Рекомендую, і не розумію чому такі погані відгуки.

5/5
YanaShchebetiuk2023-02-18 22:40:01
Я придбала страховий поліс ARX уже будучи за кордоном, для себе, мами, чоловіка .І я дуже задоволена сервісом, дуже зручно що не потрібно дзвонити я пишу в месенджері суть проблеми, номер полісу, та свої документи .І вже наступного дня йду до лікаря в хорошу клініку .І завжди мені пропонують послугу зараз -не відкладно по швидкій, але попереджують що буде просто черговий лікар.
Завжди Пісяля прийому зв’язується оператор і питає чи була надана послуга.В цілому вони навіть організували консультацію офтальмолога для мами в Туреччині, а тут дуже важко знайти вузького спеціаліста.Можливо мені по щастило просто, можливо мені потрапляли тільки хороші оператори))Але не думаю що для 3-х різних людей вони були різні)
Тож Дякую АRX за турботу, витрачений час, та добре організовану медичну допомогу деб я не була ❤️
Arx
20 февраля 2023, 10:19
Щиро дякуємо, що обрали саме нас та поділилися своїм досвідом співпраці з компанією. Нам дуже приємно, що Ви залишаєтесь задоволені роботою нашої команди! Бережіть себе та своїх рідних ❤️ З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован