Блокування рахунку

17 грудня мені заблокували рахунок, після надходження на картку 10475 грн, ці гроші я очікував, так як продавав криптовалюту.Людина написала заяву шо я шахрай і хоче повернути ці кошти, оплата тоді була від 3-го лиця, я вже поскаржився на криптобіржі на це.На карті залишились гроші, які потрібні мені для особистого використання, заяву до кіберполіціі я вже написав,її номер 339393.Не рекомендую цей банк, так як блокують рахунки не розібравшись у ситуації, мені інтересно людина яка залишала на мене скаргу надала якісь докази?

Якщо ви поважаєте своїх клієнтів, вирішіть будь ласка це питання.
ПУМБ
PUMB 20 декабря 2023, 21:44
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що ця ситуація негативно вплинула на Ваше враження про співпрацю з банком. Надішліть, будь ласка, Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення аби у нас була можливість перевірити всі деталі. Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.

Lolik1837
Lolik1837
21 декабря 2023, 5:23
Автор, за торговлю криптой вас рано или поздно заблокирует ЛЮБОЙ банк, а не только ПУМБ .

Поэтому непонятно в чем ваши претензии к банку.

П. С. Почитайте на этом сайте отзывы. Тут практически о каждом банке криптоделяги пишут жалобы о блокировке за крипту
21 декабря 2023, 9:09
Не рекомендуєш банк чому саме?

ти займався незареєстрованим бізнесом, ще й потрапив до якоїсь афери з шахрайством
Вже тільки за перше банк має повне право заблокувати твій рахунок, а тим більш у випадку шахрайства
30 декабря 2023, 19:11
Незареєстрованим бізнес — криптовалюта вау)
Добре, а є якийсь захист від держави (за ці віртуальні активи) за що я маю сплачувти податки просто в казну країни?
30 декабря 2023, 19:32
А за що сплачує податки токар чи продавець пиріжків, чи співак, чи виробник горілки?
30 декабря 2023, 21:25
Відсоток податків не оправданий в нашій країні…
30 декабря 2023, 23:34
Ой, розкажи що ти з 2019 року прихильник податків першого варіанта закону про криптовалюти і разом з Чобоняом активно переконував інших невігласів.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 декабря 2023, 9:40
Именно для таких вот я и написал эту статью :)Как правильно продать криптовалюту

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