Долларовый депозит

Clienttac 8 января 2024, 19:19
Отделение по адресу: Киев, ул. Строителей, 39
Являюсь клиентом банка, планировал и дальше обслуживаться. Объективно высокие процентные ставки депозитов, бывают хорошие карточные курсы валют.
Но сегодня столкнулся с неприятной ситуацией, истек срок валютного депо, заказал 2600 долларов. Кассир предложила старого образца, но это победы, проблема в том, что они как с помойки, грязные, замусоленные, из 26 купюр 7 с печатями, несколько порисованные ручкой, остальные затертые. Нормальных ровно пять купюр.
Попросил заменить, кассир ответила что это ещё хорошие отобрала. Спасибо за обслуживание! Один балл добавил за шоколадный батончик, видимо призванный подсластить горечь от такого сервиса. Задумаюсь о том, оставаться ли клиентом при таком отношении.
Таскомбанк
10 января 2024, 13:14
Добрий день.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Викладену Вами інформацію було передано до відповідного підрозділу Банку для здійснення аналізу ситуації, що виникла.
Отримали відповідь, що Вами було здійснено валютообмін в касі Банку (на гривні).

Звертаємо увагу, що дійсно, видача валюти буде відбуватися тими купюрами, які є в наявності в касі Банку на момент Вашого звернення.
Інформуємо, що всі купюри, незалежно від зразку, що не мають ознак зношення, незалежно від року випуску є законним засобом платежу, та приймаються і видаються банками, як і всі інші.
Звертаємо увагу, що Ви можете отримати кошти частково, в межах наявних купюр, які Вам необхідні у відділенні станом на кожен день.

Clienttac
Clienttac
10 января 2024, 14:18
Добрий день. Приємно, що банк відповідає і загалом іде на контакт. Але трохи дивно читати стандартну відповідь про не наявність в касі, але ж 5 купюр я отримав нових, і було заявлено що більше немає, а наступного дня видали з тієї ж пачки, тільки номери перед цими купюрами і одразу після них. А здати довелось вимушено, так. І втратити на курсі. Але в любому випадку дякую за діалог.

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке