Недорого Отзывы 23 декабря 2023, 0:24
И дия не работает и банк айди. У меня такое чувство, что это кто-то предупреждает — банк плохой
PUMB 23 декабря 2023, 11:05
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися у ситуації і просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та номер телефону, який Ви вводили при реєстрації для проведення перевірки. Після отримання результатів перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
PUMB 3 января 2024, 12:51
Вітаємо!

Ми працюємо над поліпшенням функціоналу передачі документів через BankID. Для вирішення проблеми, нам потрібно більше часу, але намагаємося зробити це якомога швидше. Дякуємо що допомогаєте нам ставати кращими!

Вибачте за тимчасові незручності. Сподіваємося на розуміння!
Volodymyr 197630 22 декабря 2023, 16:22
Банк сегодня 22.12.2023 заблокировал мне все счета и банковские карточки. При обращении в службу поддержки ответили, что нужно обращаться в отделение банка лично. Я сейчас нахожусь за границей. Следовательно обратится в отделение банка возможности нет. Но через ПУМБ я получаю пенсию. Как банк может блокировать пенсионную карту??? Я всегда думал, что это защищённые счета, а тут такой безпредел…
22 декабря 2023, 16:45
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Надішліть, будь ласка, Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону нам у приватні повідомлення для проведення перевірки. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
PUMB 3 января 2024, 10:30
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.
Volodymyr 197630 4 января 2024, 11:15
ПУМБ проявив себе з гарного боку. Дистанційне розібрався в ситуації, трошки довго, мабуть свята, Рахунки розблоковані. Дякую!!!
Разом до Перемоги!!!
Gera902 22 декабря 2023, 1:16
21.12 столкнулся с такой проблемой как выдача кредитной карты без согласия и уведомления клиента, даже договор на кредитную карту никто не выдал, была не один год дебетовая карта в этом банке, получал зарплату, теперь буду получать на какой-то другой (даже на тот же приват), в итоге обратившись в банк мне доказывали что я сам оформил его через дию (в дии даже отключена дия подпись, так что никак я не мог подписать какой-то там договор, который напомню я даже не увидел, и при чём работники банка сами запутались,20-го или 21-го я «якобы подавал заявку на карточку», в итоге психанул закрыл, только кредитную историю портят даром, такой наглости я ещё не видел со стороны банка, ладно если бы ещё договор отправили на почту, так и того не сделали, заврались.итог: клиент НЕ прав
PUMB 22 декабря 2023, 10:33
Вітаємо!

Щиро жалкуємо, що ця ситуація створила для Вас незручності та негативно вплинула на Ваше враження про співпрацю з банком. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації і просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону нам у приватні повідомлення для детальної перевірки. Після отримання результатів перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
ValdemarG 21 декабря 2023, 17:44
Банк заблокировал карту. На счет 29900 грн. Нужно пройти идентификацию лично в банке. Возможности приехать нет, Вы как себе это представляете? Мне где ее пройти в Бахмуте или в Луганске? Деньги мои верните. Уже говорил 10 раз, что готов пройти идентификацию онлайн.
Уважаемый банк, измените свои правила или хотя бы научитесь делать исключения в отдельных случаях. Никому не рекомендую ПУМБ банк, так как ощущения от ситуации негативные, он просто присваивает себе чужие средства.
PUMB 21 декабря 2023, 18:07
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше, тому просимо надіслати в приватні повідомлення Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону для проведення перевірки. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
klient2022 21 декабря 2023, 3:40
Отделение по адресу: Львов, ул. Лычаковская, 10
Банк вкрав у свого клієнта помилково зараховані на мою карту кошти в сумі 6454 грн, і злочиним шляхом ними заволодів.(хоча банку були надані відповідні звернення з заявою про помилкове зарахування). Виконувати свій обовязок щодо повернення помилкового
зарахування банк відмовився.
Банк також не виконує закон 3048-IX від 11.04.2023р., хоча банку була надана постанова і ним отримана від держвиконавця ще півроку тому, банк стверджує що розяснень щодо виконання даного закону їм не надходило, тому і виконувати закон вони не будуть.
PUMB 21 декабря 2023, 10:37
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН, а також детальніший опис обставин. Це дозволить нам провести відповідну перевірку та надати Вам зворотній зв'язок після з'ясування необхідної інформації.
PUMB 25 декабря 2023, 14:48
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.
Олександр Ганас 20 декабря 2023, 21:38
17 грудня мені заблокували рахунок, після надходження на картку 10475 грн, ці гроші я очікував, так як продавав криптовалюту.Людина написала заяву шо я шахрай і хоче повернути ці кошти, оплата тоді була від 3-го лиця, я вже поскаржився на криптобіржі на це.На карті залишились гроші, які потрібні мені для особистого використання, заяву до кіберполіціі я вже написав,її номер 339393.Не рекомендую цей банк, так як блокують рахунки не розібравшись у ситуації, мені інтересно людина яка залишала на мене скаргу надала якісь докази?

Якщо ви поважаєте своїх клієнтів, вирішіть будь ласка це питання.
PUMB 20 декабря 2023, 21:44
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що ця ситуація негативно вплинула на Ваше враження про співпрацю з банком. Надішліть, будь ласка, Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення аби у нас була можливість перевірити всі деталі. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Logoida 20 декабря 2023, 19:49
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Русская, 23/129
Одного дня заблокували мені рахунок без пояснення, вибило зверніться у відділення, що я й зробив.У відділені співробітники спілкувались доволі грубо, сказали що на мене прийшла скарга і потрібно надати список документів, що підтверджують джерело коштів та написати заяву у кіберполіцію, що я й зробив.Прийшовши до слідчого, він повідомив що не бачить складу злочину, я повернувся у відділення і там мені сказали, що можна лише повернути кошти відправнику, я стояв просто в шоці зі всього.Не рекомендую цей банк.Повезло що на рахунку не було коштів.Так само у мого знайомого, тільки у нього застрягло 39 тисяч, банк максимально затягує справу, він звʼязався з відправником, але відправник не подавав заяву, так як він сказав.Банку всеодно на своїх клієнтів, можуть заблокувати кошти на невизначений термін.Ніколи не відкривайте його!

Номер заявки у кіберполіціі -339279

Якщо ж вас турбує кожен клієнт, то очікую на відповідь)
PUMB 20 декабря 2023, 20:14
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та перевірити коректність консультації наших фахівців. Ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
PUMB 1 января 2024, 16:50
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.
YuriiRit 20 декабря 2023, 19:30
Отделение по адресу: Киев, ул. Андреевская, 4
Шановні представники Міністерства Фінансів України та Правління банку ПУМБ!
Даний відгук я вже пишу в третє тому що банк не вирішив мою проблему, а повісив на мене борг якого я не брав!
В першому відгуку 08.12.2023 описана ситуація на сайті та присвоєна заявка з номером 72842 — в якій все максимально детально як на мене описано!
Розповідаю більш детальніше що відбувалося за цей час з моменту подання заяви — 12 днів
З боку Поліції по заяві яку я писав — відкрито кримінальне провадження присвоєний номер, маю витяг, призначена слідча по справі, сьогодні мене проінформовано що близько 30 днів буде глибша по справі.
З боку банку мною була описана ситуація, подана заява про розслідування та оскарження на відділенні найближчого банку від мого дому. Буквально через тиждень була надана відповідь не листом не дзвінком, а звичайним смс на телефон цитую: відмовляємо в даній заявці у зв’язку із тим що дані прив’язані до електронного гаманця Google Pay в моєму випадку — тобто я так розумію ми не маємо права підв'язувати картки до Google Pay всесвітньої програми яку придумали для зручності розрахунків телефоном через NFC дивно де це прописано при відкриті карткового рахунку це вказано не було … компанія Google теж напевно не в курсі за ПУМБ.(інноваційність)
Тобто люди які користуються Apple/Google Pay знайте якщо вас пограбують то ви будете винні через те що користуєтесь технологіями 21 століття. Дивно? — дуже дивно!
На мою думку це не відповідь висококваліфікованого банку та заступника начальника управління! Є можливість для роздумів…як думаєте
Сьогодні я прибув до відділення та мені вже надали таку ж відповідь але на офіційному фірмовому бланку, в якому констатація фактів та знову за те що відмовлено в зв’язку із прикріпленням до електронного гаманця… можливо представники подумали що я гляну на бланк і погоджусь бо гарно написано ну ні не аргумент не вирішено проблему. не пройшло. Керівник відділення відразу дала відповідь що ми за тебе борг не закриємо ми тобі розіб'ємо на розстрочку плати… тобто плати за кого за шахраїв!..
Скажіть мені будь ласка це ж шахраї придумали схему списання через електронний гаманець, не я, звідки я знав яка в них схема звідки цеж шахраї. тим паче як підтвердилось списання без підтвердження отп чи смс пароля, питання до безпеки та верефікації?.. як могли списатись кошти через Google Pay якщо це відбувалося із 5:57 до 6:02 телефон був зі мною та я відпочивав рано? І взагалі мій номер телефону підкріплений до паспорта та інн його не зламаєш, питань багато відповідей мало.
Керівник ще додала що перед цим за декілька днів я із даної карти поповнював ігровий рахунок на космолот, можливо і поповнював але заборгованості по даній картці не було в день шахрайства!
Та і сам по собі космолот це велика компанія Юридична особа яка працює офіційно та сплачує всі податки, ми бачимо рекламу цього сайту скрізь погодьтесь, це не якийсь не зрозумілий сайт. Додала мов що політикою банку це заборонено. стоп якщо це так тоді є декілька запитань:
1. Чому банк не зробив будь яке інформування для клієнтів по типу мене, що заборонено із їхніх карт поповнювати рахунок на космолоті?? чи ми це собі знаємо, а людям не скажемо — нехай здогадаються ідеотизм!
2. Чому банк на даний чи схожі сайти не заблокував — заборонив можливість поповнення — внесення коштів як це зробили інші нормальні банки теж питання?
3. Чому можливість поповнити із карти та вивести кошти на карту є, чому вона не заборонена?
Клієнти самостійно мають за це все здогадатись???
Проінформувати про це задньою датою так не піде це не вихід, це проблему не вирішує.
Тому я надіюсь що я пишу в останнє відгук і дуже вірю в те що банк піде на зустріч та врегулює дану проблему, знайде разом
із поліцією винних та анулює борг! Тому що я впевнений що я не перший і не останній в Пумбі із такою ситуацією!
Прошу Міністерства Фінансів як високий орган повпливати на це.
PUMB 20 декабря 2023, 20:59
Вітаємо!

Згідно з правилами Міжнародної платіжної системи та Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб не підлягають оскарженню операції, здійснені із застосуванням платіжної картки, прив’язаної до електронного гаманця.

Враховуючи вищенаведене, Банк не має підстав для задоволення вимог, викладених у Вашому зверненні.
рrofessor _ка 20 декабря 2023, 18:04
Оформила валютний депозит в євро, оскільки банк валюту вільно не продавав. Купила з гривневої картки 400 євро і оформила депозит на 3 міс. (менший строк обрати не можна було). Ставка 0,1%, тобто за цей строк мій дохід складає 0,10 євро.
20.12.2023 строк істек, я замовила в касі 400 євро і прийшла в обумовлений час оператором на відділення. Співробітник банку сказав, що за зняття банк візьме 240 грн. До цього я спілкувалася в чаті і оператор чату сказала, щоб не було ніякої комісії, потрібно оформити валютну картку. Добре заздалегідь відкрила цю валютну картку. Але тепер на відділенні мені кажуть платити комісію. Я вибачаюсь, але мало того, щоб отримати валюту мені довелось заморозити гроші на 3 міс, так я ще й повинна сплатити 240 грн за їх повернення! На моє пряме питання, як я можу отримати свої гроші без комісії, відповідь співробітника банку — ніяк. Інший співробітник запропонував купити ще 100 євро по курсу банку і залишити ще на 1 місяць в банку, тоді через 30 днів є можливість все ж таки отримати свої кошти без комісії. Сказати, що я розчарована у банку, це нічого не сказати. Не рекомендую оформлювати валютні депозиту в ПУМБ!
PUMB 20 декабря 2023, 19:47
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникла негативна думка про роботу нашого банку. Хочемо зазначити, що відповідно до тарифів дебетової карти «ВсеКАРТА», зняття готівки у касі банка ПУМБ з карткою до 2 разів на місяць безкомісії, при умові, що на всіх рахунках для особистих виплат та депозитних рахунках клієнтів USD, за минулий календарний місяць був щоденний позитивний залишок не менше ніж 500 USD. В іншому випадку – 1%.

