Блокування рахунку через «шахрайські» дії

Logoida 20 декабря 2023, 19:49
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Русская, 23/129
Одного дня заблокували мені рахунок без пояснення, вибило зверніться у відділення, що я й зробив.У відділені співробітники спілкувались доволі грубо, сказали що на мене прийшла скарга і потрібно надати список документів, що підтверджують джерело коштів та написати заяву у кіберполіцію, що я й зробив.Прийшовши до слідчого, він повідомив що не бачить складу злочину, я повернувся у відділення і там мені сказали, що можна лише повернути кошти відправнику, я стояв просто в шоці зі всього.Не рекомендую цей банк.Повезло що на рахунку не було коштів.Так само у мого знайомого, тільки у нього застрягло 39 тисяч, банк максимально затягує справу, він звʼязався з відправником, але відправник не подавав заяву, так як він сказав.Банку всеодно на своїх клієнтів, можуть заблокувати кошти на невизначений термін.Ніколи не відкривайте його!

Номер заявки у кіберполіціі -339279

Якщо ж вас турбує кожен клієнт, то очікую на відповідь)
ПУМБ
PUMB 20 декабря 2023, 20:14
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та перевірити коректність консультації наших фахівців. Ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 1 января 2024, 16:50
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
20 декабря 2023, 21:24
Брехня, вам обоим закинули деньги со взломанных банк аккаунтов, а вы пытаетесь с мошенником с биржи общатся и спрашиваете не подавал ли он скаргу, это счета даже не его, он либо дроппер биржевой либо мошенник который ломанул банк клиентов.
Подробнее можно прочитать мой пост и понять где коится тайна:) надоело каждому писать одно и тоже.

Кибер полиция одно только название они ничего решать не будут, посылают сразу в суд.
PUMB
PUMB
1 января 2024, 16:50
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокування рахунку через «шахрайські» дії