Иван Филатов 15 квітня 2024, 20:20
Незважаючи на весь треш через удари каца*ні по нашому місту, відключення електрики та колапсу багатьох установ їхнє відділення працювало, коли мені потрібно було зняти гроші. Може з мініелектростанції або «павербанку», цього точно не знаю, але бензиногенератора перед входом не було і дірчання не чув. Не прості були дні, але в них тьху тьхку без жодних змін по сервісу
17 квітня 2024, 21:36
Доброго дня!

Наш банк дійсно підключений до мережі Power Banking — об'єднаної мережі банківських відділень по всій Україні, які будуть працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. З повним списком можна ознайомитись тут: https://cib.com.ua/uk/about/news/cominbank-viznachiv-chergovi-viddilennya-yaki-pracyuyut-nezalezhno-vid-energopostachannya

Каролина Рожкина 12 квітня 2024, 13:53
не знала про банк, но одна из мам в классе моей дочки там работает) недавно они проводили мероприятие по повышению уровня финансовой грамотности для детей. моя Алиса делала с ней копилочку на конкурс и очень приятно было что девочки потом поделили награду. Оказалось у них еще были экскурсии в музей, всегда что-то интересное делают для деток
17 квітня 2024, 21:35
Доброго дня! Ця активність відбулася в рамках Global Money Week 2024, офіційна тема якого — «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє».

Цього року Всесвітній тиждень грошей проходив з 18 по 24 березня.

Діти власноруч виготовляли і оздоблювали монети, кредитні картки, скарбнички, а заразом дізнавалися про те, що це не просто «предмети для накопичення монет», а річ, яка організовує, вчить управляти своїми фінансами і бути заощадливими, щоб втілювати мрії.

До того ж, це був конкурс з наступним призовим фондом: 5 сертифікатів на 5 тисяч гривень кожний на книжки та ігри з фінансової грамотності та підприємництва, а також безстрокові сертифікати на екскурсію в Музей грошей НБУ.

Результати будуть пізніше, про це буде повідомлено переможців. Раді, що вам все сподобалося!

Ярослав Коломиец 20 березня 2024, 17:52
можна нормально додзвонитися на гарячу лінію та вирішити проблему телефоном. мені здалося, що цей додаток заглючив, насправді телефон перегрівся від гри -і трохи завис, було незрозуміло що з переказом, але вдалося зателефонувати. Хлопець, який відповів, видно, теж грає, та швидко зрозумів, у чому річ: поперше, підтвердив, що гроші пішли куди треба, а по-друге, порадив просто перезавантажити телефон, щоб гра скинулася на задньому фоні. а то я теж затупив і сам не додумався. Усе, звісно, запрацювало і додаток без проблем запустився, просто гра забила всю пам’ять. Чекати не довелося, до оператора підключили майже відразу після дзвінка
17 квітня 2024, 21:33
Доброго дня, Ярославе! Раді були допомогти в цій ситуації, звертайтеся, якщо виникнуть інші питання. Мирного неба та гарного дня!
Інга Фесенко 9 лютого 2024, 16:44
Ще колись купувала техніку, тобто брала для бізнесу у кредит від Комінбанку. та історія нормально закінчилася, все закрили вчасно, а картка досі є). Потім стала періодично класти сюди гроші під відсоток та як би теж досвід був позитивний 4 рази (зазвичай робила це на півроку-рік, не більше).Тепер ризикнула залишити більшу суму під якісь нові умови, щоб забирати відсотки щотижня. % виходить нижче — 16,5 + з тим, що мені випало трошечки додатково зі скречкартки, але є можливість не напружуючись отримувати денюшку постійно. подивимось на цей експеримент))
17 квітня 2024, 21:32
Інга, добридень! дякуємо за чудовий відгук і за те, що користуєтеся нашими послугами! У нас багато цікавих пропозицій для бізнесу, з ними можна познайомитися тут: https://cib.com.ua/business

Мирного неба та гарного вам дня!

З повагою, COMINBANK – банк з історією!
Семен Костюків 7 лютого 2024, 15:27
У мене лежав вклад на півроку під 18 відсотків, вирішив продовжити, бо все влаштовувало і банк, і цифри. Коли прийшов у відділення витяг картку з бонусом ще піввідсотка.
Дрібниця здавалося б, але приємно, все ж таки на моїй сумі це буде кілька зайвих сотень які не завадять. Дякую
17 квітня 2024, 21:31
Семен, доброго дня! Раді продовжити співпрацю. Зверніть увагу на новий депозит «Щасливий понеділок» та пропозиції щодо депозитів в іноземній валюті, це може бути цікаво: https://www.cib.com.ua/uk/private/products/depoziti

Anna779 5 лютого 2024, 13:44
Відділення за адресою: Київ, вул. Предславинська, 28
Вчора була приємно здивована як дівчата допомогли відкрити рахунок та проконсультували по подальшим діям
АТ «КОМІНБАНК» 5 лютого 2024, 15:45
Анно, вітаємо!
Дякуємо за високу оцінку наших послуг. Ми робимо все можливе, щоб клієнти COMINBANK отримували сервіс найвищого рівня. Нашим співробітникам надзвичайно приємно, що Ви приділили час зворотному зв'язку. Будемо раді бачити Вас знову!
Гена Самсонов 10 січня 2024, 15:04
Ещё в октябре что-то оплатил пару раз картой, а тут звонок — вы такой-то такой-то? мы вас поздравляем с выигрышем, вам сертификат на тыщу на Розетке))) Я был в приятном шоке. Уже после праздников нашел время отовариться, вчера забрал сяоми электробритву. От вроде мелочь, а человеку приятно) когда не ожидал сюрпризов
5 березня 2024, 2:00
Вау, ще раз наші вітання! І дякуємо, що поділилися своєю радістю!

Елена Плющ 7 січня 2024, 13:46
Відділення за адресою: Житомир, майдан Соборний, 2/2
Мама (наша бабушка) говорит что обслуживают нормально, хоть она и ходит с квитанциями бумажками в кассу. Ихне отделение у неё в Житомире одно, но как раз удобно что ей в самом центре. Относятся внимательно, по человечески. Как-то мы перепроверили платежки, все добросовестно. Никому сейчас не легко… но банку спасибо
5 березня 2024, 1:59
Олена, раді що змогли допомогти вашій бабусі! Та будемо раді бачити її знову у нашому відділенні – менеджер звичайно знову допоможе їй сплатити комунальні послуги.

Як варіант — ви можете оплачувати «комуналку» за бабусю через додаток нашого банку, якщо знатимете постачальників послуг та необхідні показники. У будь-якому випадку, рішення за вами — визначтеся як вам буде зручно та комфортніше у родинному колі. Мирного неба та гарного дня!
Марта Бабич 4 січня 2024, 16:39
попередній депозит відпрацював своє, я трошки подивилася цифри і вирішила знову ризикнути тут. у інших банків високий відсоток коливався 16−17% на рік, а тут акційний трошки вищий + % який виграєш, а він не менший за 0,5. тобто ти у будьякому випадку у виграші. в офісі вдруге попала до того ж менеджера, посміялися що повернулась. дали обрати купон — витягнула 1%, (а максим наче можна до 18,25, хоча думаю ймовірність не найвища). точну прямо назву тої пропозиції в голові не тримаю, але умовно «депозит Х» той що з лотереєю)))
5 березня 2024, 1:58
Марта, були раді знову з вами зустрінеться!

Зверніть увагу, зараз у нас відбувається депозитна акція «Дохід +» — до 18,25% річних у гривні, детальніше тут: https://www.cib.com.ua/uk/private/products/depoziti/depozitna-akciya- dohid

Вона триватиме якраз до січня 2025 року. Також можна стежити за нашими новинами в Telegram: https://t.me/vcominbank

Упевнені, що буде ще багато цікавих пропозицій! Мирного неба та гарного продовження дня!
Андрей Гусенко 23 грудня 2023, 20:35
Когда был в банке недавно мне сказали что процент с депозита можно забрать просто в магазине с карточки, если такое есть в магазинах. Штош, решил рискнуть попробовать через кассу варуса — у них и в АТБ наличку снимают если закупился нормально (я набрался на гривен 700 тогда).

Снялось и проверил что комиссия не капнула, удобно иногда так сделать если банкомат не под рукой или в нем денег нет, или еще какая-то беда, киевстар лег, не работает и так далее
5 березня 2024, 1:57
Андрію, дякуємо що написали про цей спосіб отримати гроші з карти — про нього дійсно не всі знають.

До речі, про всі умови за нашими банківськими картками можна прочитати тут: https://www.cib.com.ua/uk/private/products/bankivski-kartki

Кирил Плошкин 2 грудня 2023, 20:29
мій досвід депозиту «гривню в долар», мабуть, позитивний. чому? там, де дивився, дізнавався, скрізь були якісь нюанси: то знімати тільки очно, то чекай суму кілька днів, то тільки вранці о 10 коротчше, квест. товариш вчасно порадив свій банк. тут на етапі підписання договору все було взагалі ідеально, напевно, у всіх банках так (хто ж гроші брати не любить)). 1% за рік виходило що на моїй великій сумі цілком нічого. Через рік прийшов у відділення (крім мене там сидів аж 1 клієнт) валюту отримав, всі операції за спеціальним курсом 36,36, чому і був сенс скористатися. чистими без зборів та інших податків. трохи більше ніж 400 доларів, небагато але гроші мають працювати
5 березня 2024, 1:36
Кирил, дякуємо, що знайшли час та детально розписали свій досвід взаємодії з нашим банком!

Зверніть увагу на наші нові депозити в іноземній та національній валюті, це може бути цікаво: https://www.cib.com.ua/uk/private/products/depoziti

Julia Platonenko 30 листопада 2023, 22:15
свята потихеньку починаються))) купила в Сільпо різдвяну книжку і календар з цукерками дуже красиво все зроблено прямо чарівно, картинки чудові. Читаю з донькою другий день, за таку красу грошей взагалі не шкода, я б і так купила, але була приємні умови по банківській картці ще, і це наче така акція в усіх Мастеркардах
5 березня 2024, 1:26
Раді, що з нашою невеликою допомогою ви отримали частинку різдвяної магії та гарний настрій на минулі свята!

19sasha57 23 листопада 2023, 23:03
Відділення за адресою: Одеса, вул. Жуковського,15
23 листопада відкривав рахунок в Одеському відділенні № 1.Після довгого очікування в черзі я був приємно здивований швидким, чітким і кваліфікованим обслуговуванням від Христини Слободян, заступника начальника відділення.При цьому Христина встигла оформити документи ще для одного клієнта! Сподіваюся, керівництво банку заохотить Христину Слободян не тільки морально, а й фінансово. З повагою, Олександр.
5 березня 2024, 1:25
19sasha57, дякуємо за теплий відгук і за те, що скористалися нашими послугами!

Обов'язково передамо ваші слова Христині. Чекаємо на вас у наших відділеннях!

Мінфін
Відповідь адміністратора
28 листопада 2023, 19:17
Відгук не зарахований (на 27.11.2023).
Користувач не надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Лилия Клименко 10 листопада 2023, 22:16
Відділення за адресою: Київ, вул. Анни Ахматової, буд. 46-А
Я не клієнт банку і взагалі потрапила випадково бо у дощ зайшла спитати кілька слів, але одразу все зробила. У відділенні було тихо і нічого зайвого від чого зазвичай у касах дискомфорт (черг, лайки, людей з купою платіжок). Дівчина, до якої направили, все мені пояснила, позадавала питання і почекала, поки спишуся з сестрою і все, чого не вистачало з’ясую. Пішло хвилин 15 без головного болю та нервів, провели операцію, все. Якщо так завжди буде то готова приходити
5 березня 2024, 1:24
Лилия, дякуємо, що приділили час та написали про свій позитивний досвід!

Тут ви можете ознайомитися з усіма нашими послугами для приватних клієнтів: https://www.cib.com.ua/private

А якщо у вас ще є питання — можете передзвонити на гарячу лінію 0 800 501 200 або забігти в будь-яке відділення: із задоволенням на них відповімо!

Мирного вам неба та гарного дня!
Ксения Бабай 22 жовтня 2023, 22:41
чекаю на розіграш 1000 гривень, коли клала гроші на депозит, то розповідали про сертиф у розетку. а от відсоток шкода вийшов 15,75 через те, що планую поповнювати і менше ніж на минулий свій піврічний пробний вклад
5 березня 2024, 1:22
Ксенія, дякуємо, що приділили час та написали про свій позитивний досвід! І далі триматимемо планку!

На жаль, якщо ми вам не передзвонили — значить ви не потрапили до переможців розіграшу, але ми чесно віримо й процитуємо вас же, що в новому 2024 році ««в коханні пощастить)»», точно!

kosmos 11 жовтня 2023, 11:56
Відділення за адресою: Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 6
Я на сайте с 2011 года. Сама сотрудник разных банков с большим опытом работы. Много не люблю писать. Скажу только одно, более неадекватного ОТДЕЛА КАДРОВ, я не видела нигде!!!
5 березня 2024, 1:21
Cosmos, доброго дня! Прикро, якщо у вас був якийсь неприємний досвід взаємодії з нашим банком.

Для того, щоб розібратися з ситуацією, нам потрібна від вас наступна інформація:

1) Ваші ПІБ;

2) Місто та адресу, куди ви безпосередньо ходили на співбесіду;

3) Дата та час (хоча б приблизно) коли це було;

4) Посаду на яку співбесідувались;

5) Ім'я та посада співробітника HR відділу, який з вами спілкувався.

Будемо вдячні, якщо знайдете час на відповідь – мирного неба та гарного дня!
Lolik1837 8 жовтня 2023, 9:08
Нацбанк оштрафовал Коминбанк на 135 миллионов

Для меня Коминбанк всегда был каким то сомнительным банком. И нацбанк подтверждает мои сомнения
5 березня 2024, 1:20
Lolik1837, доброго дня! Ймовірно, немає сенсу відповідати на вкиди співробітників інших банків, але ми відповімо.

Минуло чотири місяці, банк продовжує стабільно працювати, а наш бізнес масштабується.

Так за годину війни мережа банку зросла на 22 відділення (це 87% від кількості, яка була на початку 2022 року). Більше того, загальний обсяг пасивів з 01.01.2022 по 01.01.2024 року справді зріс більш ніж на 3,8 млрд грн.

Загальні активи Комінбанку станом на 1 грудня 2023 року становили 9,1 млрд грн. Ми не лише зберегли вкладників, а й залучили нових.

Мали також численні експертні визнання: за версією Мінфін, увійшли до топ-30 банків за рівнем активів, посіли сьоме місце у топ-19 банків із найнадійнішими депозитами за підсумками «Стандарт-Рейтинг», здобули перемогу в номінації «Найкращий банк з індивідуального підходу до клієнтів», і це лише частина приємних здобутків 2023 року.

Іншими словами – у нас все чудово!

Якщо кожен працюватиме на благо своєї країни, свого бізнесу та сім'ї, нестиме добро й допомагатиме армії у цей важкий час – а не намагатиметься насолити конкурентам, все буде Україна!

Сподіваємося ви нас почули, мирного неба та гарного продовження дня!
Гена Самсонов 24 вересня 2023, 21:25
С курсом играться можно, но при наличии депозитки без фиксированной суммы: получается что-то среднее — сам депозит с довольно высоким процентом: 18,75 у меня, поэтому денешка зря не зависает и можно стягивать с депо при колебаниях курса, хотя там комис и налипает. С полтоса вышло чуть меньше тысячи. Например в каком-нибудь Пивденном тоже такое можно прокручивать, но % на депо 16 и выходит итоговый заработок меньше. А где-то нужно и 100К положить, это бессмысленная заморозка денег
5 березня 2024, 1:19
Гена, дякуємо за ваш приємний відгук й те, що користуєтеся продуктами банку!

Василь Моунтов 22 вересня 2023, 18:17
Бракує доступу до онлайн-банкінгу через сайт як у того ж таки привату: щоб сісти і спокійно зробити всі операції та знайти всі функції на екрані ноутбука. Отримати ту саму нормальну розгорнуту роздруківку за всіма витратами картки тощо. додаток такий, що потрібно ще знати, куди заходити і що де тиснути, маю кредитку та депозит, по цьому терпимо
5 березня 2024, 1:18
Василь, доброго дня! Ви можете скористатися онлайн-банкінгом за посиланням: https://cib-online.com.ua/

Можливо, кнопка переходу на нашому сайті зроблена не дуже інтуїтивно – звернемо на це увагу. Послуга онлайн-банкінгу доступна вже понад рік.

Мирного неба та гарного вам продовження дня!
prokopse 18 вересня 2023, 17:22
Відділення за адресою: Київ, вул. Еспланадна, 20
Хотел купить он-лайн доллары. У меня есть депозитный счет. Перед тем, как ехать, несколько раз связался с хот-лайном, и они подтвердили, что на депозитный счет или депозитную карту можно конвертировать, и мгновенно снять без комиссии. Приехал в отделение (Киев, ул. Эспланадная), где мне сказали, что с сегодняшнего дня система уже не пропускает он-лайн конвертацию на валютную депозитную карту либо счет. В том числе, даже если есть желание открыть на эти деньги депозит. Мол, возможно хот-лайн еще не знает. То-есть сначала меняют правила, а потом уже уведомляют хот-лайн! В результате, зря приехал, так как конвертировать с конской комиссией за снятие — смысла нет. Оставил жалобу менеджеру Яне с фиксацией времени звонков на хот-лайн.
5 березня 2024, 1:12
Prokopse, добридень! Жаль, що у вас залишилися погані враження від взаємодії з нашим банком.

Для того, щоб розібратися з ситуацією, нам необхідна від вас наступна інформація:

1) Ваше ПІБ;

2) Номер депозитного рахунку;

3) Коли ви були на Експланадній та з ким безпосередньо спілкувалися;

4) Дати та час дзвінків на службу підтримки;

5) Номер скарги, яку ви подали «менеджеру Яні»;

Обіцяємо дати зворотний зв'язок після того, як виясним деталі того, що сталося.

Ви завжди можете відстежувати актуальні зміни щодо умов вашого депозитного рахунку на нашому сайті:

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк

Головна / Банки України 🏦 / Комінбанк 💰 / Відгуки про Комінбанк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Комінбанк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.