Не дають можливість закрити рахунок

AnnaD20 15 июля 2024, 20:54
Близько місяця тому відкрила рахунок в даному Банку. З часом зрозуміла, що тарифи Банку мене не влаштовують та вирішила закрити рахунок. Звернулася на гарячу лінію 06.07, де мені задали дуже багато питань та пояснила суть мого запиту. Працівник дуже довго вказував чекайте, підвантажую інформацію, далі на хвилин 10 мене поставили на утримання. Дочекавшись підвантаження інформації, працівник відповів, так як в мене є пару копійок на рахунку, потрібно їх вивести та закрити депозит, який автоматизовано відкрився та передзвонити через декілька днів. Я зробила, так як мені вказали та з чистою совістю звернулася закрити рахунок 14.07. Оператор все перевірив та вказав, що так як Ви користуєтеся рахунками менше року закрити дистанційно їх не можна, тільки потрібно їхати у відділення. Звернутися у відділення змоги не має, так я працюю кожного дня та у вихідні відділення зачинене. Допомогти мені ніхто не зміг. Таке враження, ніби потрапила в рабство в даному Банку. Працівники та сам Банк не зацікавлений у вирішенні питання клієнта. Дуже обурює, що існують Банки, які вказують клієнтам, який термін вони мають користуватися рахунками.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
15 июля 2024, 23:39
А какой банк заинтересован терять клиентов?

Курс валют в Таскомбанке

USD 41 41.4

Курс валют в Таскомбанке

USD 41 41.4
Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / Не дають можливість закрити рахунок