18 декабря 2014
Последний раз был на сайте:
26 июня 2026 в 13:15

-
044blog
38 лет, Киев

-
viktory2001
20 лет

-
Юрий Новокрещенов
Одесса, Одесская область, Украина

-
hannibal
Kiev

-
Rebel
Київ

-
jurius
26 лет

-
Roman Ocheretniuk
34 года, Cherkasy

-
oriolik
Днепр
- 13 апреля 2024, 20:46
Не там шукаємо винних
2019 році «Армія, мова, віра» програла «Слузі народу». Тобто так був і Роттердам+, були й Свинарчуки і стіна Яценюка. В цілому багато що було.
Але армія 2014, та армія 2022, це не тільки провина президентів, це провина суспільства. До 2014, Росія була — друзяко, або «там в мене родичі, друзі», в нас одна перемога, в нас єдина історія (били Наполеона, Гітлера… разом) після 2014 було — «війна десь там на Сході», якось пора закічувати.
Інфантелізм суспільства. Це може стати вироком Україні.
Проблема в тому, що суспільство шукає простих рішен, штибу: «Рубати руки корупціонерам», «Повісити олігархів».
Чим це відрізняється від балачок Кравчука про другу «Францію»? Та нічим. Знову ми хочемо простих рішень:
«Як підняти зарплати в 10 разів, видати всі по 3-ці в Центрі з видом на південь, при цьому знизити ціни та тарифи в 3-чі». Відповідь реальна одна — Ніяк!
|
|
0
|
- 17:34 Доллар на межбанке подешевел, евро — подорожал
- 17:06 Маск запускает X Money: покупать криптовалюту и акции можно будет прямо в ленте
- 15:52 Евро подорожал на 21 копейку: НБУ установил курсы валют на понедельник
- 14:31 В Украине вводят реформу денежного довольствия военных: как изменятся тыловые и боевые выплаты
- 12:43 В Украине готовятся к запуску открытого банкинга: когда ждать и как защитят данные клиентов
- 11:58 Binance проигрывает борьбу за европейский рынок из-за отсутствия лицензии MiCA
- 10:25 Курс валют 26 июня: доллар в банках подешевел на 12 копеек
- 25.06.2026
- 19:29 Более 70% украинок в крипте называют себя новичками — Binance
- 17:33 Доллар и евро подорожали на межбанке
- 17:10 НБУ обновил список бенчмарк-ОВГЗ: банкам дали больше инструментов для выполнения резервных требований


Комментарии - 4
1) Люди можуть зрозуміти, оцінити і запропонувати лише такі рішення, які здатні усвідомити.
2) Багато людей займаються своїми професійними справами і відповідно в інших областях розбираються гірше ніж у своїй основній справі
3) Просте рішення можно відкидати-бракувати тоді, коли воно явно не може працювати навіть теоретично.
Чи потрібно нам людям підвищувати свій рівень свідомості? — Гадаю, що так. Чи повинні всі люди розбиратися в усьому — гадаю, що ні. Тому що грубо кажучи у нас тоді всі «елементи» будуть одинакові, а значить неспеціалізовані, а значить з досить низьким ККД для виконання конкретних задач.
Десятки, може сотня +/-. Скільки людецй які не розбираються — лізуть с порадами хірургу, або обирають хірурга по якимось своїм власним баченням? Практично ніхто.
Скільки людей є експертами з економіки? Те ж десятки, може сотня. Скільки людей, які не розбираються, лізуть та навіть сперечаються, обирають владу? Мільйони!
Це інфантелізм… «Я не можу помилятися, все можна швидко порішати.»
Тому не тільки в свідомості справа, справа в тому що люди мають усвідомити — що вони не розбираються і їх бачення помилкове, а требе читати реальних експертів і шукати їх.
Екс-міністр ЖКХ — не експерт, він політик і.т.д…
хоча і є нюанс:
дії хірурга впливають ~лише на пацієнта, а дії впливового експерта з економіки впливають на ~всіх жителів країни
тому професійне оцінювання у цій сфері дуже-дуже важливе для всієї країни
Реальні експерти розказують в більшості довго, складно, нецікаво, і в них нема шляхів, як щось зробити так, щоб всім було гарно і швидко і самому нічого не було треба робити.