СТАВЛЕННЯ і обслуговування клієнтів

Avdeevmaxim 23 августа 2023, 0:29
Не рекомендую таксомбанк оскільки він не турбується про клієнтів, а саме не вернули кошти з смс інформування який сам по собі автоматично включився і мені про це ніхто не повідомив, 0 з 5 не рекомендую
Таскомбанк
25 августа 2023, 17:50

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Дійсно, відповідно до тарифів передбачене автоматичне підключення послуги інформування при оформленні поточного карткового рахунку з використанням електронних платіжних засобів.
Надання інформації по рахунку засобами GSM-банкінгу/ PUSH-повідомленнями, за 30 днів складає 20,00 грн ( в еквіваленті).
Підключення послуги відбувається щомісячно, авансом, у дату підключення послуги при наявності на рахунку коштів для оплати послуги.
При відсутності оплати послуга не надається. Відновлюється автоматично з дати здійснення оплати за послугу.
Звертаємо Вашу увагу, що дана послуга підвищує рівень безпеки збереження Ваших коштів. Автоматичне підключення послуги смс інформування дозволяє Вам контролювати рух коштів по Вашому рахунку 24 години на добу.

Уточніть, будь ласка, Ви відмовились від послуги але комісія була списана?

Якщо так – зі сторони Банку комісія буде повернена.

Для вирішення даного питання — надайте, будь ласка, деталі ситуації, яка виникла в особисті повідомлення.

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / СТАВЛЕННЯ і обслуговування клієнтів