Розчарування

Dmrog 14 сентября 2024, 14:47
Користуюсь послугами Таскомбанку, справно обслуговую кредитну лінію, завжди стежу за своїми фінансами та використовую мобільний додаток для моніторингу. В додатку вказано, що моя картка знаходиться у грейс-періоді, тобто пільговий період активний. Однак при поповненні картки вся сума була автоматично списана на погашення заборгованості.

Зателефонувавши до банку, оператор повідомив, що через якісь P2P платежі картка вийшла з пільгового періоду. На моє запитання, які саме платежі та де я можу побачити цю інформацію у додатку, оператор не зміг дати чіткої відповіді, посилаючись на технічні проблеми. Мені порадили дзвонити і дізнаватися самостійно, хоча в додатку все показує, що грейс-період діє.

Я розчарований такою недбалістю та відсутністю прозорості у роботі банку. Вважаю, що подібні технічні проблеми та відсутність доступу до важливої інформації є неприпустимими. Планую негайно припинити користування послугами цього банку і не рекомендую його іншим.
Таскомбанк
16 сентября 2024, 17:02
Інформуємо, що пільговий період діє виключно на витратні операції за карткою. Не розповсюджується на операцію зняття готівки в АТМ/касі, Р2Р перекази та СЕП платежі (платежі по реквізитам). При здійсненні даних операцій за рахунок кредитних коштів, — нараховується комісія 4,9% та річний відсоток 54,8% річних з моменту здійснення даної операції.

Оскільки в додатку TAS2U відображається лише сума операцій за попередній місяць, на які розповсюджується дія пільгового періоду, та не враховується сума операцій, на які не діє пільговий період, проте які слід внести, щоб залишитись в пільговому періоді, відповідно до умов Вашої кредитної картки — внесеної суми дійсно могло не вистачити для погашення кредитної заборгованості.

Інформуємо, що Таскомбанк постійно працює над впровадженням нових функцій та можливостей і наші спеціалісти вже працюють над даним функціоналом.
Нам прикро, що Ви не отримали очікуваний рівень сервісу та у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Ми будемо докладати максимум зусиль для покращення роботи банку.

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке