Хучший банк

Iggrik 7 октября 2023, 14:02
Не хотите проблем? Не связывайтесь с этим банком, оформил кредитку через приложение, попробовал взять кредитный лимит мне отказали, на следующей день позвонили и сказали что могу у них взять кредит без справки о доходах до 50тыс. Только наличными, я приехал посидел минут 30 мне сказали отказано) перевели мне на карту деньги и их сразу заблокировали, онлайн поддержки нет, позвонил в поддержку там подтвердили блокировку, спросил что нужно для разблокировки? Мне менеджер отвечает: ждите… спросил сколько ждать и когда снимут блок? Она сказала что не знает сколько нужно будет ждать, ощад, восток и эта помойка просто нереальные мрази
Таскомбанк
9 октября 2023, 15:43

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Дійсно, рішення щодо суми кредитного ліміту погоджується кредитним комітетом кожному Клієнту індивідуально.

Пропонуємо Вам скористатися даною картою та оцінити її переваги:
1.Безкоштовне зарахування коштів;
2. Керування в додатку TAS2U;
3. Безкоштовна послуга інформування;
4. Зручна бонусна програма;
5. Відсутня комісія за конвертацію валюти.

Додатково інформуємо, що через 30 днів після відкриття карти можливо подати заявку на зміну кредитного ліміту, звернувшись до Контакт-центру Банку за телефонами: 0 800 503 580 (безкоштовно на території України), 044 393 25 90 (оплата згідно з тарифами оператора).
Для того щоб перевірити інформацію обмеження рахунку та допомогти у вирішенні питання, вкажіть, будь ласка, Ваше ПІБ, ІПН, в яке відділення ТАСКОМБАНКу Ви звертались та дату звернення, в особисті повідомлення.

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке