Не маєш клопоту - стань клієнтом Укрсоцбанку !

Petrovich80 2 марта 2018, 10:08
Отделение по адресу: Киев, ул. Тулузы, 3-Б
Укрсоцбанк, Альфабанк, UniCredit складається враження, що таким чином, змінюючи назви данний банк намагається приховати негативний досвід роботи відносно клієнтів.
Надання послуг і Альфабанк це не сумісні речі. Пропоную новий слоган «Ми надаєм проблеми»…
Будучи майже три роки клієнтом банку терпець увірвався і вирішив я закрити свої рахунки…
Звернувся у відділення по вул.Тулузи 3б, попросив рахунки для повного розрахунку, розрахувався, картки позабирали.
На прохання отримати довідку про відсутність заборгованості отримав відповідь, що тільки через 30 днів треба підїхати, оплатити 80 грн. раніше не можливо.
Через два дні приходить повідомлення, що я маю сплатити мінімальний платіж за кредитом 3,76 грн. потім телефонує кредитор і повідомляє що за таких обставин у мене буде зіпсована кредитна історія…
Приїхав вторично, як виявилось 70 грн. мені нарахували відсотків за користування кредитом, оплатив. Але цього разу наполегливо став просити довідку про відсутність заборгованості, думаєте надали? Обіцяли вже в 5 днів, написати заяву і все одно приїхати ще раз для оплати 80 грн., бо одразу прийняти платіж і надіслати довідку листом вони не практикують (не по регламенту роботи банку).
І вищенаведене це лише останній випадок.
Укрсоцбанк
2 марта 2018, 10:27
Доброго дня, Petrovich80. Перепрошуємо, що відбулась така ситуація. Для з’ясування — вкажіть, будь ласка, Ваш ІПН в особистому повідомленні.

AndreyL4
AndreyL4
2 марта 2018, 14:55
О, моё любимое отделение, где мне при невозможности снять деньги с карточки Укрсоц предложили оформить карточку Альфабанка. Бывали, знаем.
Как вы в этом отделении ещё и обслуживаться умудрялись три года — ума не приложу. Даже в банкомат к ним только в рабочее время ходить надо. Близжайший адекватно работающий — в караване/Ашане на Сосниных, на Гната Юры банкомат ахтунг
3 марта 2018, 10:14
А я недавно прочитал где то интервью их руководителя. Так он сказал что в ближайшее время название могут сменить, так что скоро банк возможно получит уже 4 название
3 марта 2018, 12:22
Укральфасос :)

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Отзывы о Укрсоцбанке 📝 / Не маєш клопоту - стань клієнтом Укрсоцбанку !