Закрили рахунок гроші не вернули!

Кидають на гроші. Майже 50 тис грн моїх там. Самі закрили рахунок. сказали написати заяву щоб гроші перерахували на інший банк ще два тиждні назад. На відділенні тоді сказали що кошти переведуть на інший банк на протязі трьох днів. Пройшло уже два тиждні, грошей немає, намагаються кинути! Роблю розголос щоб злочинцям не вдалося це зробити!!! Не кидайте людей інакше від вас підуть останні клієнти!
Таскомбанк
29 мая 2024, 21:26
Добрий день.

Розуміємо Ваше незадоволення, при цьому зазначаємо, що згідно з умовами Договору комплексного банківського обслуговування — 12.4. Банк має право розірвати в односторонньому порядку Договір та закрити Рахунок за ініціативою Банку:
– у випадках, передбачених законодавством, що регулює відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;
– в інших випадках, передбачених чинним законодавством України, банківськими правилами, або додатковими угодами/змінами до ДКБО/Договорів.

Для того, щоб перевірити інформацію вкажіть, будь ласка, в яке відділення ТАСКОМБАНКу Ви звертались та дату звернення в особисті повідомлення.

Андрій Грабовський
Андрій Грабовський
29 мая 2024, 21:47
Мені на відділенні говорили що мої кошти, а це майже 50 тисяч , які поповнював через касу свій рахунок пів року назад, повернуть на рахунок іншого банку на протязі трьох днів! Уже пройшло два тиждні ! Коли мені переведуть кошти на мій рахунок іншого банку?

Курс валют в Таскомбанке

USD 41 41.4