Мені було відмовлено у виплаті страхового відшкодування

ewqew ewqew
6 июня 2016, 12:38
2
В м. Борщів, сталася пожежа, що має ознаки страхового випадку за договором добровільного комплексного страхування майна, відповідальності та від нещасного випадку.
Після настання зазначеної події я звернулась до СК АХА Страхування із заявою про настання події та надала письмові пояснення.
Також на виконання положень Договору страхування мною було надано представникам СК АХА Страхування всі необхідні документи, що підтверджують настання страхового випадку та розміру збитку.
В результаті мені було відмовлено у виплаті страхового відшкодування.
Представниками СК АХА Страхування в вищезазначених листах не було наведено жодного документу на підтвердження того, що мною чи іншими особами було здійснено навмисні дії спрямовані на настання страхового випадку.
Таким чином в порушення умов договору страхування та Закону України «Про страхування» страховик не виконує свої обов'язки не проводить належний огляд пошкодженого майна, затягує строки розгляду справи, без належної правової аргументації відмовляє у виплаті страхового відшкодування.

Комментарии (3)

+
0
AXA1
AXA1
6 июня 2016, 15:34
#
Шановна Надія,

У першу чергу дозвольте подякувати Вам за Ваш коментар. Для нас дійсно важливо отримувати інформацію від наших клієнтів з метою більш повного вивчення їхніх потреб та очікувань від Страхової компанії «АХА Страхування» (надалі «Компанія, Страховик»).
Надання сервісу клієнтам на найвищому рівні є пріоритетним завданням, яке було поставлено керівництвом Компанії перед співробітниками.
Відносно Вашого звернення дозвольте повідомити наступне.
На момент укладення Договору та в подальшому, в порушення п. 19.2.5 Договору, Страховик не був проінформований про встановлення в застрахованому приміщенні печі на твердому паливі, тобто Вами не повідомлено про обставину, що має істотне значення для оцінки страхового ризику, збільшує ризик настання страхових випадків за Договором та може бути причиною їх настання.
В процесі врегулювання заявленого випадку Страховиком було отримано лист вх. № 01608/14 від 25.07.2014 р. Борщівського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільсь
+
0
AXA1
AXA1
6 июня 2016, 15:35
#
У Тернопільській обл., згідно з яким, причиною пожежі, яка мала місце 26.01.2013 p. у приватному двоповерховому житловому будинку гр. Краснюк Н.І., що розташований за адресою: м. Борщів, вул. Лісова, 1, стала несправність димаря печі на твердому паливі.

Виходячи з причин пожежі (несправність димаря), зазначених в листі вих. № 01608/14 від 25.07.2014 p., має місце порушення обов'язків щодо утримання майна в справному стані, користування ним у відповідності з правилами безпеки і експлуатації, вжиття всіх необхідних, можливих та доречних дій (превентивні заходи) щодо запобігання виникнення страхових випадків та зменшення їх наслідків.

Крім того, як вбачається з Акту огляду застрахованого об'єкту від 01.02.2013 p., станом на дату огляду нерухомість, яка постраждала від пожежі, вже була відремонтована, що створило перешкоди у визначенні обставин страхового випадку та розміру збитку.
На підставі наведеного, AT «СК «AXA Страхування», на жаль, вимушене констатувати відсут
+
0
AXA1
AXA1
6 июня 2016, 15:35
#
Підстав для виплати страхового відшкодування щодо заявленого випадку.

Сподіваємося на Ваше розуміння,

З повагою,
Відділ контролю якості сервісу
«AXA Страхування»

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться