Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Не рекомендую! Найгірша не ліцензійна кантора з тупими менеджерами(наче ЗЕКИ без освіти)!!!

1/5
09698302512023-10-25 14:55:01
Нуль поваги до приватності та гідності клієнта!!!
НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ ШАРАШКІНУ КАНТОРУ, ЯКА НАВІТЬ НЕ МАЄ ЛІЦЕНЗІЇ!!!
Спілкуватися з такими людьми просто неможливо, ніякої компетентності, ектики спілкування, лише погрози від так званих «супер-менеджерів вищої категорії». Якщо ще раз мені позвонить ця неадекватна «пані-мєнєджер» з погрозами – я просто подам до суду і я маю на це право! Постійні погрози, приниження та невміння спілкуватися з клієнтами.
Дуже прошу видалити мої данні і ніколи мені не дзвонити!!! Я не хочу ваших грошей, не хочу в болото боргів, не хочу вашої реклами, не хочу слухать ваших менеджерів і ваші автовідповідачі!!! Перше і останнє попередження — видалити мій номер з вашої бази даних інакше буду дзвонити в кіберполіцію, вже дістали!!!
Найгірша не ліцензійна канторка, таке враження, що там ненормальні люди працюють, а Зеки без вищої освіти та виховання.
Нікому не рекомендую і тепер зроблю так, щоб вас просто закрили. Остогидли уже, нелюди.
CreditKasa
25 октября 2023, 16:13
Доброго дня. Маємо наголосити, що наша компанія завжди діє в рамках правового поля та законів України. Усі умови кредитування чітко й прозоро викладені у вашому кредитному договорі, з яким ви мали змогу ознайомитися перед підписанням. Окремо відзначимо, що наші ператори — професіонали. Вони також працюють в рамках законів України. Будь ласка, напишіть Ваш номер мобільного телефону в особисті повідомлення на порталі Мінфін і ми проведемо додаткову перевірку

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован