рrofessor _ка 20 декабря 2023, 18:04
Оформила валютний депозит в євро, оскільки банк валюту вільно не продавав. Купила з гривневої картки 400 євро і оформила депозит на 3 міс. (менший строк обрати не можна було). Ставка 0,1%, тобто за цей строк мій дохід складає 0,10 євро.
20.12.2023 строк істек, я замовила в касі 400 євро і прийшла в обумовлений час оператором на відділення. Співробітник банку сказав, що за зняття банк візьме 240 грн. До цього я спілкувалася в чаті і оператор чату сказала, щоб не було ніякої комісії, потрібно оформити валютну картку. Добре заздалегідь відкрила цю валютну картку. Але тепер на відділенні мені кажуть платити комісію. Я вибачаюсь, але мало того, щоб отримати валюту мені довелось заморозити гроші на 3 міс, так я ще й повинна сплатити 240 грн за їх повернення! На моє пряме питання, як я можу отримати свої гроші без комісії, відповідь співробітника банку — ніяк. Інший співробітник запропонував купити ще 100 євро по курсу банку і залишити ще на 1 місяць в банку, тоді через 30 днів є можливість все ж таки отримати свої кошти без комісії. Сказати, що я розчарована у банку, це нічого не сказати. Не рекомендую оформлювати валютні депозиту в ПУМБ!
ПУМБ
PUMB 20 декабря 2023, 19:47
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникла негативна думка про роботу нашого банку. Хочемо зазначити, що відповідно до тарифів дебетової карти «ВсеКАРТА», зняття готівки у касі банка ПУМБ з карткою до 2 разів на місяць безкомісії, при умові, що на всіх рахунках для особистих виплат та депозитних рахунках клієнтів USD, за минулий календарний місяць був щоденний позитивний залишок не менше ніж 500 USD. В іншому випадку – 1%.

Ми бажаємо перевірити коректність консультації нашими фахівцями і просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 25 декабря 2023, 14:45
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Ми закінчили перевірку та дізналися, що консультація нашим фахівцем була некоректною. З фахівцем була проведена розмова і робота, щоб в майбутньому такі помилки не повторювались. Також, було виявлено, що наші фахівці вже зв’язалися з Вами та запросили Вас до відділення для отримання коштів.

Сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

20 декабря 2023, 18:13
???

Автор, так у ПУМБа , что бы получить свою валюту без комиссию надо иметь на депозите от 500 долларов , или от 500 евро . Тогда можно приходить с картой и забирать свою валюту без комиссии.

Кто вам доктор, что вы условия не читаете. Ну клиент пошел. Сам непонятно почему глазами не пользуется , но виноваты все вокруг, но не он.
20 декабря 2023, 18:19
По поводу валютных депозитов — ПУМБ В ЭТОМ ПЛАНЕ ОДИН ИЗ ЛУЧШИХ.
Валюту клиент забирает не просто без проблем, но и АБСОЛЮТНО НОВЫМИ КУПЮРАМИ . Причем даже просить об этом не надо, эта опция идет по умолчанию))) .

Ну, а то , что у некоторых клиентов, типа как у автора, глазки балуются и они не в состоянии даже почитать условия снятия валюты без комиссии - так то им к окулисту
20 декабря 2023, 18:46
Кстати. Если сумма валюты на счету меньше 500 евро или 500 долларов , то комиссия составляет 1%

То есть с 400 евро это 4 евро или примерно 160 гривен. а не 240, как сказал автор

Автор отзыва и тут наврал
21 декабря 2023, 8:39
Щоб виявляти до моїх слів недовіру, потрібно бути присутнім при розмові із співробітником банку. Мені немає сенсу іскажать ситуацію. А ось ваші емоційні коментарі, а тим більше капсом))) а також фраза «ну і клієнт пішов» ставлять під сумнів вашу неупередженість і смахують на причетність до банку. В мене, наприклад, є підозра, що ви бот від банку. За 240 грн сказав безспосередньо співробітник, то за «що купила, за те і продала» як то кажуть. І це ще один факт, який вказую на недостатню кваліфікацію співробітників.
21 декабря 2023, 17:21
«Щоб виявляти до моїх слів недовіру, «

Нет. Я вижу, что вы искажаете информацию.
Уверен, что при разговоре со службой поддержки вы не огласили оператору сумму и не сказали, что ваша сумма только 400 евро.
Если бы сказали, то оператор по любому объяснил бы вам ситуацию.

А вообще самая главная проблема автора отзыва, что он из тех представителей, которые до конца своей жизни страдают инфантилизмом. Которые не в состоянии самостоятельно прочитать условия договора, которые потом обвиняют вокруг всех и вся, но только не себя

П.С. Автор, а вы вообще не хотите извиниться перед ПУМБом за своё вранье? Вы сказали, что ПУМБ потребовал с вас комиссию 240 гривен за получение 400 евро. Хотя на самом деле у ПУМБа комиссия в подобных случаях 1%. А 1% с 400 евро это 4 евро, то есть 160 гривен, а никак не 240 как вы наврали.

П.П.С. Как вам вообще можно верить, если вы даже в этом врете?
21 декабря 2023, 18:04
По-перше, спілкуватися з вами немає ніякого бажання і немає сенсу. Осудження замість спостереження, вчіться взаємодіяти з людьми. По-друге, читайте не вибірково, а повністю. Я спілкувалась перед відвідуванням відділення з оператором в чаті. За комісію у 240 грн сказав співробітник банку на відділенні, тож «вранье» про яке ви пишете, відноситься саме до співробітника банку. То хто ще повинен вибачатися, з вашої логіки? Може співробітник за некваліфіковане надання інформації по тарифам банку? Проте це ваше і мені вибачення не потрібні. Потрібно вирішувати питання, а не взбивати повітря. Сидіти і критикувати — це ваша парафія, як диванного критика. Тож не витрачатиму на спілкування з вами свій час.
SergeyNina
SergeyNina
20 декабря 2023, 23:42
Автор. Докладываешь до суммы 500 евро. Ждёшь месяц, на следующий забираешь без комиссии. Нужно оформить пластиковую карту в нужной валюте бесплатно. Условия такие. Единственный огромный плюс этого банка что в кассах нет хлама
21 декабря 2023, 8:41
Дякую. Так, про це мені сказав співробітник колия спитала про можливі варіанти зняття все ж таки без комісії і я про це згадувала у коментарі. Проте немає бажання ще на місяць заморожувати вже 500 євро.
PUMB
PUMB
25 декабря 2023, 14:45
Полезный комментарий
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Приховують комісію за зняття валютного депозиту.Не рекомендую оформлювати валютні депозиту в ПУМБ!