Реагування компанії на запит клієнта є незрозумілим

1/5
temarash2023-06-23 18:12:41
Вимушений написати ще один негативний відгук про компаніх ARX. Стався страховий випадок, страхова відмовила три рази, на протяці майже трьох місяців чекав їх рішення. Звичайно вони знайшли пунк в договорі, щоб не виконувати свої зобов'язання по договору КАСКО «ВСЕ ВСКЛЮЧЕНО, без франшизи». На мої запроси поянити, як цей пунк діяє в даному випадку нікто не надав відповіді. Навіть на негативний відгук про цю страхву подію, що не була покрита ARX, вони написали «Ви не вказали жодної інформацію». Хоча я одразу вислав номер справи та номер договору. Будь уважні з цією страховою. Тільки витрачені гроші, час та нерви чекают на вас.
Arx
3 июля 2023, 8:48
Вітаємо, ми вже надавали зі свого боку письмові коментарі та в телефонному режимі пояснювали, що пошкодження у вигляді сколу є виключенням згідно умов договору п. 29.4.7 Втрата експлуатаційних якостей (зокрема, але не винятково: незначні пошкодження (сколи) лакофарбового покриття без утворення деформацій внаслідок постійного впливу дрібних часток асфальтного покриття. Хочемо зауважити, що ми не модеруємо коментарі в інтернет просторі, тому затримка з відповіддю або уточнюючі питання з нашого боку можуть бути пов’язані тільки з технічною затримкою поновлення інформації. Якщо Ви не погоджуєтесь із рішенням компанії, Ви маєте право звернутися до уповноваженої особи в АТ «СК «АРКС» для розгляду: помічник заступника Голови Правління – Ковальчук Лілія Євгенівна, шляхом письмового звернення за адресою: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8, АТ СК «АРКС». З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

Комментарии к отзыву - 5

СКСК2023-06-26 17:39:03
temarashtemarash2023-06-27 15:31:46
Дякую. Але як я писав вище, чому пошкодження бамперу є незначним. Незначним пошкодження можна вважати таке, що не відчуваються нігтем. В данному випадку, після попадання каміння, бампер потребує фармування за рішенням СТО. Чому ви вирішили, що це не є страховим випадком?
temarashtemarash2023-06-27 15:32:12
Крім того, я надав відео та фото, що були зроблені під час підписання договору, на яких чітко видно, що немає пошкоджень на решітці. Так ці події не пов'язані, але це пошкодження було виявлено на СТО під час огляду пошкодження бампера.
temarashtemarash2023-06-27 15:32:33
Я вже два рази писав заяву-скаргу на різних вашіх керівників. Скільки можна?
3806749639303806749639302024-01-04 13:22:30
Доброго дня також відмовили у відшкодуванні !! Страхування від шахрайства Списали шахраї кошти з картки і вони дали відмову у повернені коштів, я застрахувала картку і платила їм Страхівку нікому не раджу цю компанію безвідповідальні не виконують своїх належно правил ‼️‼️‼️
Отзыв успешно отредактирован