Не має даже гривні у відділенні

BratAlex 13 октября 2022, 15:44
Отделение по адресу: Киев, пр-т П. Григоренко, 28
12 жовтня 2022 я зателефонував у Київське відділення 37 Таскомбанка на Позняках за номером 0442246869 о 14:23 повідомити, що я планую наступного дня зняти у касі відділення 70000 ГРИВЕНЬ. На що мені відповіли, що проблем з гривнею не має (тільки з валютою), тому я можу приходити забирати гривню коли завгодно. Проте, наступного дня о 14:10 у відділенні мені відмовили у видачі моєї суми, запропонувавши 5000. На мій сарказм, що в банкомат більше видає — видали 10000. В на те, що я за день повідомляв про зняття відповіли, що з гривнею завжди у відділенні проблема, а хто у них відповідає по телефону 2246869 вони не слідкують (мабуть клієнти). А банківській застосунок за рік моїх відносин з цім банком так і не запроцював — звертався у різні відділення, писав листи, а відповідь — якісь проблеми у мене з телефоном (застосунки інших банків працюють на ура). Я зніму залишок і більше ні ногою, а Ви думайте.
Таскомбанк
16 октября 2022, 13:06
Добрий день.

Викладену Вами інформацію було направлено на підрозділ банку, який відповідає за якість обслуговування Клієнтів у відділеннях ТАСКОМБАНКу для аналізу ситуації, що виникла.

Звертаємо увагу, що здійснити замовлення коштів для зняття з рахунку можливо за 3 робочі дні до дати звернення у відділення Банку, звернувшись до Контакт-центру Банку за телефонами: 0 800 503 580 (безкоштовно на території України), 044 393 25 90 (оплата згідно з тарифами оператора).

Для того, щоб перевірити інформацію щодо інтернет-банкінгу TAS2U – надайте, будь ласка, повністю Ваше ПІБ та фінансовий номер мобільного телефону.

Додатково вкажіть, будь ласка, яка помилка виникає при користуванні додатком.

Курс валют в Таскомбанке

USD 39.5 40