Крутой банк — но видать обанкротился

Dinxox777 1 августа 2021, 17:36
Подал заявку на кредитную карту п***и мозг с верификацией. Ну прошол я их все круги ада. там по видео верификации)))). Итог. Обещали заоблачный кредитный лимит. Мне же нужен был кредитный лимит в 2000 гр на всяк пожарный сл. В итоге не смогли даже на 1000 поставить. Решил Закрыть счёт сказали что только личьно в отделении можно сделать. Тоесть я должен потратить бензин в баке приехать в отделение что бы мне ещо там мозг снесли… Теперь тем кто оформляет кридитки — то что вы потратите свое время и кучу нервов это точно. то что вы получите хотя бы 1000 гр кредитного лимита нефакт)))))
Таскомбанк
2 августа 2021, 16:51
Доброго дня.

Інформуємо, що згідно з умовами Договору комплексного банківського обслуговування, Додатку №4, (ст.106) п. 4.3, Банк має право аналізувати кредитоспроможність Клієнта та відмовити в наданні кредиту Клієнту частково або в повному обсязі та не повідомляти причину відмови.

Додатково інформуємо, якщо Ви оформлювали кредитну карту через інтернет-банкінг TAS2U, але при цьому до відділення не звернулись – рахунок в Банку відкрито не буде.

Якщо Ви оформлювали кредитну карту через відділення Банку та кредитний ліміт був встановлений в розмірі 0 грн – в такому випадку рекомендуємо Вам активно користуватись картою та повторно подати заявку на зміну кредитного ліміту, звернувшись до Контакт-центру Банку за телефонами: 0 800 503 580 (безкоштовно на території України), 044 393 25 90 (оплата згідно з тарифами оператора), якщо бажана сума до 50 000 грн:
— якщо Ви оформлювати карту «Велика п’ятірка» / «Pudra Card» — подати повторний запит на підвищення кредитного ліміту можливо через місяць;
— якщо Ви оформлювати карту «Просто карта» подати запит на підвищення кредитного ліміту можливо не раніше, ніж через 3 місяці.
Минфин
Ответ администратора
4 августа 2021, 9:43
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.08.2021).

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / Крутой банк — но видать обанкротился