tarasstasiv
17 октября 2023, 21:35
Дивно, що багато відгуків позитивних. Напевне замовлені. Затягують здачу.
Різниця по площі комерційної нерухомості на 19 м на 126. І повернення коштів значно менших. Схема працює.
Budivelnyk
6 декабря 2021, 13:43
РІЕЛ все гарно обіцяє, малює, показує. А на ділі низькоякісне будівництво. Сірий будинок пофарбовано в 50 відтінків сірого.
Затримка здачі будинків 2-3 роки.
Sapsan2
23 января 2021, 21:08
Вклав гроші в Компаньон. Шукав щось цікавеньке на місцевості. За плануванням, саме двокімнатна стала найкращим варіантом. РІЕЛ раджу, як достойного у Львові забудовника.
Dudai
15 января 2021, 9:49
Придбали вже 2-і квартири від РІЕЛ, в різних комплексах, за різних умов: 100% оплата і розтермінування. В одній з квартир, проживаємо, здачу другої очікуємо. Наданням послуг компанії задоволені на 100%.
Daut
26 декабря 2020, 22:33
Беремо вже другу квартиру в різних ЖК. До поки нарікань ніяких. Головний принцип, яким користуюсь для інвестування — перший поверх збудовано — інвестуй! Так вкладаю вже не перший раз у житті гроші, все добре.
OlegGer
19 декабря 2020, 23:45
Інвестував у Велику Британію, шосту чергу. Залишився повністю задоволеним. Ціна = якість. До придбання мене спонукала дружина з сином, їм сподобалась візуалізація будинку, та сама квартира, вже планують, що, та де буде розміщено після ремонту.
Lasso
5 декабря 2020, 14:40
Ми взяли у Компаньоні. Задоволені на всі 100%, все будують вчасно, питань немає. Вже знайшли всі необхідні бригади для ремонту, чекаємо здачі будинку в експлуатацію.
Seidov
29 октября 2020, 9:37
РІЕЛ завжди робить цікаві проекти, до того ж намагаючись у них підкреслити особливості того чи іншого району. Архітектори професійно проектують і саму будову, і квартири. А ще більшість ЖК зі своєю родзинкою.
Oleginvest
24 октября 2020, 19:40
РИЕЛ — отличный застройщик, с опытом работы в крупных городах страны — Львове и Киеве. Все дома сдаются, с документами все в порядке, по земле так же все хорошо. Начал сотрудничество по рекомендации. Остался доволен.
Darsen
15 октября 2020, 12:16
Комплекс Голоські Кручі. Саме тут я проживатиму зовсім скоро. Без зайвих слів, просто хочу висловити свою подяку забудовнику — РІЕЛ, який вже багато років у будівельній сфері і добре зарекомендував себе у цій галузі.
RomanRoma9
13 октября 2020, 21:44
Советую всем присоединится к инвесторам нашего ЖК Грейт. Я полностью в восторге от комплекса, квартир и месторасположения! Я инвестировал прошлой зимой — все отлично, в приятном ожидании.
Toblerneo
7 октября 2020, 23:19
Обрали «Вежу» у містечку Підзамче. Вагались довго, але все ж таки купили квартиру саме тут. Варіантів у Підзамче було шалена купа. По факту всі круті, обирати дійсно є з чого.
FedirUa
6 октября 2020, 8:57
Найкраще що я міг зробити за 32 роки — це назбирати грошей на власну квартиру. І я це зробив. Обирав не дуже довго, це другий перегляд у Львові і одразу зрозумів, що моє. Будинок просто крутенний.
VladuslavRe
2 октября 2020, 22:09
Обирали між ЖК Америкою та ЖК Велика Британія. Хотіли взяти готову квартиру. Зваживши всі за та проти, придбали, на той час замість 2-ки готової, величезну 3-х кімнатну у ВБ, за ті самі гроші. На сьогодні робимо вже ремонт.
TodorSa
1 октября 2020, 14:01
Мой выбор пал на Грейт, конечно не зря. Строят достаточно быстро, все согласно оговоренным, при подписании договора срокам. Рядом будет набережная в новом формате, а внутренняя инфраструктура двора будет позволять вообще не выезжать без острой необходимости со двора.
Victor1169
30 сентября 2020, 9:55
Маю досвід проживання в ЖК Велика Британія — затишно, тихо, люди всі доброзичливі, були гарні сусіди. Зручність розташування будинку, чудові квартири. Арендував квартиру протягом 7 місяців. Тепер інвестор 6-ї черги.
DavidTour
25 сентября 2020, 22:02
Вибір нашої родини впав на неймовірний комплекс — Голоські кручі. Таких ідей щодо прибудинкової территорії, зон відпочинку я ще ніде не бачив. Наш будинок є прикладом того, як потрібно продумувати прилеглу територію, аби кожен мешканець мав змогу повноційно відпочити після робочого дня.
VovaPro89
24 сентября 2020, 16:33
Ми обрали квартиру в Ярославенка. Сподобалось розташування будинку, квадратура квартири та те, що саме місце є історичним. Взагалі ми задоволені своєю покупкою і чекаємо на заселення.
Oleksii2020
19 сентября 2020, 20:47
Майбутні інвестори, можливо комусь буде цікава інформація мешканця. Я 8 місяців проживаю у будинку комплексу ВБ. З вікон не дує, не сифонить, сусідів не чутно, лише коли децибели перевищують, тоді так, але то не суттєво, всі ми люди і всі можемо сваритись. В принципі поблизу є все необхідне, аптека, пошта, магазин. Доволі зручна транспортна розв‘язка.
Stopcov
15 сентября 2020, 21:29
Вложились в дом с котлована. Строят хорошо, могу смело советовать, задержек не предвидится. При 100% оплате еще и хорошо секономили.
Страницы: 123