Не рекомендую

Surmirs 25 февраля 2023, 10:54
Побачив на купленому у супермаркеті шоколаді рекламу «Акція від ТАСКОМБАНКУ та Millenium: 25 грн повертаємо на картку і ще 25 направляємо на благодійність» і вирішив погратись. Прийшов додому, виконав всі інструкції з відкриття «Very Card» (це були танці із бубном протягом години) і нарешті картка з’явилась у додатку онлайн-банкінга Банку.
Але ніякого обіцяного повернення грошей не відбулося. Тоді я уважно перечитав умови акції і знайшов напис дрібними літерами (як це зазвичай роблять), що кошти буде зараховано протягом 7 днів. Я почекав ці дня. Нічого не відбулося.
Тоді я вирішив закрити рахунок, щоб раптово, через деякий час, не виявилось, що я наприклад винен банку за його обслуговування, але зась! Ні у мобільному додатку, ні на вебпорталі Банку немає такої можливості, опції.
Коротше начебто і нічого страшного банк не зробив, але стійке відчуття, що тебе надурили і тепер ти просто так від їхніх послуг не відмовишся.
Ось посилання на їхню «чудову акцію» https://tascombank.ua/news/63e3cc68fa10850012848f44
Таскомбанк
27 февраля 2023, 16:03

Ваше звернення прийнято до роботи відповідним підрозділом Банку. Коли Ваше питання буде вирішено — Вас додатково проінформуємо.

natashaGra
natashaGra
25 февраля 2023, 20:10
Неделю пытаюсь зарегистрироваться в тас2ю, результат 0. А шоколадки эти сегодня видела в магазине, спасибо, что предупредили вряд ли буду пробовать

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке