не рекомендую цей банк

jurkel245 2 апреля 2022, 15:06
літня жінка (моя мама) взяла кредит в вашому банку.сплачувала його своєчасно частинами згідно договору і на рахунок банку згідно договору, але так як в нашому місті не має віділення вашого банку і банкомата, робила це через райфайзен банк.22 лютого вона хотіла повністю закрити кредит (передзвонила на гарячу лінію і їй повідомили суму 21986 гривень).вона як зажди пішла в райфайзен банк і сплатила суму 22000 гривень на рахунок згідно договору.через два тижні гроші на рахунок не прийшли.ми почали шукати гроші і в райфайзен банку і в таскомбанку (райфайзен банк відправляв запит на повернення коштів назад).гроші зарахувались на рахунок таскомбанку аж 28 березня (через місяць і тиждень після проплати).в результаті ваш банк нарахував додатково сплатити 1500 гривень.на запитання *де були гроші? хто ними користувався? чому ми маємо платити додаткові кошти за кредит* гаряча лінія не хоче відповідати.звязала нас з працівником банку, який пообіцяв розібратись (я відправив на телеграм таскомбанк бот квитанцію про сплату за 22 лютого і довідку про історію оплат в райфайзен банку, в якій сказано що гроші були перераховані на рахунок таскомбанку 22 лютог), але це була тільки обіцянка.як результат банк донарахував ще 500 гривень до сплати (разом 2000 приблизно).квитанцію про сплату за 22 лютого з печаткою і довідку про слату в райфайзен банку, вякій показано, що гроші перевели до вашого банку ще 22 лютого можу надати ще Вам.скільки буде тривати це свавілля? і що ми маємо робити? платити за чиюсь некомпетентність чи чекати від Вас якогось рішення? якщо чекати, то скільки?
Таскомбанк
5 апреля 2022, 11:01
Доброго дня.

Для того, щоб перевірити інформацію надайте, будь ласка, повністю Ваше ПІБ та номер кредитного договору в особисті повідомлення.

Ans
Ans
15 июля 2022, 19:44
Что конкретно говорит НБУ?

Курс валют в Таскомбанке

USD 39.6 40