Підтримка не відповідає майже 2 тижня

dana98 30 мая 2024, 18:14
Нажаль я не можу отримати відповідь від підтримки майже 2 тижня. Я просто хотіла дзнатись інформацію по останній транзакції, яка сума мені прийшла в валюті, тому що ця інформація недоступна в додатку (у всіх інших онлайн банкінгах ця інорфмація завжди була доступна). Я не розумію чому я не можу отримати відповідь на легке запитання. Це вперше в моєму досвіді що банк ніяк не реагує на мої запитання. Я отримала повернення від Airbnb в розмірі 1240$, але як я розумію банк помилково зарахував їх по дуже заниженому курсу 38.7, замість 40. Тому я втратила 1700 грн на операції повернення. Чи то скриті комісії якісь, чи то помилка банку, але я хочу дізнатись відповідь. Також хочу відзначити, що в той самий час мені було зроблено повернення на картку іншого банку майже на аналогічу суму і там різниця між оплатою і поверненням була лише 70 грн, а не 1700 як в моєму випадку з Таскомбанк.
Таскомбанк
4 июня 2024, 15:02
Добрий день.

Приносимо вибачення за очікування.
Інформуємо, що Ваше звернення перебуває в роботі відповідного підрозділу Банку, необхідний додатковий час для вирішення питання.
Відповідь буде відправлено найближчим часом.

Курс валют в Таскомбанке

USD 41 41.4

Курс валют в Таскомбанке

USD 41 41.4
Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / Підтримка не відповідає майже 2 тижня