Не виконують своїх зобов\'язань по договору КАСКО.

1/5
temarash2023-05-19 11:59:46
Даремно витрачені гроші на послуги ції страхової. Звертався зі сколом від каміння на предньому бампері. СТО виставила рахунок на фарбування, оскільки скол є значним та має суттюву глибину 3-4 мм. Страхова вирішила не оплачувати рахунок та визнавати цей скол як «незначні пошкодження (сколи) лакофарбового покриття» за пунктом договору. Як може бути скол незначним, якщо потрібно фарбувати.
Arx
22 мая 2023, 9:26
Вітаємо! Уточніть, будь ласка, номер справи або договору. Ми перевіримо інформацію та надамо зворотній зв'язок. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

Комментарии к отзыву - 2

СКСК2023-05-23 17:10:58
Вітаємо! Після перевірки інформації по Вашій справі, повідомляємо наступне. Згідно із пунктом 29.4.7 Договору страхування втрата експлуатаційних якостей (зокрема, але не винятково: незначні пошкодження (сколи) лакофарбового покриття без утворення деформацій внаслідок постійного впливу дрібних часток асфальтного покриття) не входять до переліку пошкоджень, що підлягають відшкодуванню. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
temarashtemarash2023-07-28 17:57:29
Хочу написати нарешті позитивний відгук про компанію. «АРКС» все ж таки прогарантувала фарбування бамперу. За що я вдячний, хоча вже не очікував отримати гарантацію від них.
Отзыв успешно отредактирован