Не виконують своїх зобов\\\'язань по КАСКО

1/5
temarash2023-06-15 16:22:11
Розглядали справу майже 3 місяці. Три рази присалали одну і ту саму відповідь — ні. Хоча просив їх роз'янити пунт по якому вони відповляють. Попав камінь на бампер, тим самим зробив дірку. Страхова вирішила, що це НЕЗНАЧНІ пошкодження. Роблять все, щоб не пилачувати страхові випадки. НЕ витрачайте гроші на цю страхову ARX.
Arx
16 июня 2023, 10:28
Вітаємо! На жаль, при публікації, а також додатковому запиті Ви не вказали жодної інформацію, яка б підтвердила наявність нашого продукту. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

Комментарии к отзыву - 11

СКСК2023-06-15 16:39:56
Вітаємо! Уточніть, будь ласка, номер справи або договору. Ми перевіримо інформацію та надамо зворотній зв'язок на Ваше звернення. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
temarashtemarash2023-06-16 14:15:23
Справа_1.003.23.0003469 КАСКО «Все включено» No1024а2к2
temarashtemarash2023-06-15 18:10:47
Справа_1.003.23.0003469
temarashtemarash2023-06-16 13:47:15
Я вказав вам номер справи (1.003.23.0003469) у приватному листуванні. Яка інформація вам ще потрібна????
temarashtemarash2023-06-16 13:48:28
КАСКО «Все включено» No1024а2к2
СКСК2023-06-16 14:55:38
Вітаємо! Ваша відповідь певно, що була на модерації. Дякуємо за дані, очікуйте на зворотній зв'язок після проведення аудиту справи. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
СКСК2023-06-16 18:16:47
Ми детально вивчили всі матеріали справи, фото та листування. Перевірка показала, що Ви заявили наступне: після мийки виявив пошкодження на ТЗ від удару каміння. Заявлені пошкодження: решітка бампера – деформована, бампер передній – скол. Після вивчення матеріалу виявлено, що заявлені пошкодження різні по характеру пошкоджень та не могли утворитись одночасно. Пошкодження решітки не відшкодовуються, тому що ідентичні пошкодження зафіксовані на момент страхування авто, тож не належать до випадку. По бамперу відмовлено, тому що не покриваються умовами договору, а саме згідно п. 29.4.7. Втрату експлуатаційних якостей (зокрема, але не винятково: незначні пошкодження (сколи) лакофарбового покриття без утворення деформацій внаслідок постійного впливу дрібних часток асфальтного покриття). Якщо у Вас залишилися запитання щодо відмови, необхідно звернутися за консультацією через запит в КЦ. Звертаємо Вашу увагу, якщо Ви не погоджуєтесь із рішенням компанії, Ви маєте право звернутися до уповноваженої особи в АТ «СК «АРКС» для розгляду: помічник заступника Голови Правління – Ковальчук Лілія Євгенівна, шляхом письмового звернення за адресою: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8, АТ СК «АРКС». З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
temarashtemarash2023-06-23 18:15:59
Дякую. Але як я писав вище, чому пошкодження бамперу є незначним. Незначним пошкодження можна вважати таке, що не відчуваються нігтем. В данному випадку, після попадання каміння, бампер потребує фармування за рішенням СТО. Чому ви вирішили, що це не є страховим випадком?
temarashtemarash2023-06-23 18:18:31
Крім того, я надав відео та фото, що були зроблені під час підписання договору, на яких чітко видно, що немає пошкоджень на решітці. Так ці події не пов'язані, але це пошкодження було виявлено на СТО під час огляду пошкодження бампера.
temarashtemarash2023-06-23 18:20:19
Я вже два рази писав заяву-скаргу на різних вашіх керівників. Скільки можна?
temarashtemarash2023-08-01 15:55:26
Доброго дня. Хочу написати нарешті позитивний відгук про компанію. «АРКС» все ж таки прогарантувала фарбування бамперу. За що я вдячний, хоча вже не очікував отримати гарантацію від них.
Отзыв успешно отредактирован