Знову вирішила ризикнути

Марта Бабич 4 січня 2024, 16:39
попередній депозит відпрацював своє, я трошки подивилася цифри і вирішила знову ризикнути тут. у інших банків високий відсоток коливався 16−17% на рік, а тут акційний трошки вищий + % який виграєш, а він не менший за 0,5. тобто ти у будьякому випадку у виграші. в офісі вдруге попала до того ж менеджера, посміялися що повернулась. дали обрати купон — витягнула 1%, (а максим наче можна до 18,25, хоча думаю ймовірність не найвища). точну прямо назву тої пропозиції в голові не тримаю, але умовно «депозит Х» той що з лотереєю)))
Комінбанк
5 березня 2024, 1:58
Марта, були раді знову з вами зустрінеться!

Зверніть увагу, зараз у нас відбувається депозитна акція «Дохід +» — до 18,25% річних у гривні, детальніше тут: https://www.cib.com.ua/uk/private/products/depoziti/depozitna-akciya- dohid

Вона триватиме якраз до січня 2025 року. Також можна стежити за нашими новинами в Telegram: https://t.me/vcominbank

Упевнені, що буде ще багато цікавих пропозицій! Мирного неба та гарного продовження дня!

4 січня 2024, 16:45
Стрёмный какой то банк . Да и ставка маловатая . Не вижу смысла в нем депозиты держать . Невыгодно
Марта Бабич
Марта Бабич
27 січня 2024, 16:26
Та я подивилася умови і вже там була ж, варіант для трошки лінивих
kerius28
kerius28
27 січня 2024, 21:12
18,25 — це, звісно, заманливо, але все ж таки більшість отримає може 17,25 може 17,5 що в принципі нормально на тлі падіння ставок у всіх на коротких депо
Жанна Стеклова
Жанна Стеклова
25 січня 2024, 13:26
Конечно же нужно в ваш ПУМБ нести, вы же именно это пришли сюда сказать?
Давид Ломашкин
Давид Ломашкин
25 січня 2024, 14:26
Сенс туди нести гроші, якщо йдеться про гривню зараз і пумбівський відсоток набагато нижчий, коли він був хоча б у першій п’ятірці рейтингу ставок???
25 січня 2024, 15:17
Зачем ?. На сегодня самый надёжный и выгодный вариант — ОВГЗ. И процент выше , и налоги с них не платятся и надёжнее чем какой то стремный Коминбанк

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк