Ось що бува, коли нормальний банк викуповують шахраї!

Gelloiss 8 мая 2024, 15:50
Не знаю, що там насправді за схема про переход від спортбанку до таскомбанку, але я не вірю, що залишилися ті ж самі власники, бо їх дії кардинально інші!
Я був клієнтом спортабнку від найперших місяців його існування, це вже роки 4 точно. Він дійшов рівня монобанку, я його активно рекомендував друзям і близьким, бо де в чому він був навіть кращим за моно. Але, нажаль, сталася біда. Банк було викуплено шархраями і він став TAS2U. Чому шахраями? Бо пілся переходу від спортбанку в ту помийку на букву «Т» у моїх батьків просто зникли гроші з карток. Питання вже вирішується з банками третій тиждень. В мене благо грошей не було на карті, але був кредитний ліміт. Так ось прикол. Вчора я був винен 500 грн обовʼязкового платежу за вихід з пільгового періоду. Сьогодні там вже сумма 1000грн 😂 Срашно подумати, що буде завтра. Оператор дзвонив теж казав про 500 грн, але я почитав відгуки інших людей і зрозумів, що краще взагалі нічого не погашати, бо буде більше проблем навіть. Тож на все добре! Якщо спортбанк повернеться, я поверну йому борг.
А так циї шахраїв всеодно засудять інші потерпілі, так що я не буду їм переводити свої гроші.
Таскомбанк
9 мая 2024, 20:05
Добрий день.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Звертаємо увагу, що проект Спорт банк здійснював діяльність на ліцензії АТ «ТАСКОМБАНК», а отже усі клієнти Спорт банк є клієнтами ТАСКОМБАНКУ, і банк продовжить обслуговування усіх клієнтів, які користувались застосунком Спорт банк, забезпечуючи надійний і сучасний сервіс своїм клієнтам.

Інформуємо, що всі Ваші раніше укладені договори продовжують діяти на тих же умовах, на яких вони були укладені.

Для перевірки наданої Вами інформації та можливості допомогти в вирішенні питання – прохання звернутись до служби підтримки за тел.:0 800 503 580 (безкоштовно на території України), в банківський чат ( https://tascombank.ua/) або на info@tascombank.com.ua

Pumbovik
Pumbovik
8 мая 2024, 18:34
Спорт был не выкуплен, а ликвидирован за проблемы с финмониторингом. И это был не банк, а отдельная финтех-конторка, которая арендовала лицензию таса для работы. Видимо тас пнул спорт и разорвал договор аренды лицензии, а счета с деньгами начали переносить на платформу таса
Gelloiss
Gelloiss
29 июня 2024, 13:39
Я і дзвонив і писав. Жодного результату.
наразі в мене кредит, мені приходять смс типу треба його сплатити, а я навіть не знаю ні суму ні рахунок — нічого! В застосунок я увійти не можу, бо коли я після зверення в підтримку восстановив пароль, то про вводі нового паролю застосунок видає «невідому помилку» та просить спробувати пізніше. І так вже місяць. Застосунок останньої версії, апдейтів в AppStore немає.

Тож я в же точно впевнений, що ви спеціально не даєете доступ до рахунків, аби накрутити ще більше відсотків по кредиту!!! Сволочі та шахраї! Як я можу віддалено отримати виписку по своєму рахунку, аби вже знати суми та рахунки, сплатити і назавжди забути вас?! Підтримка не працює, по номеру телефону фактичної допомоги надати не можуть.

Курс валют в Таскомбанке

USD 41 41.4

Курс валют в Таскомбанке

USD 41 41.4
Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / Ось що бува, коли нормальний банк викуповують шахраї!