
Підтримка àбанку 28 июля 2024, 19:01

ykovenko12 27 июля 2024, 17:15
Консультант Назар мені надав консультацію Щодо моїх проблем вирішити допоміг мою проблему Та мені і надалі хочеться користуватися, а балком і бути їхнім співпрацьовувати з цим банком
Підтримка àбанку 27 июля 2024, 18:57
Дякуємо за Ваш відгук! Приємно чути теплі слова про сервіс нашого банку. Прохання відповісти в особистих повідомленнях для передачі інформацію про вашу вдячність 🍏
Ladyyu1 Ladyyu1 27 июля 2024, 15:18
Оформила картку для користування нею в мережах супермаркетів «АТБ». Спочатку все було добре, а потім мені просто нав’язали кредитний ліміт шаленої суми (який перевищує мою місячну зп). Коли я просто хотіла його зменшити (як це можна робити в інших банках, не буду називати їх), виявилося, що це зробити не можна, бо банк самостійно надає кредитний ліміт.

А це значить, що в цей нестабільний час, якщо картку хтось вкраде, або зламає онлайн, то я ще й буду винна кредитні кошти!
Після того, як я подала заявку на закриття рахунку мені ще телефонували (в робочий час, чим відволікали мене від роботи!!!) і надсилали нав’язливі листи із зазначеною сумою пропонованого кредитного ліміту.

Підтримка груба, нав’язлива і некомпетентна!
НЕ рекомендую, якщо ви не плануєте брати кредит і всіляко уникаєте грубого, нав’язливого, некомпетентного і непрофесійного сервісу.
Підтримка àбанку 27 июля 2024, 17:30
Добрий день! Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією.
Дійсно, картка АТБ є кредитно, що вказується в умовах при її відкритті та на неї може бути встановлений ліміт за рішенням банку, проте Ви, як і було наведено, можете зменшити даний ліміт самостійно в застосунку Абанк24 в налаштуваннях картки на суму, яка для Вас є потрібною, або встановити 0.

Наш банк має високий рівень безпеки, тому проведення операцій не вами фактично є неможливим, якщо Ви самостійно не передаєте персональні дані, картку або доступ до застосунку.
Процес закриття картки передбачає відправку коду за Вашим номером телефону, проте якщо інформацію з цього повідомлення Ви не передасте фахівцям, Вам надійде дзвінок.

Ми перевіримо всі Ваші звернення до служби підтримки. Прикро, що Ви прийняли рішення закрити картку, сподіваємось з часом Ваша думка зміниться.
kravchenkob 27 июля 2024, 15:09
У мене була карта з кредитним лімітом від Абанку, якою я користувався і все було добре. Станом на минулий місяць заборгованість складала приблизно 80тис, тож щоб не переплачувати відсотки я вирішив попросити про допомогу свого батька, який є громадянином США і проживає там. Через PayPal він перевів мені кошти (2000$), які я без проблем вивів на свою картку від Абанку і таким чином закрив заборгованість по кредитній картці. Після цього майже місяць все було добре і ніяких питань не було.
Але вчора, коли намагався розплатитися карткою на заправці банк відхлиив транзакцію, а у додатку з’явився напис, що моя карта заблокована і потрібно показати походження коштів.

Далі починається найцікавіше, телефоную на гарячу лінію, де хамовитий оператор після пояснення усією ситуації каже мені наступне, «Для того щоб ми розблокували карту, вам потрібно надати підтвердження походження коштів. Якщо Ваш батько перевів Вам кошти, Ви маєте надати ЙОГО довідку про доходи або податкову декларацію»
На питання яким чином вимоги банку іншої країни можуть стосуватися громадянина США, оператор відповів мені що це вимога не до нього, а до мене. А на питання передачі персональних даних 3 м особам, оператор відповів «Вам же потрібно розблокувати карту, якщо Ваш батько заробляє гроші, то яка проблема надати інформацію про джерела доходу», тобто виходить маніпуляція, що це потрібно мені і я маю цю інформацію надати.

Не дуже зрозуміла і приємна ситуація, і особливо дуже цікаво, якими нормативно-правовими актами керується банк, коли потребує довідку про доходи іншої людини, ще й громадянина іншої країни. Особливо, коли це стосується закриття кредитного ліміту по карті, щоб не платити відсотки.
Не зовсім розумію, як з цієї ситуації вийти і вирішити ії, адже усім зрозуміло, що вимога банку іншої країни надати довідку про доходи зовсім недоречна.
Підтримка àбанку 27 июля 2024, 18:56
Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта.

Для зняття даного обмеження прохання надати запитані підтвердження на підставі постанови НБУ №110. Для пришвидшення розв'язання питання прохання надання повної інформації про дійсне джерело надходжень. Якщо переказ відбувається від родича, прохання додати підтвердження родинного зв'язку, тощо.

Ми перевіримо всі Ваші звернення до служби підтримки для уникнення таких ситуацій у майбутньому
Galina36 27 июля 2024, 14:18
Не нарахувався кешбек після заправки на WOG. Після звернення в чат-бот банку за декілька хвилин за допомогою Ольги, кешбек було нараховано!
Дякую дуже!
Підтримка àбанку 27 июля 2024, 14:27
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашої сервісної підтримки.

Нарахування кешбеку проводиться за допомогою MCC коду який закріплений за терміналом. Якщо нарахування не було проведено автоматично зазвичай це каже про те, що код термінала був невідповідним тематиці.

Будемо раді продовжувати допомагати у розв'язання Ваших питань! 🍏
Дмитро Криштопенко 27 июля 2024, 8:13
Я користуюсь послугами А-Банку вже протягом 5 років, і завжди був задоволений обслуговуванням. Проте, останній досвід змусив мене переглянути свою думку.

Я зробив переказ понад 100 тис. грн з рахунку в іншому українському банку на розрахунковий рахунок в А-Банку з метою відкриття депозиту. Однак, гроші не були зараховані на мій рахунок. Пройшло вже 2 дні, але кошти досі «висять». Я надав квитанцію СЕП-переказу, а також всі необхідні довідки про зарплату з податкової та Пенсійного фонду про страхові виплати.

Раніше проблем з банком не виникало, але тепер зіткнувся з цією ситуацією вперше. P2P-перекази заблоковані, і я не можу скористатися своїми грошима. Це неприпустимо.

Прошу вирішити це питання якнайшвидше.
Підтримка àбанку 27 июля 2024, 10:13
Добрий день! За діючим законодавством банк вимушений проводити заходи з аналізу фінансових операцій. Наразі бачимо що Вами було надано певну інформацію, яка проходить перевірку. Протягом орієнтовно до 24 год з моменту її надання банком буде надано відповідь яка надійде повідомленням на застосунок Абанк24. У разі підтвердження зарахувань кошти, які було відправлено на Ваш рахунок буде зараховано.

Ми проінформуємо Вас за розв'язанням даного питання
Feedback 26 июля 2024, 21:40
Отделение по адресу: Киев, ул. Чупринки Григория, 8/2
В касі відділення касир «майстерно» підсунула 100$ купюру, яку на наступний день не прийняла, мотивуючи що вона зношена/пошкоджена. Разом з керівником відділення переклали відповідальність на клієнта, типу треба дивитись, що отримуєш. А з каси видати банкноту, яку заздалегідь знала, що назад не приймеш, то я вважаю, що шахрайство.
Підтримка àбанку 27 июля 2024, 9:43
Добрий день! Дякуємо за ваше звернення. Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією.

Ваше питання було уважно розглянуто нашими фахівцями. Щодо приймання валюти, дії касира відповідають вимогам постанови НБУ № 103 «Про затвердження Інструкції про порядок організації касової роботи банками та проведення платіжних операцій надавачами платіжних послуг в Україні».

У разі наявності ознак пошкодження банкнот, касир може відмовити у їх прийнятті. Це пов'язано з тим, що наш банк не працює з інкасо. На жаль, ми не маємо можливості встановити, чи була конкретна банкнота видана раніше нашим банком або чи була вона пошкоджена після видачі.
Дашутка Плохая 26 июля 2024, 18:58
Поддержка заблокировала мою карту без причин, никак не пыталась со мной связаться. Нигде мне не отвечают. Заморозили на карте 8 тысяч гривен. Не дают зайти в карту нормально, я не понимаю, что с моими деньгами они делают это мошенники. Никакой информации. В нормальных банках в случае чего связываются с тобой, тут банку все равно. Я так понимаю судя по отзывам, тут банку максимально плевать на своих клиентов, делают что хотят. Вообщем карты заблокировали, с деньгами не известно что происходит, так как доступ они не дают в приложении. Мошеннический банк абанк, не хотите помочь или так и будете воровать без причины деньги не давать зайти в банк? Посмотрим как банк относится к своим клиентам и как он оперативно решает вопросы, когда они есть. Буду выкладывать информацию в комментарии, если банк попытается решить ситуацию, а не также проигнорирует. Просто мошеннический банк, слов нет.
Підтримка àбанку 26 июля 2024, 19:10
Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала незручності. Детально перевіряємо надану інформацію, за рішенням Вас повідомимо.
musson 26 июля 2024, 13:33
При випадковій зустрічі зі знайомим, на прохання останнього дав йому певну суму грошей готівкою за те що він перевів туж суму мені на карту, здавалося б звичайна справа- допоміг отримати людині готівкові кошти. Я чесно кажучи не подумав ніякого продвоху тоді, але на наступний день мені банк заблокував рахунок по причині того що ті гроші що були отримані мною на карту були отримані шахрайським шляхом і та людина подала скаргу посилаючись на це, уявіть собі!!! Може то була і чужа картка з якої переводилися гроші, не знаю, це остається загадкою…
Вирішити це питання можна було тим що я дам згоду повернути ці кошти, після чого банк припинив би зі мною співпрацю з поміткою «шахрай», але я відмовився т.я. по факту жертвою був я і мені це потрібно було довести. Знадобилося два дні для того щоб отримати записи з камер спостереження де видно що ця людина отримує від мене кошти і робить мені перевод. Добре що камери були!))
Благо що спеціалісти відділу по вирішенню таких питань у банку взяли це відео до уваги і обійшлося без поліції.
Я дякую спеціалістам банку за те що допомогли встановити справедливість і рахунок був розблокований вже за декілька хвилин.
Тому люди будьте обачні і не приймайте переводи від малознайомих людей!
Всім добра і миру!)
Підтримка àбанку 26 июля 2024, 13:59
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашої служби безпеки. Будемо раді продовжувати допомагати у розв'язання Ваших питань! 🍏
Минфин
Ответ администратора
30 июля 2024, 8:46
Відгук не зарахований (на 30.07.2024).
Oksana7235 25 июля 2024, 22:50
Вже один раз мала неприємну історію з цим банком. Але минулого разу я вирішила, що це просто прикре непорозуміння.
Увесь цей час активно користуюсь картою. Ніяких протермінувань чи чогось подібного не маю. І тут мені кредитний ліміт знижують з 3 тис грн до 0 грн.
Якось неприємно, але Бог з ними. Тепер заблокували карту взагалі, просять пояснити звідки гроші. При чому в додатку чітко видно звідки надходження. Надала документи які змогла знайти швидко. Але судячи з відгуків, результат перевірки очевидний. Не дуже засмучуюся, дякувати Богу на момент блокування на картці було 10 грн. Нехай залишають собі всі 100%, а не 30))
Саме завтра мало бути поповнення карти та ще й на немалу суму. Добре, що все відбулося сьогодні.
Яким би не був результат перевірки, буду закривати рахунки в цьому банку. Більше виправдовуєшся що ти не шахрай, ніж користуєшся продуктом.
Підтримка àбанку 26 июля 2024, 11:50

Дозвольте нам перевірити описану ситуацію більш детально. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
bogdanbme 25 июля 2024, 10:26
А-банк заблокировал мне счета спустя несколько часов после того как мне пришли деньги на счет из другого банка.
Со мной связался специалист, рассказал в чем дело — на отправителя средств подал жалобу другой человек, вообще из третьего банка, но виноватым решили сделать меня. На мою просьбу прислать всю информацию в текстовом виде было получено хамство оператора Алины. Что она не должна дублировать никому информацию, которую уже озвучила, звонок был завершен.
Я предоставил банку всю информацию в более, чем полном виде, что деньги у меня чистые, получены законным путем и ни в каких мошеннических схемах не принимал вообще никакого участия. После рассмотрения предоставленных документов и детального описания ситуации со мной связался тот же специалист. Но, не смотря на предоставленную информацию, мне отказали в обжаловании проблемы. Оператор настаивал, что нужно вернуть деньги отправителю и заплатить банку 30% от общей суммы, которая вообще лежит у меня на счетах в А-банке. Алина — оператор А-банка не проявила никакой заинтересованности разобраться в деле. В свою очередь, я уточнил какой вариант еще есть решения данной проблемы. Был получен ответ, что банк отправитель (третий банк, из которого были отправлены средства моему отправителю) должен отозвать жалобу. Так же, оператор с насмешкой сказал следующее: «не думаю, что у вас получится решить этот вопрос с ними».
Мне пришлось обратиться в банк из которого изначально отправлена жалоба — М***банк. Специалисты службы поддержки стороннего банка в течение часа пытались найти информацию, но без каких либо данных, кто подал жалобу и в какое точное время найти было невозможно. Самое интересное, что сторонний банк пытался разобраться в ситуации, а вот А-банку совершенно плевать на своих клиентов. Они выставляют своих клиентов мошенниками, ставят ультиматум — отправьте свои деньги нечестным людям, отдайте нам 30% своих денег и на этом мы попрощаемся или «мы будем тянуть время».
С моей стороны уже подготовлено обращение в НБУ и областную прокуратуру.
Просьба банку — свяжитесь со мной в течение 24 часов с момента публикации данного отзыва для урегулирования вопроса мирным путем
Підтримка àбанку 25 июля 2024, 13:21
Вами було підписано Анкету-заяву про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг.
Відповідно до пункту 3.3.25.1:
Опрацювання скарги (при наявності) — Банк зупиняє видаткові операції за рахунком Клієнта у випадку наявності інформації, що свідчить про можливість шахрайських дій, щодо заволодіння/спроби заволодіння грошовими коштами Клієнта. Такою інформацією може бути лист або заявка на ГЛШ Клієнта іншого Банку/Клієнта Банку про вчинення шахрайських дій та/або реєстрація в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань справи про
шахрайські дії відносно Клієнта. Зупинення операцій відбувається в день отримання Банком такої інформації шляхом блокування картки при наявності доступного залишку строком до 180 днів.

Наразі Ваше питання знаходить в роботі, за вирішенням ми проінформуємо Вас додатково!
Андрій Антоненко 24 июля 2024, 16:57
Купляв обладнання для військових у продавця скинув гроші на карту А-Банку, проте товар не отримав. На наступний день звурнувся у підтримку А-Банку де мені в чат боті швидко відповіли і зафіксували заявку про шахрайство, де я детально надав картки зловмисників. А-Банк зафіксував мої звернення та прийняв міри по отримувачу згідно внутрішніх інструкцій та надав мені рекомендації для наступних дій.І в свою чергу звернувся в поліцію.
Після блокування рахунків зловмисник вийшов на зв’зок і ми змогли вирішити питання.
Дякую, А -Банку за швидке реагування та співпрацю.
Підтримка àбанку 24 июля 2024, 17:38
Добрий день! Щиро вдячні за оцінку роботи служби безпеки нашого банку. Ваша підтримка мотивує нас працювати краще! 🍏

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9