Ми бажаємо перевірити коректність консультації нашими фахівцями і просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
PUMB 25 декабря 2023, 14:45
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Ми закінчили перевірку та дізналися, що консультація нашим фахівцем була некоректною. З фахівцем була проведена розмова і робота, щоб в майбутньому такі помилки не повторювались. Також, було виявлено, що наші фахівці вже зв’язалися з Вами та запросили Вас до відділення для отримання коштів.

Сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.
nameL 19 декабря 2023, 17:16
Отделение по адресу: Винница, ул. Николая Оводова, 38
Не зважаючи на певні труднощі які виникли, всі питання на сьогоднішній день УСПІШНО вирішено! Дякую за зворотній зв’язок із відділення Банку та приємну розмову!
PUMB 19 декабря 2023, 22:35
Вітаємо!

Дякуємо за Ваш час та зворотній зв'язок! Сподіваємося на продуктивне продовження нашої співпраці у подальшому.
Lyahovskij37 19 декабря 2023, 15:39
Зателефонували сьогодні з копма з інформацією: «що карта заблокована, якщо хочу звязатись з представником банку, то натисніт 1». Що я й зробив, потім до виклику підключився чоловік з питанням «Що мене цікавить», хоча я наперед знав що це шахраї, але захотілось їм «полоскотати нерви». Я пояснив, що моя карта заблокована і тут почалась діарея, «відкрийте додаток приват 24 (а я приватбанком не обслуговуюсь), скажіть баланс, зайдіть в розділ переказ коштів, введіть № карти 5355 2800 2274 6349, введісь 4 цифри 3350 (я їм сказам, що в мене 3359.12 грн), далі продовжити продовжити», а потім каже оновити додаток, оновив, «Який зараз баланс?» я й кажу 3359, від та ні оновіть, я знов дурю, кажу 3359 грн і він відключився. Висновок: шахраї, які користуються картою ПУМБ.
PUMB 19 декабря 2023, 16:16
Вітаємо!

Дякуємо, що повідомили нас про цей випадок. Ми передали надану Вами інформацію нашій службі безпеки. Якщо Ви бажаєте повідомити додаткові деталі чи сповістити про повторні спроби шахрайства, просимо напряму зв'язатися зі службою безпеки за номерами нижче. Це дозволить нам вжити оперативних заходів та проконсультувати Вас щодо подальших дій:

+38 044 290 7 290

+38 096 290 7 290

+38 050 290 7 290

+38 093 290 7 290
Donna7 19 декабря 2023, 0:40
Была клиентом банка много лет, тут они без обьяснения причины разорвали со мной договор. Ну ок, это ваше право. Проблема в том что у меня на карте остались деньги. Я попросила перевести их на мой счет в другом банке. На это я получила отказ, что б вернуть деньги нужно лично явиться в отделение. Я пенсионерка и инвалид второй группы, нахожусь в ЕС, бежала от войны. Приехать в Украину у меня нет возможности, написать доверенность на чье-то имя тоже. Это полный абсурд, все что я хочу это получить свои собственные деньги. Через две недели будет 2024 год, а банк Пумб не может сделать перевод по реквизитам? Что за абсурд, зачем приходить в отделение? Вас не смущает что это отвлекает работников банка? Что в отделение может прилететь ракета? Что в воюющей стране не ок собирать большие скопления людей? Что 5 миллионов беженцев покинуло страну и физически не могут прийти в банк? Считаю что это сделано специально, что б пользоваться деньгами людей, который никак не могут вернуться в страну и прийти в банк. Уважаемый Пумб, измените свои правила, или хотя-бы научитесь делать исключения в отдельных случаях. Ощущения от ситуации исключительно негативные, никому не могу рекомендовать банк который так просто присваивает себе чужие средства.
19 декабря 2023, 9:24
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що ця ситуація негативно вплинула на Ваше враження про співпрацю з банком. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, тому передали Ваше звернення в роботу профільного відділу. Це дозволить врахувати Ваш досвід для покращення наших процесів.
PUMB 21 декабря 2023, 20:15
Сегодня утром пытался снять деньги, деньги списались, но банкомат их не выдал, написал в под сказали что деньги заблокировали на счёте попросил вернуть отказались нужно ждать от 3−5 дней!
18 декабря 2023, 16:13
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що в Вас виникла така ситуація. Ми передали Ваше звернення в роботу відповідального відділу та неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок після того, як перевіримо коректність консультації.
NikolaKhvylovy 17 декабря 2023, 13:07
Не знаю чому такі рейтинги на Мінфіні у Пумба, відкрив дебетну картку десь рік чи два назад, користуюсь всіма послугами переказ на будь-які картки безкоштовний, зняття готівки безкоштовно в будь-якому банкоматі, є прекрасні програми по депозитам, чудовий онлайн додаток нічим не гірший за моно, нещодавно навіть мані бокс зʼявився типу банки моно ще й з відсотком на залишок 5%. Коротше кращого банку поки немає.
PUMB 17 декабря 2023, 13:41
Вітаємо!

Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашими послугами! Дякуємо за відгук та щирі слова!
Я 4 дні тому звертався до відділення, щоб змінити пін-код, мені сказали, що моя карта заблокована за підозрою в шахрайстві, я надав усі документи (Ордер з криптобіржі, квитанцію, повідомлення від підтримки тієї ж криптобіржі). Мені сказали, що потрібно написати заяву в кібер поліцію, я відмовився. На що мені відповіли, тоді банком буде ухвалено рішення припинити моє обслуговування в односторонньому порядку з боку банку та виведення коштів на картку іншого банку. Я погодився на ці умови, але банк почав морозитися, не відповідаючи на мої повідомлення, Вирішив написати сюди щоб швидше вирішити питання, так як банк утримує всі мої гроші без зрозумілої на те причини.
PUMB 15 декабря 2023, 17:01
Вітаємо! Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше і написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Алина Гребенюк 15 декабря 2023, 12:44
Отделение по адресу: Сумы, ул. Соборная, 32
Вкрали ідею у Монобанку з приводу запрошення друзів на оформлення карток і отримання винагороди по 100 грн, тому хто запросить друга на оформлення картки через реферальне посилання і тому хто її власне оформить і активує.
Сьогодні 15.12.2023 року, порекомендувала другу дану дебетову картку, скинула реферальне посилання. Друг оформив картку, активував її, розрахувавшись на більше ніж 200 грн. Ні їй, ні мені винагороди не нарахували, а оператори в чаті послали і її і мене далеко і на довго. Виникло бажання познімати всі депозити та закрити рахунки навічно за такий обман.
Тобто фактично, дана програма не працює, вони просто набивають на обмані собі нових клієнтів. Винагороди ці не нараховуються і не виплачуються. Легкий метод поповнення нової клієнтської бази, а головне на обмані безкоштовно.
Ще раз повторю оператори не допомогли. Скрін шоти можу всі надати. Дані також. Винагорода не отримана, а я розчарована і дуже зла. Бо Монобанк в таких ситуаціях всі зобов’язання виконував.
PUMB 15 декабря 2023, 14:46
Вітаємо!

Нам шкода, що така ситуація склалася і негативно вплинула на нашу співпрацю. Ми бажаємо детальніше розібратися в цьому, тому просимо для повідомити нам номер телефону запрошеного друга в особисті повідомлення. Це дозволить нам ефективніше розглянути Ваше звернення та надати Вас зворотній зв'язок з результатами перевірки.
PUMB 22 декабря 2023, 16:41
Добрий день! Дякуємо, що зачекали!

Ми закінчили перевірку та дізналися, що консультація нашим фахівцем була коректною, проте Вас не ознайомили саме з термінами зарахування винагороди. Щоб швидше допомогти, фахівець передав Ваше звернення до відповідального відділу нашого банку, не реєструвавши його. Бачимо, що ситуація вже виправлена, а кошти були зараховані 18.12.2023р.

Сподіваємося, що у майбутньому Ваша думка про роботу нашого банку зміниться на краще.
Роберт Нєщадін-Шевцов 15 декабря 2023, 10:46
Регулярно сами слетают пароли, блокируется карточка. И тогда, когда необходимо осуществить платеж.

В итоге, «благодаря» ПУМБу не имею возможности использовать свои же деньги.

Вынужден использовать карточки других банков, платя из-за ПУМБа незапланированную комиссию. А иногда и вовсе не имею возможности совершить платеж.

Когда окажусь в пределах досягаемости отделения банка, переведу деньги в другой банк и закрою счёт. Такие «услуги» не нужны, надоело.
PUMB 15 декабря 2023, 11:13
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження від користування нашими послугами. Ми бажаємо з'ясувати причини блокування, про яке Ви повідомили, тому просимо Вас надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН, щоб ми могли ідентифікувати Вас та провести перевірку. Після з'ясування причин ми повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
PUMB 18 декабря 2023, 15:55
Людмила Фролова 14 декабря 2023, 14:33
Карточка банку ПУМБ 5355 2802 1619 9784 шахрайська. На фейсбуці https://www.facebook.com/Cordazel-110697465068142/?ref=pages_you_manage отримує від людей кошти за товар і нічого не надсилає. Тисячі ошуканих. Я також серед них. Сторінка діє з 2022 року. Невже немає на них управи? Чи є якісь методи щоб повернути свої кошти.
PUMB 14 декабря 2023, 14:52
Вітаємо, Людмило!

Нам шкода, якщо Ви постраждали від шахрайських дій. Будь ласка, повідомте про цей випадок нашу службу безпеки за номерами нижче. Це дозволить нам оперативно вжити необхідних заходів та надати Вам детальну консультацію про подальші дії та повернення коштів.

+38 044 290 7 290

+38 096 290 7 290

+38 050 290 7 290

+38 093 290 7 290
6F2VN22A 14 декабря 2023, 12:14
Отделение по адресу: Ровно, ул. Мицкевича, 32
Поповнювала свою картку 11.12.2023 в термінали у відделенні Пумб, гроші на сьогоднішній день не зарахувалися. Дзвоню, ходжу до них кожного дня і кожного дня мені брешуть що гроші зарахуються меня протягом доби. Що робити не знаю…Потім сказали що 45 днів треба очікувати…
PUMB 14 декабря 2023, 14:32
Вітаємо! Ми зареєстрували Ваше звернення та повернемося зі зворотнім зв'язком після уточнення деталей.
innapcholko 14 декабря 2023, 9:59
Пользуюсь, вроде все нормально, но сейчас начали делать ревизию платежей и задолженностей по коммуналкам.
Все было хорошо, кроме платежей за газ. Все реквизиты были указаны верно, но в результате более 3х месяцев сумма задолженности не отображалась корректно в приложении.
Будьте внимательны пользуяс приложением ПУМБ, при оплате коммуналки!
PUMB 14 декабря 2023, 11:01
Вітаємо! Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН чи фінансовий номер телефону, а також назву і ЄДРПОУ постачальника. Ми розберемося в ситуації та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