мероприятие по повышению уровня финансовой грамотности для детей

Каролина Рожкина 12 квітня 2024, 13:53
не знала про банк, но одна из мам в классе моей дочки там работает) недавно они проводили мероприятие по повышению уровня финансовой грамотности для детей. моя Алиса делала с ней копилочку на конкурс и очень приятно было что девочки потом поделили награду. Оказалось у них еще были экскурсии в музей, всегда что-то интересное делают для деток
Комінбанк
17 квітня 2024, 21:35
Доброго дня! Ця активність відбулася в рамках Global Money Week 2024, офіційна тема якого — «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє».

Цього року Всесвітній тиждень грошей проходив з 18 по 24 березня.

Діти власноруч виготовляли і оздоблювали монети, кредитні картки, скарбнички, а заразом дізнавалися про те, що це не просто «предмети для накопичення монет», а річ, яка організовує, вчить управляти своїми фінансами і бути заощадливими, щоб втілювати мрії.

До того ж, це був конкурс з наступним призовим фондом: 5 сертифікатів на 5 тисяч гривень кожний на книжки та ігри з фінансової грамотності та підприємництва, а також безстрокові сертифікати на екскурсію в Музей грошей НБУ.

Результати будуть пізніше, про це буде повідомлено переможців. Раді, що вам все сподобалося!

Мирного неба та гарного дня!

Марта Бабич
Марта Бабич
14 квітня 2024, 19:43
Ого, у нас і таке є? цікаво
Елена Плющ
Елена Плющ
15 квітня 2024, 19:52
Тоже бы сына с удовольствием отдала на такие курсы или лекции, в скандинавских странах в школах учат элементарным вещам которых мы в детстве были лишены и это никто не объяснял основы благополучия: как делать вкладі и зачем, как пользоваться кредитами и картами

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк

Головна / Банки України 🏦 / Комінбанк 💰 / Відгуки про Комінбанк 📝 / мероприятие по повышению уровня финансовой грамотности для детей