Tatyana60 21 октября 2022, 11:57
Доброго дня, знаходжуся на ТОТ (Бердянськ, Запопізька обл.) відділення банку не працюють. Спробувала зареєструватися у додатку (отримала підтвердження своїх дій через офіційний телеграм, вводила фін. номер, номер картки, пін код)… І картку заборковано нібито через некоректний пін (який є правильним). Мобільного укр. зв’язку немає, виїхати на підконтрольну територію немаю змоги. Що робити???
25 октября 2022, 11:51
Доброго дня.

Для розблокування картки Ви можете звернутися у чат-бот банку з мобільного додатку або через TELEGRAM (@ecobank_bot), зі свого фінансового номеру телефону.
Elenasharutenko 20 октября 2022, 16:00
Отделение по адресу: Харьков, ул. Полтавский шлях, 31
Хочется отметить превосходного сотрудника, начальника Гуц Елену Викторовну, и весь коллектив по адресу г. Харьков ул. Полтавский шлях, 31 «Укргазбанка».
Обслуживаюсь уже несколько лет в этом банке и еще нигде не встречала более квалифицированной помощи. Здесь всегда рады клиентам, уделят максимальное количество времени и ответят на все вопросы. А особенно подскажут как поступить правильно и какими услугами воспользоваться.
Благодарю за ваш профессионализм. Хочется, чтобы в нашем городе было как можно больше таких людей.
21 октября 2022, 9:26
Avk3012 20 октября 2022, 7:43
Абсолютно некомпетентний співробітник! Звернулися з питанням привязки вже відкритого рахунку до зарплатного проекту. Співробітник спочатку обвинувачила нас в невірних діях, потім ХПІ в поганій консультації. Але на цьому не зупинилась і коли почула, що я та мій син знаходимося за кордоном дозволила собі знецінити моє прогнення на захист та безпеку, з абсолютною неповагою до мене вимовила «А я тут работаю под бомбежками» якби це моя провина в цьому. І на цьому не зупинилась, дозволивши собі підняти голос.
Гуц Олена Вікторівна презентує Укргазбанк як не поважний до клієнтів, некомпетентний банк, банк який коичить всі поруч дураки і зрадники. Я б переглянула доцільність тримати подібних співробітників. Яка може бути репутація у банку, якщо в ній працють такі не компетентні співробітники?
31 октября 2022, 18:40
Доброго дня, Альоно!
Висловлюємо Вам подяку за відгук та небайдужість щодо якості обслуговування у нашому банку.
Щодо питання по картковому рахунку — ми зв’яжемося із власником рахунку для подальшої консультації.
Альона Ос 17 октября 2022, 10:54
Нещодавно відправила кошти на карту, як потім виявилось — це були шахраї. Номер карти 5354 2873 1100 7490
У моїй квитанції чітко зазначено мфо та назву Укргазбанку. мфо 320478
Звернулась на гарячу лінію банка, щоб зафіксувати факт злочину (щоб банк якось відреагував), але у відповідь почула: «ми таку інформацію не фіксуємо». Моє питання: чому банк не хоче реагувати на такі ситуації, як мінімум фіксувати і перевіряти скарги?
Недовіра до Вашого банку зросла
Навіть якщо Ви в черговий раз не визнаєте номер карти — оцінка обслуговування все одно об‘єктивна!
19 октября 2022, 11:57
Добрий день! Зазначена у Вашому повідомленні платіжна картка не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк».
Додатково зазначаємо, що BIN 535428 був замовлений АБ «УКРГАЗБАНК» і наданий в користування АТ «Комерційний Індустріальний Банк» для подальшої емісії платіжних карток, тому у відкритих джерелах інформації BIN 535428 (перші 6 цифр номеру карти) зазначається як BIN АБ «УКРГАЗБАНК», хоча фактично використовується іншим банком — АТ «Комерційний Індустріальний Банк».
Єгор Тітаренко 16 октября 2022, 16:29
Закинув гроші на цей треклятий банк, тепер не можу ані зняти, ані переказати ці гроші куди небудь, оператор каже рахунок заблокований і треба їхати у відділення банку де відкривали рахунок. Це під час війни? Я не можу онлайн підгрузити документи? Просто взяли і заблокували гроші, найгірший банк серед усіх, НЕ КОРЕСТУЙТИСЯ ЇМ!
21 октября 2022, 8:57
Доброго дня.

Банк готовий врегулювати Ваше питання шляхом проведення відеоверифікації. Просимо зареєструвати заявку для проведення відеоверифікації на офіційному сайті банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/eco-creditka/.
Irina181995 14 октября 2022, 6:11
Особа, влаштувала тижневий розпродаж на товар, на своїй сторінці магазину в соціальній мережі. Після чого, отримавши кошти мої, та здогадуюсь скільки ще було таких людей, заблокувала сторінку. По виведеній квитанції оплати, це клієнт банку «Укргазбанк». Звертались на гарячу лінію банку, зв‘язатися з оператором не можливо, а бути точніше така функція взагалі відсутня.
17 октября 2022, 9:56
Добрий день. Зазначена у Вашому повідомленні платіжна картка не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк».
Самий надійний, самий сучасний банк,
У відділенні працюють кращі працівники, допоможуть розібратися з усіма вашими питаннями, все дуже оперативно, дякую вам.
13 октября 2022, 17:44
Nikola555 12 октября 2022, 14:15
Сьогодні, ФГВ почав виплачувати кошти вкладникам банка «Січ». У мене в «Січ» був доларовий депозит, тому стало питання, де найкраще конвертувати 100 тис. грн., які видаються в день, знову в долари. Обійшов та зателефонував десь до 10 банків. Найпривабливіші на сьогодні умови, які я знайшов — тільки в «Укргазбанк»: 37,3 грн за долар при конвертації, додаткова сума ще склала всього 500 грн. Таких ставок взагалі немає, бо нижче 37,45 (це у Приват, без додаткових якихось комісій та послуг) не знайшов, в основному, ще тільки декілька банків пропонують 37,95 грн за долар, ну, а всі інші — більше 38 грн. за долар.
Відвідував віддлення № 70 по Січових Стрільців (Київ). Гарне відділення, дуже привітні менеджери. Мене обслуговував спочатку молодий чоловік, нажаль не запам’ятав ім'я та дівчина Руслана. Фахові працівники з гарнимі знанням своєї справи. І позитивні… В цілому, послугами та пропозиціями банку задоволений
12 октября 2022, 17:20
Sseuse 7 октября 2022, 18:21
7.10.2022 Заблокировали карту через 5 минут как пришли деньги, разблокировать оператор не может у меня нет какого то пароля, который я должен им сказать чтобы подтвердить что это я, бред, послали в банк чтобы сделать этот пароль а потом только перезвонить и разблокируют, впереди выходные, чем прикажите питаться? Приложение виснет, перевод с первого раза не сделать!!!
10 октября 2022, 18:15
Доброго дня.
Ваше питання вирішено по суті — до Вашої анкети додано слово-пароль та видано додаткову картку.
Приносимо вибачення за завдані незручності.
TamaraIvanivna 6 октября 2022, 23:08
Шахрайська контора, яка вкрала кошти з двох валютних депозитів. П‘ятий місяць відмовляються видати кошти, не надають строки вирішення питання. Брехливі та некомпетентні співробітники. На особистій зустрічі керівник Київського регіону обіцяв вирішити питання та видати кошти ще в червні, сказав звернутись до відділення для отримання. Але кошти так і не видали. Вкрали.
Зверталась до НБУ з описом ситуації та копіями відписок від укргазбанку, — надали відповідь, що потрібно подати позов до суду на шахрайські дії укргазбанку. Нікому не раджу цю шарашкіну контору, обходьте десясою дорогою.
18 октября 2022, 11:44
Добрий день, Тамаро!
Застосовуючи ризик-орієнтовний підхід, що використовує Банк при оцінці діяльності своїх клієнтів у відповідності з вимогами Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 №361-ІХ та Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 №65, за результатами проведеного Банком аналізу, з метою недопущення проведення видаткових операцій, які підпадають під ознаки, визначені п.15 Постанови Правління Національного банку України від 24.02.2022 № 18, та враховуючи відсутність інформації/документів, що можуть спростувати або підтвердити належність Вас до фізичних осіб, які є резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь, Банком було прийнято рішення про блокування рахунків, відкритих на Ваше ім’я з метою недопущення проведення видаткових операцій за ними.
У разі отримання Банком від Національного банку України Переліку від Служби безпеки України та/або державних органів України, попередньо погоджених Службою безпеки України, щодо можливості здійснення Банком видаткових операцій з Ваших рахунків, Банк відновить можливість здійснення видаткових операцій за рахунками.
У зв’язку з цим для врегулювання Вашого питання по-суті рекомендуємо звернутися до Служби безпеки України із запитом щодо погодження можливості здійснення видаткових операцій по рахункам, відкритих в АБ «УКРГАЗБАНК» на Ваше ім’я.
Алексей Бобраков 4 октября 2022, 19:52
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 16-22
Когда-то давно оформлял достаточно боьшие депозиты и сами записали меня в Премьер банкинг. Были контакты девочки, все было нормально. Я не из Киева. В родном городе отношения с банком были давние и более личные, поэтому все вопросы проще было решать через них. Но и Киев помогал, чем мог. Теперь родной город в оккупации, я за границей, киевская девочка ушла в другое отделение… Связь с банком резко закончилась (((новая девочка на больничном и ничего узнать нельзя уже 2 недели. Пробовал обойтись приложением, но это просто пародия: информации 0! Чтобы заработало нужно открыть карту — открыл карту. Не заработало. Карты просто открываются без всяких ссылок на тарифы за обслуживание. Короче, за последние 5 лет прогресса никакого. Как только представится возможность заберу все деньги и уйду в нормальный банк.
7 октября 2022, 12:59
Доброго дня.
З Вами встановили зв'язок та надали консультацію. Дякуємо за Ваше звернення.
Поповнила картку через касу банку по квитанції, яку виписав менеджер. В цей же день подала заявку на оформ валютного депозиту через додаток «еко-банк». Депозит так і не офомився, а гроші з картки просто зникли. Не відображається навіть рух по карті, ніби по ній ніяких транзакцій і не було. Гаряча лінія не відповідає -лише грає музика, чат в додатку — теж не працює. Сума велика, і ніякого зв’язку з банком.
4 октября 2022, 10:17
Добрий день! Повідомте нам Ваш номер телефону (можна в особисті повідомлення), ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей для подальшого аналізу описаної Вами ситуації.
TetianaK82 1 октября 2022, 5:25
Я здійснювала розплату карткою в магазині Єва на 138 грн. По факту зняли 291 грн. Хоч в додатку і виписці написано 138 за операцією. Те, що більше взяли, видно за залишками коштів. На гарячій лінії мені ніхто не хотів нічого пояснювати. Сказали, що за залишками ніхто нічого не рахує. Якщо написано 138 грн, то зняли 138 грн. Елементарна математика — складання і віднімання. Жах! Просто взяли і нахабно зняли гроші, ще й говорять, що мені це наснилося. Ні, я таким банком користуватися не буду. Тепер мабуть потрібно пройти ще 100 кіл аду, щоб доказати, що Укргазбанк зняв більше коштів, ніж за чеком. Замість прояву інтересу і бажання допомогти, мене просто посилають на гарячій лінії і кажуть, що це мої проблеми.
4 октября 2022, 11:29
Доброго дня, Тетяно!

В телефонному режимі Вам надано консультацію стосовно проведених операцій по Вашій карті.
SviatoslavH 28 сентября 2022, 13:49
Шановний Укргазбанк, поясніть будь ласка чому на сьогодні ви ще раз нарахували мені 23 евро боргу до тих 20 евро. В мене єврова карта. Я розрахувався нею на суму 1500 євро і ви нарахували мені 43 євро боргу. За що?! І друге: то ви вже проконсультуйте директорів своїх відділень в Кременчузі щоб вони шахрайськими методами не розводили клієнтів на гроші!
30 сентября 2022, 17:59
Доброго дня.
Відповідь на Ваше звернення направлено Вам в особисті повідомлення.
andruxa222 27 сентября 2022, 16:21
добрый день мы в Херсоне в оккупации банк поменял вайбер на телеграмм поменялся финансовый номер теперь не возможно войти в приложение так как требует регистрации через дию которая у них не работает консультации не дают только отписки, а потом вообще не отвечают на письма самый не дружественный банк приложение экобанк самое дебильное только отрицательные комментарии и ничего не исправляют
27 сентября 2022, 19:09
Доброго дня!

З 01.09.2022 канал для комунікації Viber закрито Банком.
На поточний момент діючий канал комунікації з Банком — Telegram.
Olha28 27 сентября 2022, 12:52
Доброго дня, звертаюсь з такою проблемою.Клієн вашого банку проводить шахрайські дії, коли зателефонували до колд.центру сказали що заявок вони з цього приводу не приймають.Я пояснила що заяву я вже написала в кібер поліцію.На мою думку це теж повинно бути в компетенції банку.Я розумію що заблокувати картку з одного звернення банк не може.Але якби ви приймали заявки і заявок було кілька то банку треба було задуматись про блокування картки на період розслідування.Думаю що ви вправі це зробити!
27 сентября 2022, 19:24
Добрий день! Повідомте нам Ваш номер телефону (можна в особисті повідомлення), ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей для аналізу описаної Вами ситуації.
SviatoslavH 22 сентября 2022, 13:35
Вже писав відгук нижче але мабуть поспішив натиснути «проблему вирішено» адже проблеми тут не закінчуються. Минулого разу мені так і не вдалося отримати готівку тому що при зверненні до відділення мені вказали що для отримання коштів необхідно сплатити 1% комісії. При відкритті карти в тарифах було вказано що з валютних карток зняття коштів без комісії. Вирішив дізнатись в підтримки про зміни в тарифах. Останні тарифи від 15.09.2022. І там вказано що як і раніше зняття з валютних карт не тарифікується. Відповідь підтримки була такою що мені необхідно дізнатись саме в відліленні банку згідного якого пункту було нараховано 1% комісії. Але вже якось не було бажання цим займатись.
Через деякий час вирішив поповнити своєю валютною карткою через гугл пей картку іншого банку. Спочатку була списанна сума без комісій, потім була зписана банком комісія в розмірі близько 2%(в випискі взагалі не відображається це списання). Заходжу в тарифи. Єдиний тариф який там є це те що переказ коштів з рахунку на рахунки в межах України і закордон 0.7% min 30 eur/usd (я так розумію маєтьсяна увазі саме swift). Цікавий момент, при розрахунку через гугл пей операція не проходила до того як не змінив ліміти в категорії саме «купівлю товару» а не «переказ з картки на картку». Тобто спочатку все проходить без комісії як розрахунок карткою, а потім вже банк змінює категорію на переказ з картки на карту і списує комісію 2%. Питання до банку, в двох вище описаних ситуація комісії які нараховує банк не відповідають комісіям які є в діючих тарифах банку, чому клієнтів про ці комісію не сповіщують?
27 сентября 2022, 17:48
Доброго дня, Святославе!
Щодо отримання готівкових коштів в іноземній валюті у відділенні банку повідомляємо, що відповідно до Вашого тарифного плану, наразі, дана послуга є безкоштовною.
Щодо операції з поповнення картки іншого банку повідомляємо, що комісія за дану операцію банком не утримувалася. Причина, через що сума ініційованої Вами операції відрізняється від суми списаних коштів з Вашого рахунку, у тому, що дана операція є міжнародною та проводилась Вами у валюті євро за допомогою картки MasterCard. У відповідності до п.п.3.2.2.18.2 публічних Правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravil_obsl_130622.pdf) за міжнародними платіжними операціями, здійсненими платіжними карткам MasterCard, розрахунковою валютою є долар США. Порядок розрахунків та платежів за картковим рахунком при виконанні операцій з карткою у валюті, що відрізняється від розрахункової валюти, передбачений в п.п.3.5.10 публічних Правил.
dgp 17 сентября 2022, 22:27
мне заблокировали карточку и об этом не предупредили. в колл центре отказались ее разблокировать в субботу. деньги нужны были именно в этот день. потратила время и нервы когда общалась с сотрудниками этого банка. отвечают стандартными фразами и не по теме разговора. отделения в субботу и воскресения не работают. график работы отделений очень не удобный. приложение работает через раз. обменять деньги в приложении невозможно. в приложении всегда технические работы. онлайн сервисы не работают. в колл центре сидят люди, которым наплевать на клиентов. в колл центре дают неправильную информацию. снимают каждый месяц за обслуживание деньги, даже если не обращался в банк и не снимал деньги. сотрудники банка не дают информацию, куда обращаться если есть спорная ситуация.
ПЛЮСОВ НЕТ у этого банка.
почему нельзя выбрать больше 3 проблем. у этого банка их намного больше.
я бы не советовала никому держать деньги в этом банке
21 сентября 2022, 10:00
Добрий день! За результатами розгляду Вашого звернення від 16.08.2022 (вх. № З-1495) Банком надіслано на Вашу електронну адресу відповідь листом від 12.09.2022 за вих. №124/20274/2022.
SviatoslavH 16 сентября 2022, 16:13
Хотел снять валюту в г. Кременчуг. В отделении небыло валюты. Поехал на другое (бульвар Пушкина 7). 15:59 ответ кассира: «Касса закрыта. Приходите в понедельник». Уважаемый Укргазбанк, это не моя вина что я должен ездить по всему городу искать валюту в кассах вашего банка! Выдать валюту занимает 1 минуту, разве не можна отнестись с понимание к клиенту?! Я был в отделении за 2 минуты до закрытия кассы, пока кассир договорил по телефону прошла еще одна минута и вот уже в 15.59 я получаю ответ что касса не работает.
20 сентября 2022, 19:01
Доброго дня, Святославе!
Дякуємо за Ваше звернення. Банком проаналізовано отриману інформацію, в тому числі матеріали відеофіксації відділення та встановлено, що Ви звернулись у відділення банку 16.09.2022 о 15:59:48 год.
Зважаючи, що каса відділення 16.09.2022 працювала до 16:00 год., на жаль, працівники відділення не мали можливості оформити проведення операції за такий короткий проміжок часу.
Запевняємо Вас, що Банк опікується своєю репутацією та цінує кожного клієнта. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Будемо раді Вас бачити у відділеннях нашого Банку.
dgp 16 сентября 2022, 10:33
банк не принимает в с вой адрес критику и политика банка — это плевать на его клиентов. кол центр не может решить проблему по разблокировки карточки. онлайн услуги вообще не работают. в банке не отвечают на обращение уже больше месяца. В ЭТОМ БАНКЕ НИКТО НИ ЗА ЧТО НЕ ОТВЕЧАЕТ. в этом банке плохо все. В телеграме и вайбере просто удаляют с группы. Стирают все негативные комментарии о банке вместо того, чтобы решать проблемы с персоналом. На обращения не отвечают. БАНКУ НАПЛЕВАТЬ НА КЛИЕНТОВ.
21 сентября 2022, 10:00

Курс валют в Укргазбанке на сегодня