Nat58 18 ноября 2022, 11:22
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Гагарина, 102
Я є клієнткою вашого банку ще з м.Луганська, потім обслуговувалась у м.Сєвєродонецьк. Розміщала власні кошти на депозитних рахунках, як в національній валюті так і в доларах, ніяких проблем раніше не виникало. Переїхавши до м.Дніпро звернулась до відділення розташованого на пр-т Гагарина, 102. Купувала валюту з подальшим розміщенням на депозит. Спеціалісти, які працюють з приватними клієнтами все допомогли вчасно і без проблем оформити, але по закінченню терміну депозита виникли проблеми з його поверненням. Я за тиждень до закінчення терміну замовила в банку (2700$ — були відкриті депозити на мене та матуся). Мені зателефонували з відділення банка та сказали, що можуть повернути тільки 600$ (на двох). Я дуже розраховувала на ці кошти, ми вже і так вдруге залишись без власного житла, так ще і державний банк не хоче повертати вчасно кошти. А у мене у вашому банку відкрит не один такий депозит. Колиш ви будете повертати кошти? Якщо ви не можите виконували власні пункти договору та постанову Національно Банку України з зазначиних послуг, то навіщо надаєте такі послуги в банку. Я, як клієнт виконала перед банком усі забов«язання (внесла кошти на рахонук однією сумою, а не часткам як ви мені повернули, завчасно заказала кошти). Тепер ваша черга виконувати свої забов’язання перед клієнтами. Дуже розчарована банком, а я була раніше вашою прихильницею. Поверніть мені кошти.
25 ноября 2022, 16:58
Доброго дня. Наразі, Ваше питання вирішено по суті — грошові кошти Вами отримано у відділенні банку.
Geidarov 17 ноября 2022, 20:14
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 19
Банк вже довгі роки вимагає незрозуміло що, навіть після винесення вердикту суду, продовжує терирозувати. Контакти юридичного відділу не надає. Якщо співробітники Полтавської філії читають це, то надайте свої контакти, або зав’яжітся зі мною за електронною адресою.
7 декабря 2022, 19:32
Доброго дня. Дякуємо за звернення, відповідальна особа з Вами зв'язалася.
Игорь Пунегов 17 ноября 2022, 19:18
Отделение по адресу: Киев, ул. Фроловская, 1/6
Жене перечислили зарплату на мою карту, но через неделю сумма исчезла. Куда не звонил и ходил, бесполезно.
7 декабря 2022, 18:45
Доброго дня, Ігорю!
Зазначений у Вашому зверненні переказ коштів має статус «помилкового» (за інформацією банка-еквайра – «Альфа-банк»), в результаті чого, шляхом договірного списання (п.п. 2.1.6 та п.п. 3.5.7.3 Публічних правил https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_01122022.pdf), кошти були списані з рахунку. За додатковою інформацією рекомендуємо звернутися до відправника коштів.
Николай Сальченко 16 ноября 2022, 17:02
Добрый день дорогие граждане Украины и не только.
Старайтесь обойти этот банк тридцатой дорогой, упаси вас бог попасть туда.
А теперь изложу почему, я не любитель писать отзыва хотя по службе приходится давать характеристики.
Выстояв очередь 2.5 часа 73 летняя женщина в надежде получить перевод Western Union получила отказ за то что не хочет оформлять пенсионную карточку и была с успехом выдворена на улицу добеленными работниками банка. Отлично справились, дно пробито. Академика Королева 70. Одесса
25 ноября 2022, 10:07
Добрий день! Банком проаналізовано роботу відділення Банку, розташованого за адресою м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 70.
Враховуючи ситуацію в країні, в м. Одеса тривають екстрені та планові відключення електроенергії, що обмежує можливість відділення надавати повний спектр банківських послуг усім бажаючим клієнтам через формування значних черг, які утворюються після відновлення електроенергії. Банк докладає усіх необхідних зусиль для закупівлі обладнання з метою безперебійної роботи зазначеного відділення вже найближчим часом.
Зауважимо, що в м. Одеса є відділення Банку, які вже забезпечено генераторами, за адресами: м. Одеса, вул. Пушкінська, 7 та м. Одеса, вул. Малиновського, 1/1 (дане відділення найближче, про що розміщено оголошення на вхідних дверях).
Oleksandr Solovei 15 ноября 2022, 15:54
У додатку нема карткових курсів. На сайті заявлено картковий курс 38,30 грн за євро.

При купівлі у закордоній крамниці на14,99 євро, з картки було списано 614,30 грн, тобто курс становив 40,98 грн за євро! Ніяких деталей транзакцій ані у додатку, ані у виписці нема. Курс можна вирахувати лише з папірцем та калькулятором.

Дякуючи досвіду роботи з іншими банками я передбачав, що це може бути курс блокування й фактичний курс буде іншим. Так і склалося — через два дні баланс картки змінився. Без жодних нотифікацій. Папірець, калькулятор… тепер вийшло, що курс транзакції становив 38,50 грн за євро. Теж не відповідає сайту банку, проте краще ніж 40,98 грн.

Але хіба можна розпоряджати фінансами не знаючи головного — скільки буде коштувати та чи інша витрата? Банкові варто додати у інтерфейс додатку більше інформації.
17 ноября 2022, 9:31
Доброго дня, Олександре. При виконанні операцій з карткою у валюті, що відрізняється від валюти рахунку, сума фактичного списання з рахунку може відрізнятись від суми блокування на рахунку в момент авторизації при здійсненні операції. Така різниця залежить від курсів валют на дату виконання операції (дата авторизації) та на дату фактичного проведення операції по рахунку. У зв’язку з цим, додатково блокується на рахунку 7% від суми операції і комісії за проведення операції (якщо така застосовується) для уникнення ризиків несанкціонованого овердрафту у випадку зміни курсів валют на дату списання (у випадку, якщо валюта операції не відповідає валюті рахунку). Якщо в день фактичного списання коштів курс збільшився – різниця між сумою блокування на рахунку в момент авторизації та сумою фактичного списання буде списана за рахунок всієї суми/частини суми додатково заблокованих 7% від суми операції, а решта (якщо така буде) стане доступною клієнту.

Більш детально щодо проведення операцій за кордоном або при розрахунку в мережі Інтернет на закордонних сайтах за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/currency_conv/.
yarassss505 14 ноября 2022, 12:39
Ви відправили смс, що кошти були відправлені на рахунок, а сьогодні вже тиждень, а коштів немає.??
15 ноября 2022, 11:36
Доброго дня, Марино. Для з'ясування питання щодо відсутності зарахування повернутих коштів на Ваш рахунок, рекомендуємо звернутися до Вашого банку.
Елена355 355 14 ноября 2022, 10:52
Депозит закончился 5.11.22. За неделю позвонила в отделение и заказала долары. После окончания депозита позвонили с отделения и сказали что долларов нет. Ждите, мы вас записали. Прошла неделя, на звонки не отвечают. Вот вам и государственный банк. Держитесь от него подальше.
16 ноября 2022, 12:50
Доброго дня, Олено. Наразі, Ваше питання вирішено по суті — грошові кошти Вами отримано.
lemki 14 ноября 2022, 10:51
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Гагарина, 102
В отделении отказывают в выдаче валюты в полном объеме по депозиту трехмесячному. Выдали 300 долларов, остальное предлагают получить в гривне или ждать пока кто-то придет сдавать валюту.
Банк не надежный в плане выплат)
17 ноября 2022, 9:39
Доброго дня. Для врегулювання Вашого питання з Вами було встановлено телефонний зв'язок та запрошено до відділення банку.
Alen22 12 ноября 2022, 0:24
Сотрудники отделения № 43, расположенного по адресу: г. Белая Церковь, ул. Театральная, 9; без моего ведома и согласия сделали меня клиентом УКРГАЗБАНК и даже оформили какой-то карточный продукт. Об этом я узнал через многое время спустя, абсолютно случайно, обратившись с целью размещения депозита в отделение этого же банка только в другом городе.
venom1993 10 ноября 2022, 21:47
Маю картку «Домовичок до пари» на якій відкритий кредитний ліміт, зазвичай списання за користування кредитними коштами відбувається до 5 числа кожного місяця в суммі 3% від використанної суми.
Списання відсотків відбулось, а потім після того як прийшла заробітня плата на іншу картку УкрГазбанку відбулось ще одне списання для погашення заборгованності по овердрафту.
Питання в тому що коли відбулось зарахування заробітньої плати, я зайшов в додаток банку і виявилось що на зарплатній картці сумма зарахування і фактична сумма яка була на рахунку відрізнялися майже на 4 тисячі!
Такі випадки вже траплялися, але зазвичай кошти яких не вистачало на другий день з‘являлися на рахунку, а цей раз нічого…
Онлайн допомога в додатку нічого не допомогла
16 ноября 2022, 9:40
Доброго дня. Для врегулювання Вашого питання з Вами було встановлено телефонний зв'язок. Для отримання більш детальної інформації, рекомендуємо звернутися у чат-бот банку у TELEGRAM (@ecobank_bot) зі свого фінансового номеру телефону.
Alen22 10 ноября 2022, 0:35
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 35
08.11.2022 року я звернувся до відділення № 463/24 АБ «УКРГАЗБАНК», розташованого за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 35, до менеджера по роботі з клієнтами фізособами Осипенко В. А. з метою розміщення депозитного вкладу безпосередньо в відділення банку. У спілкуванні з менеджером я зіткнувся з непрофесіоналізмом та некомпетентністю. По-перше, мені було відмовлено у переведенні на обслуговування з іншого відділення; по-друге, після розміщення депозиту мені було відмовлено у видачі виписки за депозитним рахунком (довелося звертатися до іншого працівника цього ж відділення для задоволення мого прохання); по-третє, не були зроблені вчасно скани моїх ідентифікаційних документів, а лише при повторному відвідуванні відділення; в четвертих, мені нав’язувалась непотрібна мені фінансова послуга (страховий поліс вартістю 125 грн.) і після відмови у його придбанні мені у відповідь було відмовлено у розміщенні депозиту безпосередньо у відділенні банку, у зв’язку з чим мені довелося розміщувати його онлайн, що не зовсім відповідав моїм інтересам.
11 ноября 2022, 16:45
Добрий день! Олеже, з порушеного питання в Банку зареєстровані від Вас звернення за вх. №С-2157 та С-2159. Наразі викладена Вами інформація аналізується. За результатами опрацювання Ви будете проінформовані на Вашу електронну адресу. Висловлюємо подяку за відгук.
Ikor 9 ноября 2022, 11:39
Мав жахливий досвід з цим банком!
При оплаті за реквізитами платежів IBAN — стягується шалена комісія, яка жодним чином ніде не вказується. Все дуже хитро зроблено, для того щоб обдерти Вас! Заповнюєш реквізити, вводиш суму і тобі пише кінцеву суму без жодних комісій, тебе зовсім не інформують!!! А після того як підтверджуєш платіж, другим списанням відбувається зняття невідомих прихованих якихось відсотків та комісій другим зняттям!!! Це просто жах, система заточена таким чином щоб ти думав, що комісій нема, а по факту з тебе здирають три шкури від 3−8%!!! Карл!!!
Платіж відмінити неможливо, комісію неможливо, відсутність інформування про відсоток обслуговування та приховування комісії.
Додаток просто примітивний як тетріс, ти навіть квитанцію не можеш отримати…
Закривав рахунок, для того щоб зняти 1,9грн потрібно заплатити комісію 5,10грн.
Самий корумпований, прихований та обдирливий банк.
10 ноября 2022, 12:39
Доброго дня, Ігорю.
Відображення комісії в мобільному додатку за операціями є однією із пріоритетних задач банку для реалізації — слідкуйте за оновленими версіями мобільного додатку.
Додатково зазначаємо, що актуальні тарифи, згідно яких проводиться обслуговування Вашого рахунку (тарифний план «ЕКО-кредитка»), розміщено у вільному доступі на офіційному сайті Банку https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/.
Звертаємо Вашу увагу, що квитанцію можна відправити на електронну пошту, безпосередньо після проведення платежу.
Висловлюємо подяку за звернення та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
dnszvzn 8 ноября 2022, 15:47
Хотел бы оставить положительный отзыв для Оксаны Антонюк (оператор контакт центра) потому что она действительно разобралась в моей проблеме и помогла решить ее. звонил несколько раз и все говорили, что не могут помочь никак, а она решила мой вопрос за две минуты разговора. спасибо
9 ноября 2022, 9:21
Доброго дня.
Щиро вдячні за позитивний відгук! Для здійснення додаткового аналізу описаної Вами ситуації щодо не вирішення Вашого питання з першого звернення, просимо надати (можна в особисті повідомлення) номер телефону, з якого було здійснено дзвінок до контакт-центру банку.
yarassss505 7 ноября 2022, 19:20
Здраствуйте, у меня возникла проблема, 30.09 были отправлена сумма 700 zl с банка Santander POLAND на банк UKRGASBANK JSB на адрес BOHDANA KHMELNNYTSKOGO STREET 16−22, з вязи с тем что валютный счёт не был открыт в банке деньги зависли на целый месяц, пообещали возврат денег на 04.11 Деньги на зад на щет с которого были отправлены не поступили.Дозвониться немогу.Помогите решить этот вопрос!
9 ноября 2022, 13:49
Доброго дня Марино!
07.11.2022 банком було повернуто переказ у сумі 582,30 злотих (за вирахуванням комісії банку у сумі 117,70 злотих із суми переказу) для подальшого повернення відправнику.
Відкрили сім'єю я і мій чоловік валютний депозит в USD. Термін закінчення депозиту 05.11.2022р. (субота). Завчасно 02.11.2022року зателефонувала до відділення м. Бровари бул.Незалежності 2 із заявою про відміну пролонгації депозиту та замовленням коштів для отримання депозиту. Працівник банку в телефонній розмові запевним мене, як клієнта, що пролонгація знята і кошти замовлені. 07.11.22 ми прийшли в банк щоб отримати кошти по депозиту на що працівник банку мені повідомив, що депозит був успішно пролонгований 05.11.2022р. На всі мої зауваження, що я телефонувала, замовляла і мене було завірено, що пролонгація знята відповідь одна — нічого не знаємо, звоніть на контакт- центр. На контакт- центрі відповідь також цікава: вони не знають чому була не знята пролонгація, розбирайтесь із відділенням, депозит пролонгований, нічого не можемо вдіяти. Кругова порука. На мої зауваження, що я відмовилась пролонгувати депозит, що мені вкрай необхідні дані кошти, і що дані кошти були замовлені в касі банку, тільки здвигання плечима і ніякої відповіді а також шляху вирішення ситуації. Така сама проблема і з депозитом мого чоловіка. Тобто нашу сім'ю в один і той же день банк 2 рази шляхом свідомого обману чи халатності позбавив двох депозитів. Прошу розглянути керівництвом банку дану ситуацію і вирішити питання щодо відміни пролонгації наших депозитів.
9 ноября 2022, 9:29
Доброго дня, Ларисо.
Вами розміщено у банку депозит з можливістю автопролонгації (автоматичного продовження строку зберігання коштів). Продовження строку зберігання коштів відбувається автоматично у випадку не витребування вкладником свого депозиту шляхом подання заяви про витребування депозиту, наданої до відділення Банку у письмовому вигляді або за телефоном контакт-центру 0-800-309-00-0 до дня закінчення строку зберігання коштів та за умови, якщо на момент закінчення строку зберігання коштів в банку діє відповідний вид депозиту з можливістю автоматичного продовження строку зберігання коштів (пп. 4.4.3 Правил https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravil_obsl_130622.pdf).
Оскільки Вами не було здійснені вищезазначені дії, продовження строку зберігання коштів відбулося автоматично.
Враховуючи, що можливість дострокового повернення депозиту не передбачена Вашим договором, продовжуючи його строк дії банк діє в рамках договірних відносин.
ARTEM BOSS 7 ноября 2022, 6:42
Все просто.есть деньги на счету в валюте.в банке общался с главным менеджером обещала перезвонить.прошло 2 недели.тишина.есть желание забрать свои деньги и больше никогда не связываться в этим несерьёзным банком.но для начала хотелось бы узнать у представителей банка здесь что они скажут по этому поводу?! сумма небольшая меньше 1000. Никому не рекомендую этот банк.будете иметь кучу проблем и потраченного времени.
8 ноября 2022, 17:20
Доброго дня, Артем!
На поточний момент Вас запрошено до відділення банку для вирішення Вашого питання по суті.
Полезный комментарий
ARTEM BOSS 9 ноября 2022, 14:55
Позвонили с отделения. Назначили дату.проблема решена. Всем добра!
marija80 5 ноября 2022, 12:19
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 74
Моя донька отримала в інституті картку банку. Два місяці дистанційне навчання, немає можливості поїхати і її отримати. Плюс мобільний додаток за кілька спроб так і не вдалося встановити. Сьогодні подзвонила на гарячу лінію. Розповіла про ситуацію і спитала, чи не можна відправити картку поштою. Отримала грубу відповідь від консультанта Назара, отримайте картку в найближчому відділенні. Найближче відділення за 140 км, що я і пояснила. Наступна порада була заблокувати картку. Тобто це така порада доступу до власних коштів? Якщо ви нав’язуєте студентам насильно послуги свого банку, то будьте ласкаві, щоб ці послуги надавались якісно, а не так, що людина не має доступу до власних коштів.
8 ноября 2022, 13:01
Доброго дня! Для здійснення аналізу описаної Вами ситуації, просимо надати (можна в особисті повідомлення) номер телефону, з якого було здійснено дзвінок до контакт-центру банку. Також просимо зазначити ПІБ клієнта банку для розгляду можливості врегулювання питання по суті.
Galland 1 ноября 2022, 9:02
Отделение по адресу: Одесса, ул. Пушкинская, 7
Пополняла карту в их терминале, деньги на карту не зашли. Терминал завис, выдал ошибку, но обратно ничего не вернул. В своих операциях по карте вижу, что есть зачисление, а потом сразу отмена. Обратилась на горячую линию, не помогли, сказали идти в отделение, чтоб это регить быстро. в пн была в отделении — написала заявление. 45 дней рассмотрение, и если, как они сказали, я действительно пополняла и они не зашли, ждите… обещали, что сразу сообщат после инкассации, выяснилось это или нет, уже 10 дней прошло, все тихо. Сотрудники в отделении общаются по-хамски. И говорят, что не рекомендуют пополнять карту через терминал… мол только через кассу. Деньги нужны уже, и хз сколько их стоит ожидать. Неужели инкассация там раз в 45 дней??? К српвнению, как-то пополняла моно и приват зажевал купюру, не учел ее. Так деньги зп счет пришли в течении 2х дней. Если ваги сотрудники не рекомендуют использовать терминалы для пополнений, или почините их, или уберите!!!
3 ноября 2022, 19:49
Доброго дня, Галино.
Наразі, кошти зараховано на Ваш рахунок. Висловлюємо подяку за звернення.
qazxsw1234567 28 октября 2022, 12:55
Отличная команда, Сотрудники умнички, начальник Гуц Елена Викторовна просто замечательная, Спасибо большое Вам за теплый прийом и квалифицированную работу 🥰
31 октября 2022, 9:45
Щиро вдячні за позитивний відгук!
artorx 28 октября 2022, 12:46
При оплаті через меню платежі на розрахунковий рахунок ФОПа у Приватбанку, Укргазбанк лану операцію не проводить — видає помилку, що «Укргазбанк забороняє здійснювати оплати на рахунки клієнта — нерезидента Банку».
Отримати адекватне пояснення причин такої помилки від підтримки даного банку не вдалося, складається враження, що банк працює виключно у рамках одного (власного) МФО, що є показником неплатоспроможності банку …
28 октября 2022, 13:50
Банк готовий проаналізувати описану Вами ситуацію. Для аналізу нам потрібно Вас ідентифікувати та отримати додаткову інформацію (наприклад, таку як назву платника, номер рахунку платника/отримувача, дата/час операції, назва отримувача тощо). Просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), (044) 494-46-50, (044) 590-49-99.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня