Отзывы о компании — 149

5/5
makqesss2024-04-13 22:11:52
Сервис на высоте, всегда подскажут и помогут.
SpecF2024-02-09 11:03:05
Хтось дає ваш номер телефону на етапі коли бере кредит, вам ніхто не звонить не питає у Вас чи ви знаєте ту людину.Після того як хтось ( кого ви можливо і не знаєте) не повертає кредит Вам приходять смски с погрозами.Така діяльність явно суперечить українському законодавству.Можливо буду мати колись більше вільного часу затягаю таких жуликів по судах.
12 февраля 2024, 9:08
Добрий день! При оформленні кредиту клієнт надає додаткові телефони для зв'язку. Часом клієнти лишають помилкові номери телефонів. Ми працюємо в межах чинного законодавства. Треті особи не несуть відповідальності за кредити наших клієнтів. Потрібно обов'язково перевірити інформацію, чи надходили дзвінки саме з нашої організації. Будь ласка, щоб ми все перевірили, зверніться до нас на info@credit7.ua із зазначенням номера телефону.
Дякуємо за звернення.
Mush242024-02-02 06:36:01
Не зважаючи на те, що вони запевняють типу діють в межах Закону, але назвонюють і вимагають сплату протермінованого кредиту від третіх осіб.
2 февраля 2024, 9:52
Товариство зобов'язане інформувати вас про стан вашого кредиту — особливо, якщо допущене протермінування.Зазначаємо, що Товариство діє в межах правового поля. Наголошуємо на тому, що Товариство дотримується законодавчих вимог щодо взаємодії зі споживачами і вимог та порядку взаємодії з близькими особами споживачів, третіми особами. Взаємодію з близькими особами, третіми особами Товариство здійснює з дотриманням положень Закону України «Про споживче кредитування» та з дотриманням положень відповідних нормативно-правових актів Національного банку України. Дзвінки здійснюються виключно на номери телефонів, вказані у кредитному договорі, з метою інформування про необхідність виконання зобов’язань.
Ми б хотіли перевірити ситуацію, що склалась, тому будемо вам вдячні, якщо зв'яжетесь з нами зручним для вас способом: електронною поштою на info@creditplus.ua або за номером 0 800 753 363
lili652024-01-26 19:51:06
Взяла кредит в них это полный жах проценты бешеные на 3000 проценты 2500 Ви вообще просто охренели просрочка только 4 дня проценты пошли бешеные люди не береты у них кредит просто пиздець полный операторы грубить а закон они козлы не знают чтоб ихняя контора закрылась на вечно чтоб не наживались на людей Шахрай они
29 января 2024, 10:03
Добрий день. Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження. Звертаємо Вашу увагу, ми надаємо перший кредит під 0,01%, наступні тарифікуються за стандартною ставкою. Усі умови, враховуючи відсоток переплат, ми прописуємо в індивідуальному договорі. Крім того, наші постійні клієнти регулярно отримують знижки — завітайте до наших соцмереж та переконайтесь у цьому.Для того, щоб більш детально розглянути Ваше звернення та спробувати вирішити Ваше питання, будь ласка надішліть листа на info@credit7.ua, в якому вкажіть номер договору або ІПН. Будемо раді співпраці!
