Відгук про Печерське відділення у м. Київ.

tigraua 12 марта 2018, 21:18
Отделение по адресу: Киев, ул. Крещатик, 8-А
Рік назад коли розміщував депозит то враження було гарне. Сьогодні коли забирав депозит то зустрів не лише хамство від співробітників, зокрема від Скрипець Вікторії, а й щось похоже на шахрайство — щоб зняти гроші з карточки прямо на касі мене буквально примусили оформити страховку на майно за 30 грн. інакше сказали, що мої гроші мені не видадуть поки я їх запередчасно не замовлю, хоча саме на цей день мене ще тиждень назад запросили подзвонивши мені на мобільний і повідомивши, що мій депозит закінчується і вони мене чекатимуть…
На жаль, завдяки таким негативним враженням, надалі бути клієнтом цього банку бажання не маю.
Раджу як мінімум провести співбесіду з співробітником відділення, що на вулиці Хрещатик, 8 — Скрипець Вікторією — ніколи мені ще так різко і по хамськи у Банках не відповідали як вона. Заодно вважаю за необхідне також провести співбесіду з начальником цього відділення, так як загальне відношення до клієнта не просто негативне, а жахливе.
Укрсоцбанк
13 марта 2018, 9:48
Доброго дня, tigraua. Приносимо свої вибачення, що обслуговування в Банку викликало у Вас негативні емоції. Зі співробітниками даного відділення буде обов'язково проведена робота для виключення таких ситуацій в подальшому.

AndreyL4
AndreyL4
13 марта 2018, 14:25
Сделайте пару жалоб на конкретное отделение на их горячую службу. У меня после 3 или 4 заявления позвонил человек. представился начальницей отделения Печерского и пригласила прийти в удобное мне время, чтоб решить вопрос. Действительно, всё решили и исправили за счёт банка без дополнительных трат с моей стороны.
Но это тоже было в прошлом году. Сейчас, слава Богу, попрощался с ними (навсегда, надеюсь… а то они комиссии и долги умеют придумывать через года 2)
19 марта 2018, 15:37
Благодарю вас за поддержку и обязательно воспользуюсь вашим советом.
tigraua
tigraua
13 марта 2018, 18:25
У мене вже немає жалоб. Сьогодні заходив в дане відділення закрити карточку то відношення помітно покращилось. Думаю, не лише клієнтам, а й співробітникам банку буде приємніше коли всі ведуть себе культурно.
19 марта 2018, 15:37
Благодарю вас за поддержку и обязательно воспользуюсь вашим советом, надеюсь что все будет хорошо!

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Отзывы о Укрсоцбанке 📝 / Відгук про Печерське відділення у м. Київ.