Asosp
1 сентября 2020, 22:00
Найкращу пропозицію по вартості квадрату та розташуванню ми отримали від РІЕЛу, і він нас не підвів, вже пів року після ремонту проживаємо у Великій Британії, дуже зручно, все що необхідно розташовується неподалеку. Сама квартира у нас простора та світла. Ніяких нарікань не маємо.
Routers29
29 августа 2020, 22:53
Сучасний та гарний комплекс вимальовується на просторах нашого міста (я про Львів). Гарні барви фасадів, є внутрішній дворик, недалеко магазини, кав‘ярня, тренажерна зала та інше. Мене цілком влаштовує місце нашого проживання.
Novikov27
25 августа 2020, 23:39
Окленд. ЖК с архитектурной точки зрения продуманный. Место хорошее+ есть куда расти, перспективное. Планировки на любой вкус+на любую семью, есть куда разогнаться. Строят быстро, качественно и хорошо.
Qwerter
12 августа 2020, 16:50
Інвестував у будівництво в одному з комплексів міста Лева. Коли обирав сам ЖК аналізував «карту розміщень» новобудов. Був здивований, як РІЕЛ влучно підбирає геопозиції для ЖК. Райони або вже круті, або 100% перспективні. У будь-якому випадку щодо інфраструктури, розміщення та планувань не прогадаєте.
Annadavid
24 июля 2020, 14:20
Приобрела квартиру в Берег Днепра. Основные критерии были: левый берег, красивый вид с окна, приятная цена и нормально развитая инфраструктура вблизи. Все соответствует. Отстраивают хорошо.
SvyatGrat
17 июля 2020, 15:26
Добрый день, в приятном ожидании окончания строительства собственной квартиры в ЖК Окленд. По дому могу сказать то, что проект очень интересный, как бы не говорили про простоту строения, но я выбирал место и планировку собственной квартиры исходя из личных соображений, и остался доволен. Вид на город у меня с окна будет потрясный. Внизу коммерция, надеюсь «нашпигуют» интересненьким. Пока впечатления только хорошие.
Yaroslav13
17 июля 2020, 9:24
Пришло время и мне официально оставить свой отзыв. Год я прожил в комплексе Львовский Квартал. Могу говорить только о положительных сторонах, негатива в своем доме никакого замечено не было. За удобство по расположению комплекса, думаю, и не стоит говорить — очень удобно добираться в любую точку города, а главное быстро. Квартира у меня не большая, 2 комнаты, соседей я не слышу ни днем ни ночью, звукоизоляция только по двум прилегающим стенам. Все отлично.
Ssvv
14 июля 2020, 7:58
Мовчати просто нема уже сил, якщо хочете потратити свої нерви і час то вам у Ріел, це компанія, яку потрібно обходити стороною, стільки працювати на ринку і так халатно відноситись до своїх клієнтів це тільки у них можна повчитись, зробивши вклад у новободову від Ріелу, ви починаєте за свої гроші відбивати все, тому що сроки здачі затягуються на роки, повернення коштів за менші квадратні метри затягуються теж на місяця, а то і на роки, для чого цим займатись якщо ви цього не вмієте, люди вам довіряють, а у відповідь ось таке ставлення
Pollyr
10 июля 2020, 22:06
Маю квартиру в комплексі Велика Британія. Повністю задоволена. Звукоізоляція нормальна, додаткову я не робила. Вода завжди є, як і світло. Ніяких чп не було. Повністю задоволена всім.
Dadoff
2 июля 2020, 13:47
Моє найкраще рішення — придбати квартиру в ЖК Америка. Я на всі 100% залишився задоволений своїм вибором. Зробив ремонт і чудово себе почуваю. Все необхідне є поблизу, від оселі я кайфую, що ще треба для щастя?
Tegeran
28 июня 2020, 0:08
Взяли квартиру двушку в ЖК Грейт. На ранних стадиях, с котлована. Сначала волновался и опасался, набережная необлагорожена, под окнами дорога. Поэтому решили с супругой переехать и снять квартиру в этом районе, дабы прочувствовать перспективы. Что могу теперь сказать? Это лучший район из всех в которых я жил. На набережную уже есть проект, транспортная развязка — это огромный плюс! Не терпится уже поселится в Грейте — одни плюсы.
Folope
20 июня 2020, 13:40
Инвестор ОкЛенда. Доволен приобретением квартиры в таком месте и по такой цене, как я взял с котлована. Советую всем обратить внимание на инвестицию в такие строительные проекты.
Annalyew
13 июня 2020, 22:13
Мешкаю в ЖК Львівський квартал, дуже задоволена обраним ЖК, ще добудовують декілька будинків, але це мені ніяк не заважає. Маю гарний вид з вікна і з задоволенням пішки ходжу до роботи. Все, що мені треба розташоване поряд.
Frendwest
6 июня 2020, 22:46
ЖК Шенген — були у відділі продажів, нам все дуже сподобалось, до центру — 10 хвилин. Дизайн самої будівлі сучасний. На разі плануємо скористатись акцією 100 суперугод, там гарні умови для придбанні. Щасливі, бо це наша перша квартира.
Aslan12
4 июня 2020, 23:35
Наша семья приобрела квартиру в киевском ЖК Грейт, на данный момент комплекс строится. Никаких задержек нет, рядом набережная, скорее всего она будет облагорожена в ближайшее время, а также мне очень понравился сам проект комплекса, взгляните сами. 5 звезд.
Apollo12
27 мая 2020, 17:31
Приобрел квартиру в ЖК Берег Днепра на набережной в Киеве. Темпы строительства просто отличные, дом выгоняют точно по срокам не отставая от графика. Место очень хорошое, развязка тоже. Сам купил и вам советую.
AndreyPSy
22 мая 2020, 22:29
Обирав ЖК за своїм смаком, звісно, хотів нову квартиру, тому і придбав житло на етапі котловану за вигідною ціною на м2. Місце дуже гарне, комплекс, без перебільшення сучасний та стильний. Обрав ЖК Шенген, бо хочу жити у сучасній квартирі, де мешкатиме молодь.
PavelGK
21 мая 2020, 21:22
Став інвестором ЖК Голоські Кручі. Як на мене то комплекс має великі перспективи стати найкращим місцем для релаксу після трудових буднів. Одна тільки візуалізація чого вартує. Знаючи ці місця з дитинства, одразу ж звернув увагу на цей ЖК. Тепер, зовсім згодом буду насолоджуватись співом пташок і насиченим киснем повітрям! Заряд бадьорості, який можна отримати прогулючись біля Брюховицького лісу ви не отримаєте ніде.
PanKiril
21 мая 2020, 13:53
Одного ранку зробили вибір на користь ЖК від РІЕЛ — Америка. Жодного разу не пожалкували. Чудово собі проживаємо у комплексі, все поряд, дуже зручно. Головне — це комфорт, інфраструктура та шлях від дому до роботи. Все влаштовує!
OlegThorik
19 мая 2020, 20:58
Мы давненько счастливо проживаем в самом лучшем ЖК Киева — Львовский Квартал — это лучшее вложение которое мы сделали со своей женой до рождения детей. Нам здесь очень нравится, все близко, для молодой и прогрессивной семьи — супер!
Страницы: 123