Минфин - Курсы валют Украины

Отзывы о Moneyveo

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 1200

Artem1212024-02-14 09:50:10
Ніколи не користувався такими кредитами, але довелось одного разу звернутись. Пожалкував сто разів. Списують кошти автоматично з картки Привату коли їм заманеться!!! Навіть після повного погашення кредиту!!! Довелось закривати картку і відкривати іншу, щоб вирішити проблему! Нікому не рекомендую цю кОМПАНІЮ!!!
Genij2024-01-16 15:21:05
При першій прострочці, продали кредит таліон, той щодня телефонує з погрозами мені і рідним. Аргументів доя них них ніяких немає. Контора нелегальна, ведуть сою діяльність протиправно, методи як у бандитів з 90-х.
5/5
Юлія2024-01-15 09:44:15
Користувалась послугами цього МФО один раз і думал, що після цього мене задовбуть дзвінками з пропозиціями, оскільки телефон міняти не хотіла. Але була приємно здивована, що ніхто не займається нав'язуванням!
PatriotiKua2023-12-22 19:46:00
Якщо берете кредит і сплачуєте вчасно, то все ок, проблем не буде. Але варто допустити прострочку, то все, накидаються як голодні собаки. Готові останні штани з тебе зняти.
2/5
Berrer2023-11-17 10:05:19
Ніколи не користувалася подібними компаніями, але життя змусило один раз до них звернутись. Що я можу сказати, людям з відмінною кредитною історіією вони кредит не дають, мене це дуже дивує. Хоча знайомий має купу боргів і без проблем оформляє ще. Незважаючи на непогані умови кредитування, вони мене розчарували((
Hannah932023-10-20 20:21:19
На гарячій лінії сидять некомпетентні співробітники. Телефонувала кілька разів, і отримала різну інформацію на одне питання. Це як??? Тому оформлювати кредит в цій Компанії бажання відпало.
Konfetka1212023-10-11 11:42:45
Хотіла оформити кредит, зателефонувала, щоб дізнатись умови. Потім передумала, але тепер мене задовбують постійними смс та дзвінками з пропозиціями. Це просто жах. Відчепіться вже від мене!!!
Константин2023-09-26 10:42:50
Користувався послугами досить тривалий час. Сплачував завжди вчасно. Одного разу проплата не пройшла. Платив через EasyPay з карти Ощадбанку. Сам зв«язався з компанією. Сам звернувся в банк. Сам зв»язався з EasyPay. Отримав квитанцію від EasyPay. Сам відправив в Манівео. І почалісь звінки з Манівео накшталт коли плануєте погасити? Мало того що скористався їхніми послугами які вони мені настирно пропонували перед початком нашої співпраці. Зробив свій фінансовий внесок в розвиток Манівео. Сам розібрався в обставинах що склались з погашенням кредиту. Це ніяк не було оцінено кредитором. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
1nik2023-09-20 08:08:29
Мій син загинув під час виконання бойових дій в тому числі за сімьї керівників манивео.
Тепер ця шарага зі своїми шістками з info@afc-ua.com, просить гроші на своє процвітання у сім'ї загиблого воїна. Це при тому, що ми з ними немали взагалі ніяких контактів. За що гинуть наші діти? Шановні ПОПРОШАЙКИ ще одне необережне повідомлення або дзвінок до нашої сім'ї, про це будуть повідомлені ті кому ви дуже будете цікаві.
5/5
Pokemon1232023-09-11 11:39:28
Пользуюсь услугами этой компании уже давно. В принципе условия норм, особенно когда срочно нужна определенная сумма, а взять негде. А касательно процентов, хотелось бы меньший, конечно.