01021979yar2024-01-01 14:15:58
В них відсотки бешані. Минайте цю шарашкіну кантору вони роздінуть і роззують. Якщо не заплатив вчасно звонят всім підряд і все розказують хотя не мають права. Оператори не компетентні не знають законів
2 января 2024, 11:00
Добрий день. Ми дуже цінуємо наших клієнтів та завжди намагаємось вирішити питання та допомогти в складній ситуації. Для вирішення Вашого питання, будь ласка, напишіть нам на info@credit7.ua або зателефонуйте до нашого Контакт Центру і ми обов'язково вирішимо Ваше питання. З повагою, команда Credit7
Svetik19702023-11-12 06:55:02
Взяли кредит у них 10000, сумма за пользования кредита просто сумасшедшая.Но самое главное они даже не скрывают что наживаются на людях, и мягко говоря обманывают во всём.сума за использования кредита за 10000 была 5420, закрыли уже почти половину тела сейчас тело 5500, но самое главное и интересное что процент за пользование у них уменьшилось на мизерную сумму стало 3300., тоесть сума кредита 5500 а за пользование 3300… это Пиз… Просто УЖас… не берите у них ничего, я всем говорю что хуже конторы НЕТ…
13 ноября 2023, 14:26
arusoz872023-10-14 22:34:01
Брала кредит не перший раз все закривала. Було все чудово! Останній раз взяла але сталася не передбачена ситуація затримали зарплату не змогла оплатити в день оплати. Почали дзвонити всім просто всім. Навіть тим людям які не були вписані як довірене лице. ВСІМ!!! І розповідають всі данні про мене. Брала 9300 прострочка 6 днів на данний день винна їм 20300. Ви серйозно ??????? Чекаю дзвінка в понеділок! Будемо говорити. Тому що відсотки просто космічні.!!!
6 ноября 2023, 9:33
Добрий день.
Ми дуже цінуємо наших клієнтів та завжди намагаємось вирішити питання та допомогти в складній ситуації. Інформуємо, що компанія діє згідно чинного законодавства та не телефонує 3-м особам. Для вирішення Вашого питання, будь ласка, напишіть нам на info@credit7.ua або зателефонуйте до нашого Контакт Центру і ми обов'язково вирішимо Ваше питання.
З повагою, команда Credit7
marina93752023-09-05 09:25:00
Брала в компанії кредит не одноразово, постійно все вчасно закривала…зараз в звʼязку з тим, що втратила роботу немає можливості сплачувати борг….відсоток жахливий…пропонують закрити одним платежем в 20 000 тис…але для мене це дуже великі кошти….психологічно просто виносять нерви….оператори грублять та навіть не дають сказати слово….погрожують….сьогодні буду писати скаргу в прокуратуру…таким МФО не місце в нашій державі
6 ноября 2023, 9:36
Добрий день, Марино. Ми дуже цінуємо наших клієнтів та завжди намагаємось вирішити питання та допомогти в складній ситуації. Для вирішення Вашого питання, будь ласка, напишіть нам на info@credit7.ua або зателефонуйте до нашого Контакт Центру і ми обов'язково вирішимо Ваше питання. З повагою, команда Credit7
OlgaChepur2023-08-28 14:59:50
Добрий день, працівники данної компанії застосовують психологічний тиск, психологічне насилля, погрози, телефонний терор. Не йдуть на постуступки клієнту, який не відмовляється від оплати боргу. Відмовляються знімати борг офіційно з заробітної плати. Прошу вжити заходів стосовно дій працівників данної компанії та щоб вони погодили реструкторизацію боргу або тимчасово на тиждень припинили телефонний терор, а за тиждень я закрию борг в повному обсязі.
6 ноября 2023, 14:37
Добрий день, Ольго. Ми дуже цінуємо наших клієнтів та завжди намагаємось вирішити питання та допомогти в складній ситуації. Для вирішення Вашого питання, будь ласка, напишіть нам на info@credit7.ua або зателефонуйте до нашого Контакт Центру і ми обов'язково вирішимо Ваше питання. З повагою, команда Credit7
Anonim132023-08-09 14:13:46
Взяв кредит в 16000 тис все сплачував, але настав день коли звільнили з роботи, ну і звісно діло не вспів сплатити, з першого дня просторочки телефонують і кажуть сплатити сьогодні і виставляють умови до котрої години, потім видзвонюють кожен день з 9:00 ранку навіть у вихідні, процент у них просто пі…ец який великий! Люди прошу не беріть в МФО краще візьміть в банку там простіше і ніхто не буде звонити кожен день

6 ноября 2023, 9:35