lenja 7 квітня 2024, 11:49
Навіщо існує цей розділ, якщо в ньому немає відповіді на жодне питання?
lenja 3 квітня 2024, 15:01
Дочка через воєнний стан знаходиться за кордоном. У неї закінчився строк картки й вона замовила нову, але навіть при наявності Довіренності, в якій конкретно вказано, що я можу отримувати за мою дочку картки, мені її відмовилися видати. Відмова була мотивована якимось внутрішним розпорядженням. На пропозицію відправити картку клієнту поштою відмовилися це зробити, мотивуючи це воєнним станом. Ми перед від'їздом дочки за кордон спеціально зробили нотаріальну довіренність, але вона не працює в цьому банку. Взагалі не зрозуміло як банк може жити по своїх правилах, нехтуючи загальнодержавними законами, правилами й т.і. До речі, в іншому банку картку отримав миттєво.
Nastya16011993 19 березня 2024, 16:42
Являюсь клиентом банка уже более 4 лет, но такая ситуация случилась впервые. На банк зашли деньги (ЗП мужа), но на счёт они так и не пришли мне. я нахожусь за границей, менеджер не связавшись вовремя со мной по мобильной связи (оказывается в мониторинге банка был запрос на подтверждение зп) написала мне в чат через сутки после того как банк мои деньги отправил назад отправителю (банку корреспонденту) указав причину Политика банка. На что мои деньги заблокировали в банке отправителя, так как причина не принятия денег на счёт им не ясна. Не понимаю как можно было не связавшись с клиентом не подтвердив данные, отправить деньги обратно да ещё и с такой пометкой!!! В общем не рекомендую однозначно этот банк. И теперь все наши знакомые моряки откажутся от услуг данного банка, и мы в том числе!!!
Allozo 19 березня 2024, 16:10
Отказываются закрывать счёт! Я им ничего не должен они мне не должны, прошу закрыть счёт и больше не делать на меня рассылку, отказываются. Оказывается нужно явится и написать заявление! Был клиентом этого недобанка в 2015 г выполнил все обязательства, потом пользовался картой кредитной была задолженность перед началом войны 6000грн± тут война они прислали смс что не будут считать проценты и перестали меня оповещать как итог спустя год войны как вновь стал работать более менее постоянно зашёл посмотрел и ужаснулся они «не начисляли проценты» и как итог задолженность в районе 30000 ± в общем оплатил все и прошу закрыть счета, а они мне все пролонгирует договора. Вообщем крайне не рекомендую данный банк
Shurik2317 5 березня 2024, 22:00
13.02.2024 звернувся в Приват банк за оплатою частинами — Відмова (порадили звернутися в УБКІ).
УБКІ на офіційний запрос дало відповідь — Є заборгованість в Укр сіб банку у розмірі 4880грн.
Після звоника на горячу лінію виявляється що заборгованості немає і поступає пропозиція від менеджера Юліани на наступний день звернутися у інший банк, а кращє до них для нової попитки…
Звернувся — відмова. Тому що УБКІ оновлює інформацію раз у місяць, а саме кожного 10 чісла…
Як результат:
1, спаплюженна кредитна історія в двох банках.
2.Зіпсований настрій.

А взагалі не раджу нікому цей банк.
Чому?
Керівництво банку за 3 тижні не знайшло часу зателефонувати та вибачітись та багато інших питань є до цого банку…

Чому касири банку переписують особисті данні клієнтів на чеки — а Саме:
а) паспортні данні
б) та ІНН…
Ulia1234567 2 березня 2024, 18:01
При знятті готівки банкомат не додав 1000грн
Samaelko 1 березня 2024, 18:46
Ситуація така:
В мене є виконавче провадження на примусовому стягненні.20 відсодків з моєї зп примусово відраховує бухгалтерія на погашення (працюю офіційно)Як всі знають при відкритому виконавчому провадженні блокують всі банківські рахунки.Також маю кредитну картку в АТ УкрСиббанк.Планові платежі вносив 2 місяці, але помітив що заборгованість росте, а не зменшується.Сьогодні пішов до відділення розбиратися в чому справа.Відповідь дали таку: На Ваш рахунок накладено арешт через виконавче провадження.Заблоковані операції не тільки на видачу коштів, але і на поповнення рахунку.На питання де тоді мої кошти які я вносив 2 місяці (мінімальні платежи).Відповідь працівника: вони заморожені, простими словами «зависли в воздухе» так по русски мне и ответил))
Кажуть ми не маємо права їх зарахувати на Ваш рахунок бо він заарештований приватним виконавцем.Питаю: Як тоді мені погасити кредит якщо ви не можете зараховувати кошти які я Вам добровільно та своєчасно приношу? Відповідь: погасіть виконавче провадження, щоб Вам зняли арешт з рахунку і тоді ми зарахуємо ваші кошти які ви вносили попередні місяці.
В мене борг за провадженням 100000 тисяч грн, я не маю таку можливість оплати одразу щоб зняти арешт, а УкрСиббанк мене загоняє в нові борги нараховує відсотки і не може зарахувати мої платежі.Що це таке? Що за Беспредел??? Доречі в ПриватБанк теж маю кредитку і все зараховується і не чого в «воздухе не зависает»
yiriy 23 лютого 2024, 15:55
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 23
укр сиб банк підключив смс сповіщення без мої згоди як так. я розумію що всі дії з моїм рахунком мають погоджуватись з власником.якщо дії проходят без власника то так і кредит можуть повісити. тепер щоб відключити цю хрень другого слова в мене не має мені треба єгубити час щоб добратися до банку і назад
36647231 23 лютого 2024, 14:29
Заблокували мій банківський рахунок, та ще й борг повісили майже 200 000 грн, а підстава виконавче провадження зовсім чужої людини № 56594993 від 01.06.2018. Якийсь чоловік з купою аліментів, це те що мені вже вдалося в процесі з’ясувати у виконавчої служби. Це провадження маю на руках і з ним зверталася до банку.
На мені на сьогоднішній день не має жодного провадження і не було. Це підтверджує виконавча служба і Дія.
В банкі відділення № 46 м. Кропивницький, про це зовсім не хочуть розмовляти.
Написано вже декілька скарг на сайті банку https://ukrsibbank.com/private-individuals/service-quality і неодноразово в телефонному режимі на гарячу лінію 0 800 505 800.
Це якийсь безлад і махінації. Наступним кроком буде звернення до поліції і т.д.
Дмитрій Вербицький 22 лютого 2024, 11:08
Знімав більшу частину заробітної плати в терміналі приватбанку, з рахунка в укрсибі кошти списали, але банкомат їх не видав! Спочатку неможливо було дозвонитись до підтримки укрсиббанку, на другий день все ж таки вийшло. Перший оператор повідомив, що кошти повернуться протягом 7−10 днів, коли цей термін сплив, я зателефонував другий раз, де вже інший оператор незадоволеним тоном повідомив, що тільки РОЗГЛЯД питання займе 50−120 днів! Це просто абсурд, невже на перегляд камер з банкомату потрібно 4 МІСЯЦІ? Чому звичайний клієнт, якому не дали можливості вибору банку, куди буде приходити заробітна плата, має страждати та брати в борг, щоб оплатити оренду, комунальні та інші речі через те, що у банка регламент? Я не хочу чекати 4 місяці через помилку банку, що одного, що іншого, я хочу повернути кошти, які я намагався зняти 15 днів назад!
oksana22222 2 лютого 2024, 14:51
Раніше була клієнтом банку. Вже понад 5 років ним не є. Вже 2 місяці мало не щотижня приходить смс з пропозиціями кредиту. Подзвонила в банк, щоб припинили це робити, а вони почали випитувати персональні дані. Звісно, що я не дам дані паспорту та інн тільки щоб вони перестали порушувати мої права і спамити мене. Я не давала згоду на використання своїх даних після розірвання договору. Припиніть спам від банку!
Дякую.
megajinn 2 лютого 2024, 13:44
Отримати пластик можливо тільки особисто у відділенні в Україні.
Тепер, коли закінчився термін дії моєї картки Platinum, перейшов на Моно, бо там і довірена особа може отримати, і за кордон вони відправляють.
stanyaa 31 січня 2024, 10:40
Я оплатила весь свій борг по картці вчасно з урахуванням процентів, які були написані в додатку. Через місяць мені приходить повідомлення, що в мене заборгованість 570 грн. На запитання «як таке може бути» мені знаєте що відповіли? Що для того, щоб повністю погасити картку, не достатньо тільки оплатити те що в додатку написано, а треба ще особисто їм написати, подзвонити та оповістити, що я хочу закрити картку і вони повинні мені сказати СКІЛЬКИ САМО я повинна заплатити …
No comments …
av100 19 січня 2024, 11:14
Ці чудові люди прислали на телефон СМС, мовляв, приходьте, дамо вам кредитну картку зі 100000 грн лімітом. Прийшли. І що? Ні потенціальним клієнтам, ні перевіреним, з преміальними картками — нічого не дають. Відмова без пояснень. Приходьте через 45 днів, спробуйте ще, рекомендують. Раніше не можна, СИСТЕМА не пускає. От такий чудовий банк.
timkivskanasta 6 січня 2024, 13:52
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 23
У банку працюють одні аферисти. Зняли мою місячну стипендію в доларах, і кажуть що я оплатила послуги закордонного сайту якого взагалі не існує і інформації про нього немає. Служба безпеки не працює лише приймають заявки, а самі нічого не роблять, ігнорують дзвінки. Зранку дзвонила, а з другої години дня вже не обслуговують.
Денис Осоченко 5 січня 2024, 16:13
В УкрСибі ведуть бізнес наче ще в 90-их: через власний «провтик» блокують рахунки без попередження, а щоб їх розблокувати вимагають ФІЗИЧНО принести документи до їх відділення. Про Дія Підпис, як і взагалі про цифровий підпис, або навіть відеодзвінок — не чули. Цікаво, що я з такою проблемою далеко не перший. Як такий банк ще залишається «на плаву» та ще й потрапляє в якісь рейтинги, для мене загадка. Якщо не хочете втратити доступ до власних коштів, рекомендую не користуватись послугами Укрсиббанку, інакше це якась лотерея
dutton 5 січня 2024, 15:36
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Перемоги, 49
Банк заблокировал мой счет, мою карту. Несколько дней писал им, звонил, пытался выяснить в чем причина. У них то праздники то выходные, сказали ждать пока напишет менеджер. Спустя много дне менеджер написала, сказала что счет заблокирован за то что я нарушил правила использования Пластиковой Карты. Я спросил какие такие правила? В ответ — тишина. Спросила где я нахожусь. Назвал ей страну и город. Спросила не передавал ли я кому-либо карту. Сказал что нет, она всегда со мной. После этого менеджер пропал и уже много дней меня просто игнорирует! На сообщения не отвечает вообще! Полный абсурд, я уехал в другую страну, ходил себе целый месяц, делал оплаты через гугл пэй в супермаркетах, покупал еду картой Укрсибб, пластиком не пользовался вообще, но при этом я нарушил правила пользования пластиком? Что за бред вообще? Обратной связи нет, никто не говорит как мне вернуть деньги! Никто не называет никаких сроков. Полная некомпетентность. Пишешь менеджеру, а в ответ просто тишина. С таким отношением я не сталкивался еще никогда!
AngryCustomer 3 січня 2024, 12:25
Дуже дивно, що єдиним валідним документом, який посвідчує особу, є паспорт (книжка/пластик). ДІЮ не приймають.

Операція зі зняття грошей в касі.
Lena Lena 1 січня 2024, 22:30
Це жахіття. Укрсиббанк зробив подарунок під ялинку. Заблокували рахунки БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ! напередодні Нового Року! Я в шоці. Ми вже в рабстві?
Я нікому не рекомендую цей банк.
weer1 1 січня 2024, 12:15
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Подільська, 21
В конце 2022 года мне позвонили из Укрсиббанка и предложили оформить карту по проходившей акции. Новым участникам предпологалось выдать 1000 грн.за открытие счета. Думаю, лохотрон, но пошел. Надоела приватовская карта без чипа. Семья посмеялась с меня, но через три недели зачислили тысячу.
В конце 2023 года новая акция. Расчитайся картой 20 раз за три дня и на счет падает 500 грн. Неплохо, думаю. Немного напрягся и выполнил условия. И что вы думаете? Через неделю падает 500 грн! И так уже два раза за декабрь.
Как-то не слышно от других банков о подобной щедрости. Рекомендую этот банк и по качеству обслуживания в филиале. Всё четко и быстро.

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42.1 43
Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Укрсиббанк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.