Отзывы о компании — 300

wenetta2024-07-15 17:24:21
Задоволена співпрацею з СГ ТАС. Страхуюсь у них по КАСКО. Швидко отримала компенсацію за страховий випадок. Завжди прийнятні умови та нормальні ціни.
15 июля 2024, 17:28
Olga28062024-07-05 13:47:23
За моєї вини було скоєно ДТП. Збитки оцінено в 49000 грн. Страхова нарахувала 23000 грн. Відповідно потерпілий вимагає відшкодування решти коштів з мене. Найняли незалежного експерта, після чого підняли виплату до 27000 грн. Знову ж таки — хто має оплатити решту??? Потерпілий, який ні в чому не винен? Чи я — який є клієнтом даної недострахової, якій не перший рік оплачую автоцивілки і ще жодного разу не скоював ДТП? Ліміт відповідальності в мене 160 000 грн + завжди оформляю додаткову цивілку з лімітом ще 200 000 грн. Якщо хтось по відгуках шукає надійну компанію, то застерігаю — тільки не ТАС. Багато років був клієнтом. А тепер суцільне розчарування
5 июля 2024, 13:58
Повідомте, будь ласка, номер свого страхового полісу та/або страхової справи: це дозволить нам розібратися в ситуації та надати відпоівідь по суті претензій.
4/5
Maryana812024-07-03 13:58:23
Моєму синові 13 років. Стався страховий випадок: покусав вуличний собака. Звернулися у медзаклад, пройшли ряд вакцинацій. Звернулися у страхову, подали всю необхідну інформацію, завірену виписку з медзакладу, і — отримали виплату. Єдине прохання оперативно давати зворотню відповідь клієнту щодо недостатнього оформлення поданих документів. Наголошую, кошти поступили на рахунок у той самий день, коли було подано доопрцьовані документи. Щиро вдячна страховій компанії за фінансову підтримку. Рекомендую всім. Фінансовий захист зайвим не буває.
3 июля 2024, 14:20
Дякуємо за відгук і за ваші зауваження — все врахуємо)
З повагою, СГ «ТАС»
forganna2024-06-26 18:42:49
У мене був тільки один страховий випадок. Аварія трапилася не з моєї вини. Постраждала передня частина автомобіля.Після реєстрації страхового випадку, все було залагоджено протягом місяця. Обслуговуванням і результатом залишилася задоволена)
27 июня 2024, 10:09
Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої роботи.
Ради бути корисними для вас!
OpelCorsaD2024-06-26 10:33:17
Хочу позитивно відгукнутись про роботу Компаніїї СГ *ТАС*. Я був застрахований у ТАС, і у винуватця дтп теж поліс ТАС. Страхова сума отримана через 15 днів з дня реєстрації і повністю покриває вартість ремонту автомобіля. Оформлення документів пройшло на високому професійному рівні, що з позитивної сторони свідчить про співробітників та саму компанію СГ ТАС. РЕКОМЕНДУЮ власникам авто користуватись послугами даної компанії, Ви будете надійно захищені у непередбачених випадках на автошляхах.
26 июня 2024, 10:41
Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої роботи!
Раді бути корисними для вас!
barvinokOL2024-06-14 10:46:05
16.15.2024 Потрапив в ДТП по вині водія, що являється клієнтом даної страхової.
У мене БМВ Х3 F25 2013 року. По моїм пошкодженням і опису експертом ТАС:
1. Бампер під заміну + покраска
2. Крило під заміну + покраска
3. Фара під заміну
4. Арка лобового скла (покраска)
5. Водійська дверка (рихтовка+покраска)
6. Форсунка омивача фари під заміну
7. Молдинг на крило під заміну
Як ви думаєте скільки виправити всі пошкодження страхова ТАС оцінила? 39958 (це 985$)
Я думаю тут і експертом не треба бути щоб зрозуміти те, що ця сума не покриє ремонту.
Лише покрас 4-х деталей (дверка, крило, бампер, арка) зі всіма затратами обійдеться в 800$
А за 185$ я не куплю: фару, бампер, крило, молдинг і форсунку. Лише фара найдешевша Б/У 300$ і це ще треба знайти її щоб в такій комплектації (хто знає що таке БМВ то й розуміє) крило від 300$ Б/У і якщо навіть в колір – то «покоцане».
А тепер саме цікаве. Вчора 13.06 мені приходить лист від Служби Безпеки, про те що справу призупинено, оскільки не вистачає матеріалів справи, що треба відео фіксація. Майже місяць пройшов. Іду я по сусідніх камерах – у всіх запис до двох тижнів.
От тепер скажіть, тягнули резину майже місяць, щоб тепер поставити на цьому крапку?
Страхова «ТАС» — це найгірший ваш вибір!!! Шахраї та бюрократи!
14 июня 2024, 11:05
Добрий день.
Повідомте, будь ласка, номер страхової справи чи поліса винуватця ДТП.
Це дозволить нам ідентифікувати вас як отримувача страхового відшкодування та, розібравшись в ситуації, надати відповідь по суті висловлених претензій.
AlGuz2024-06-14 10:43:04
02.06.2024 відбулось ДТП. Застрахований в ТАС в мене в'їхав. Склали Європротокол. 04.06.2024 подав документи в СК. Після погодження суми без залучення експерта 13.06.2024 отримав страхе відшкодування. Дякую Олегу за швидкий та якісно наданий сервіс (справа √12716) Джерело: hotline.finance
14 июня 2024, 10:46
Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи компанії та наших фахівців!
adeika2024-06-10 00:58:22
О 2024 вперше придбав страховку ТАС. До цього укладав договір з іншими компаніями. Можу сказати що дуже розчарований у виборі. У суботу отримав травму і попросив записати мене до травматолога. Десь за 1-2 години зателефонувала координатор ТАС і повідомила що вона може записати мене до травматолога за 2 дні на понеділок, або ТАС великодушно готов прогарантувати мені безкоштовну медичну допомогу у державній лікарні (сарказм). На моє питання чи можу я спробувати знайти собі лікаря і записатись самостійно мені відповіли: «Так». Вже за 5 хвилин я знайшов собі лікаря у лікарні яка має договір с ТАС. Записався на найближчий час. Зателефонував у ТАС і попросив гарантувати мій прийом. Мені пообіцяли зателефонувати за кілька хвилин. Коли я вже був у лікарні, я знов зателефонував у ТАС і попросив гарантувати візит. На що получив відмову. З таким формулюванням відмови я зіштовхнувся вперше — Ми вам відмовляємо через те що ви самі записались до лікаря! Якоби за умовами договору я не маю права самостійно записуватись до лікаря, якщо бажаю отримати гарантію свого візиту. На той час я вже перебував під кабінетом лікаря і координатор почав переконувати мене піти з лікарні, а вони усе організують, але не у Добробуті. На моє питання як же вони організують мені прийом сьогодні, якщо лише 40 хвилин назад переконували що у вихідні дні це не можливо? З'ясувалось що усе можливо треба тільки піти з Добробуту. За 1 годину мене обманули двічі — спочатку що немає лікарів, потім що прогарантують візит. Ще раз бути обманутим бажання не було. Тому пішов на прийом, сам сплатив за лікаря, рентген, а ось фастум гель мені страхова прогарантувала.
ТАС перша страхова яка не дозволяє самостійно записатися до потрібного вам лікаря. Лікарів для вас вони шукають як умова дешевше, а не найближче до вас чи за вашим бажанням, тому будьте готові багато мандрувати по закутках маленьких лікарень.
10 июня 2024, 9:09
Добрий день.
Повідомте, будь ласка, номер свого договору страхування. Це дозволить ідентифікувати вас як клієнта та, розібравшись в ситуації, надати відповідь по суті висловлених претензій.
З повагою, СГ «ТАС»
rad4enko902024-05-20 09:45:31
Були проблеми зі здоров'ям. Звернулась до мамолога і зробила всі обстеження. Виписали дейкі ліки. Звернулась в страхову ТАС. Написала заяву, прикріпила всі документи та чеки.
Рішення про виплату чекала десь тиждень. Швидко та просто.
20 мая 2024, 10:03
Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої роботи!
Раді бути корисними для вас!
Будьте здорові!
IrinaGov2024-05-06 16:56:27
Нажаль, вирішила в цьому році спробувати страхуватись в Тас і це була велика помилка. Більш не буду їх клієнтом і нікому не рекомендую!
Отже, пролікувавши зуби я зібрала всі необхідні документи і прийшовши на офіс де не дуже приємний представник відразу сказав мені, що наврятче буде компенсація. Потім представники тас зателефонували і сказали підтвердити лікування в клініці з якими у них є договір шоб вони могли орієнтуватися яку суму компенсувати і чи компенсувати. Ну по перше в мому маленькому місті жо тих лікарів з якими в них контракт впринципі страшно йти, а по друге — чому я повинна витрачати свій час і їздити на якусь перевірку? Це дно для компаніі, позор! Просто надурили людей а насправді нічого не компенсують!!! Ще й дзвінка від них поки дочекаєшся, вічно забувають
7 мая 2024, 10:19
Добрий день.
Повідомте, будь ласка, номер свого договору страхування та/або інші дані, що можуть підтвердити, що ви є клієнтом компанії. Це дозволить нам розібратися в ситуації та надати відповідь по суті висловлених претензій.