Самий гірший банк

Наталія Піндюр 15 июля 2022, 16:57
Сьогодні 15.07 я чекала 8-м годин щоб кошти мені були доступні по рахунку для переказу на інший банк, після переказу мені повідомляють що кошти перерахують мені аж в вівторок 19.07, ще такого не зустрічала в банківській системі. Самий гірший банк!!! Закрию усі рахунки і нікому не раджу.
Таскомбанк
18 июля 2022, 12:58
Доброго дня.

Якщо зарахування на картковий рахунок здійснено через інтернет-банкінг TAS2U з карти іншого Клієнта ТАСКОМБАНКу, в робочий день до 15:00 год – відповідно до регламенту зарахування коштів відбудеться поточного дня, після 16:00 годин.
Якщо Ви здійснюєте платіж по реквізитах на рахунки фізичної або юридичної особи відкриті іншому банку через TAS2U з карти ТАСКОМБАНКу:
• з 09:00 до 21:30 – списання з банківського рахунку здійснюється протягом робочого дня (в день здійснення платежу);
• з 21:30 до 09:00 — списання відбувається на наступний робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до закону України про платіжні системи та переказ коштів в Україні, міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів. Сума переказу зараховується Банком на рахунок отримувача в день надходження цього переказу, протягом робочого дня Банку.

Ans
Ans